4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Sas6
    #1147
    Oksa szia:D Jó gyúrást!! :PP
  • Sonkapapa
    #1146
    Na én £ majd holnap dumálhatunk ha megint összeakadunk :)
  • Sas6
    #1145
    Aha nekem is igy van:)
    Nekem is megkéne tanulnom a matekot:DDD

    Uhhh egyszer olyan volt hogy mogottem elolt a lakásban vmi szar és ugy megijedtem h eskuszöm kové dermedtem egy ideig pulzusom 200-on volt:D áhh naon beszartam:)
  • Sonkapapa
    #1144
    Nálam napközben többet vannak a szobámban mint én met itt van a számító szóval nekem ezért is nyitva van az ajtó :)
  • csibcsab
    #1143
    :P:D wáááá:D mijen kis mocskok lehetnek...:P közbe lassaban kommentelek mert nincs még kész 2 fogalmazásom se ...:P
  • Sas6
    #1142
    1. vega topic
    2. Mflex HQ™
    3. Football Manager
    4. Logoműhely
    5. Paranormális jelenségek
    6. Photoshop Munkák
    7. Dupláz a T-Online!
    8. Kézi és az Olimpia
    9. Test Drive Unlimited
    10. Battlefield 2
  • Sas6
    #1141
    Jaja tok jo:DDd Mikor is nyitották?
    Már az 5. :D
  • Sonkapapa
    #1140
    Én gyurok de csak egy egészséges szinten.Mert ha valami olyan helyzetbe kerülök akkor meg tudjam védeni magam.Persze ahoz kell valami önvédelmi gyakorlatokat is venni de azokat majd később:)Mert az erő nem minden.
  • csgery
    #1139
    Nagyon beindult a fórum, nem bírok Veletek lépést tartani:D
  • csibcsab
    #1138
    :D:D:D wááá én anyukám is ijen szó nélkül benyitogat... még ha ki van rakva kopogni akkor is:P de pl csajt viszek be v vmi esetleg jól el akarok leni a paranormalitás nélkül és benyit...:P ez rémálom a köbön:D
  • Sonkapapa
    #1137
    Én nem tudom.D4 ha belegondolsz milyen nagy a világegyetem akkor nem elképzelhetetlen, hogy ugyanígy kinéző emberkék élnek egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező bolygón :)
  • Sas6
    #1136
    Hát jaja:DDD Ezen én is gondolkodom....
  • Sonkapapa
    #1135
    Ne szarjál ettől.én is sokszor elképzelem azt, hogy néha amikor anyukám hirtelen jön be a szobámba akkor hirtelen megijedek mert nem figyelek oda és sokszor elképzelem mi van ha egyszer nem anyu jön be hanem egy ufo akkor, hogy fogok reagálni?Nah ilyenkor inkább aztmondom, hogy megpriobálok nyugodt maradni de azért egy liberot nem árt felvenni :)
  • csibcsab
    #1134
    ki hogy képzeli el az ufokat .. pontosabban
  • csibcsab
    #1133
    meg olyan kis csúúnyák... szürkék... nagy a szemük... és vékonyak:D
  • Sas6
    #1132
    Hát engem nem sztem. de azt mondjas h az egyik haveromat megátkozta és teljesult is az átok. de sztem kitalálja csak:))
  • Sonkapapa
    #1131
    Ezt hogy érted?
  • csibcsab
    #1130
    hát én ufo-t nem láttam de ha látnák sztem szivrohammal vinnének a mentők... amugy attól félek hogy izéé elvisznek és kisérletezgetnek rajtam.
  • Sonkapapa
    #1129
    Szerintem meg inkább elmebajos. :)
    Megátkozott már téged vagy valakit? csak azért kérdezem mert vannak akik szeretik magukra felhívni a figyelmet :)
  • Sas6
    #1128
    Hát nem tudom megeshet végulis én hiszek az UFO-kban.
  • csibcsab
    #1127
    :D ehh:P akkor a te témádat előre engedjük... nemtom :P az átkokba nem hiszek...:P pedig kiskoromba komolyan hittem benne... sokszor megátkoztam a tanárokat, ha nem voltak velem igazságosak...:P
  • Sonkapapa
    #1126
    Múlt kor sátraztunk haverral aztán olyan hideg volt (nyáron) inkább be jöttünk a házba aludni aztán akkor így reggel ébredek és elkezdi magyarázni, hogy reggel valami lebegett az ablak elött valami ufo .
    Csak az a gáz, hogy agyerek néha szeret hülyülni ilyen dolgokkal és már nem tudom mit higgyek neki :S
  • csibcsab
    #1125
    mijenek az ufo-k?
  • Sas6
    #1124
    Amugy ti hisztek a boszorkányokban mert az egyik volt oszt.társam azt állitja magárol h boszorkány és h tud átkozni meg ilyenek:) Sztetek?
  • csibcsab
    #1123
    én amugy attól is szoktam félni, ha valakivel msnezek és nem akarja megmutatni magát.. és akkor azon gondolkszom h mért nem... és olyankor minden eszembe jut a szatiroktól kezde... a szellemeken át ... a melegekig:P
  • Sonkapapa
    #1122
    értem boccse nem szoltam :)
  • Sonkapapa
    #1121
    Nem te írtad vagy mi? nem értem :)
  • Sas6
    #1120
    Jaja nekem is van ilyen h belenézek és belegondolok ha lehet ott vmi nézem magamat és semmi.
  • csibcsab
    #1119
    TÉK:P ha valami érdekes van a hozzászolásodban az időpont... vagy a sorszám.
  • Sonkapapa
    #1118
    Most mi van?
  • csibcsab
    #1117
    ijen velem is van...:P
  • Sonkapapa
    #1116
    Mit? :D
  • csibcsab
    #1115
    amugy a 999-dik és a 1111-edik hozzászolás is az enyém volt!:P most mongyátok meg h nem paranormális
  • Sonkapapa
    #1114
    Mit tudom én mondjuk mosom a fogam belenézek a tükörbe már elképzelem valami lessz ott mögöttem és semmi sincs aztán mosom tovább és kész.
  • csibcsab
    #1113
    wáááááááá
    nem raktam be elébb téket!!
  • Sas6
    #1112
    Aha eltudom képzelni:D De aztán ha én is ilyen érzek majd ma akkor nem tudom h milesz :PP
  • csibcsab
    #1111
    őőő nemtom:D de az szent h izééé itt minden szar van...:P csoda h nincs mumus:P
  • Sonkapapa
    #1110
    Jaja tudom de ez egészen más hideg, szóval érted nem ? :)
  • csibcsab
    #1109
    de én sose vok feszült...
  • Sas6
    #1108
    kit még?:D