4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #1187
    wááá:S nee:P
  • Sas6
    #1186
    Nem tudom de sztem bármelyik pillanatban megtorténhet...
    Na desjana mennem kel.:((
  • csibcsab
    #1185
    oks... nah szejjasz!
  • csgery
    #1184
    Nagyon rosz érzés, pedig semmilyen szellő nincs sehol, sőt a gép előtt ülök egész ideig, nem nagyon mozgolódok, mégis... jah, ás idebent is megterem a 22 fok a gép miatt:D
  • Sas6
    #1183
    Na de nekem mennem kell sjana:( Majd holnap :) hello
  • csibcsab
    #1182
    aham:P nh inenntől 70 komment! be kéne izzitani a szabolcsot is meg patiangot sas6 irjááá dce ne offtopicot! amugy mennyi esélye h valaha is látunk ufo-t?
  • Sas6
    #1181
    ez megesik velem is:)
  • csgery
    #1180
    Próbálkozz az valamilyen FBI-os oldallal, magyar szerintem nincs sok...
  • csibcsab
    #1179
    nem hittem h komolyan gondolod jól is néznénk ki ha igy lenne:D max 10 éves korig joo dolog oda szaladni:D
  • csibcsab
    #1178
    nem lesz mivel már csak 70 kell!! amugy tuttok jó ufo-s oldalt? de amibe nincsenek ijen képek amin beszarok a félelemtől vagy szellemeset! kép nélkül persze!
  • csgery
    #1177
    Bocs, nem tudtam, h nincs vaku.... amúgy azt mondják, ha valami szellem van a szobában, akkor lehül a környezet... ritkán velem is előfordul, hoy kiráz a hideg, és szinte fagyok megfele...
  • csgery
    #1176
    Álmonj királylány!!! :P:P azért a napi 250 kicsit nagyszám nem?:D megpróbálhatjuk ;) de egyik se legyen offos ám! :)
  • Sas6
    #1175
    azthtted komolyan gondolom:DD

    Én is mennék a csajomhoz ha lenne:S

    Amugy a telomon nincs vaku:)
  • csibcsab
    #1174
    blőőő:D nh irjatok irjatok! még legalább napi 250ig el kéne jutni!
  • csgery
    #1173
    Jogos:D
  • csibcsab
    #1172
    én inkább már negy lennék és a csajommal a saját lakásunkba szeretnék élni! és ha van szellem akkor az egy plusz ok az összebújásra :D
  • csgery
    #1171
    Vajon miért van a vaku...
  • csibcsab
    #1170
    köxx az együttérző szavakat!
  • Sas6
    #1169
    én szerintem anyámmal aludnék:DDDDDDDDDD Na jo nem azért...,
  • csibcsab
    #1168
    esetleg hívok egy táltost! és az majd szellemirtani fog!
  • Sas6
    #1167
    megtudlak érteni:DD
  • Sas6
    #1166
    aha ha én fényképeznék a telommal nem sok mindent látnék:DD maxegy szép fekete képet
  • csibcsab
    #1165
    majd felveszem és megbézem mit látok!:D ha van vmi olyasmi ami nem a szobámba való akkor kiköltözök onnét!
  • csgery
    #1164
    sry, kétszert ment el
  • csgery
    #1163
    Én szöoktam nagyon néha olyat csinálni, hogy előkapom a digi kamerát, és fényképezek, egyet kettőt a sötétbe, meg amerre látok... Ki tudja, sikerül lekapni egy szellemet... próbáljátok ti is
  • csibcsab
    #1162
    hát azt nézik mennyire vagy tele szellemmel!
  • csgery
    #1161
    jah már leesett... de nagyon sok műsorban van, sztem lehet magyarba is kapni
  • Sas6
    #1160
    Hát nem tudom nem hakllottam még ilyenekrol.
    De én nem tom h végigmernék e nézni egy camerát ami veszi fel h mi torténik éjjszaka és én kozben ott alszok. ááá:DD
  • csibcsab
    #1159
    sztem nem lesz offtopic eccse!:F amugy a táltosok meg az ijenek azok fel is mérik a lakásod szellemeességét!
  • csgery
    #1158
    Mit néznek????
  • csibcsab
    #1157
    ?? hát nemtom vannak ijen hivatásos táltosok is akik járják az országot és ezt nézik!
  • csgery
    #1156
    Azt mondom én is Csabinek ;)
  • csgery
    #1155
    Vhonnan szerezni kell egy olyan szerkentyűt, amivel lehet sézlelni, ha szellem van a szobában... hol lehet iylet kapni???
  • Sas6
    #1154
    Jah de nem kéne teleoffolni xDD
  • csgery
    #1153
    Hozzuk a topikot az első helyre:D
  • Sas6
    #1152
    Hát nem tom:D Nekunk nicns padlásunk szall... Nem is baj:D
  • csibcsab
    #1151
    ejejej:P attol h én húzok nem kell megijedni!! Viszláát sonkapapa! remélem lácc wmi szellemet vagy ufo-t!
  • csgery
    #1150
    Minálunk minden éjjel vmi mozog fenn a padláson... persze most már tudjuk, h csak a patkányok... pedig azt mondják, nemm élnek meg az üveggyapotban...
  • Sonkapapa
    #1149
    Oks majd holnap meglessz:)
    hy mindenkinek :)
  • Sonkapapa
    #1148
    Nekem meg ritkán ilyen kopogó hangot ad valami aztán néha hallok valami mást is és úgy kövé dermedek még, hogy még a szememet sem merem megmozdítani :D