4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • F1re
    #1227
    thx hogy vannak itt megerto emberek is :D en ki is isrtam szar a helyes irasom ez van nem vok ra buszke igy jartam :) amugy rajottem lehet hogy meg is csak felek en az ien szaroktol de nem vok felos :D mindenesetre meg mindig ha vaki latta azt amit en es pedig vameik hszben azt olvastam latta ezt mas is irja mar le mikor mennek ezek thx
  • Sonkapapa
    #1226
    Várjál akkor előbb egy rendes bulával is elmegyek utána már mindegy:D
    Félretéve a viccet ezt az összekoccanást kmomlyan gondoltad?
    (mert én benne lennék csak előtte vegyünk pár doboz sört, hogy eggyáltalán bemenjek a abba a szobába :)
  • csibcsab
    #1225
    :D amugy feltett szándékom hogy a szellemek közé állítalak... de megbeszéltem egy ufoval h raboljon el előtte..:P és h ijen xexuális kisérleteket végezzenek ³ rajtad :D
  • Sonkapapa
    #1224
    Akkor már értem, hogy miért mondod azt, hogy jobban félsz az ufoktol mint a szellemektől :)
  • csibcsab
    #1223
    nh hjoo bevallom szellem vagyok:D és azzal a küldetesséel vook itt h a rémületbe kergessek mindennkiiit!!!
  • Sonkapapa
    #1222
    Senki sem tökéletes.
    Az egy dolog, hogy F1re-nak nem jó a helyesírása de nem is azért írt be 1 oldalnyit, hogy a helyesírását osztályozzátok :)
  • Sonkapapa
    #1221
    Azért nem olyan a helyesírásom de amióta picit gyorsabban írok azóta becsuszok egy-két betű a szavak közé :)
  • Sonkapapa
    #1220
    Én benne vagyok nyáron vayg valamikor sulimentes idősuakban megcsinálhatjuk:D
    Ha csak nem vagy te is egy szellem és nem akarsz megenni :D
  • csibcsab
    #1219
    sztem akármekkora hüjeség is valami ha az iró vette a fáradságot és leírta, akkor az olvasónak is kellene annyi fáradság hogy elolvassa és nem fikázza 2 sor után... :P amugy tök joo dolog amit leírtál sajnálom xegény Mberkét h szellemeket lát.
  • Sas6
    #1218
    Én sem ugattalak le:))
  • csibcsab
    #1217
    hjajj haggyad má csak néhány 30 éves nyelvtantanáár itt okoskodik...:Pamugy nincs mit:D
  • F1re
    #1216
    nekem 1-2 amugy thx hogy nem ugattal az irasomert te vagy az 1. mert ezek a nagy feju kocsogok arra sem kepesek hogy elolvasak a kovi hszmet na ennyi sztem ti vagytok a szánalmasak
  • csibcsab
    #1215
    húú van egy tök jooo ötletem:D megkéne beszélni egy találkooozot meg minden és csinálni kéne egy közös szellemidézést:D és ha a szellem roszkedvű akkor menekülünk mint a hoororokbaa:D és ha meg jooo akkor sokat beszélgetünk vele!!!
  • csibcsab
    #1214
    pf:D csak nemtom mi lesz benne:P annyira félek...:P de akkor gondolom izéé maraggyak aludjak benn? v mennyek egy másik szobába aludni addig? és ha télleg lesz vmi és nem ccsak képzelődés és bebeszélés ami itt törtnéik... Mberek azért félek ám!
  • Sas6
    #1213
    Uhh az durva :DD
  • csibcsab
    #1212
    jah nemtom mit kell ezen ennyit baszakodni
  • Sas6
    #1211
    HUUH 10000000 hála h leirtad és a helyesirasért nem baj én is igy irok:DD
  • csibcsab
    #1210
    nekem 5-s a helyesírásom kivéve itt a neten... sztem itt nem kell ügyelni az egyéb baromságokra. de azért kössz.:D
  • JAG1
    #1209
    Nem ártana...
  • csibcsab
    #1208
    Sonkapapa jöhetnél forumozni:D!!!!:D
  • csibcsab
    #1207
    képzeljétek a tegnapi nagy adag fórumozás után kitaláltam h mégis felveszem a csöndet a szobámba... kedves új forumosok, akik nemtudnák. Komoly szellemtanyán élek:D
  • csibcsab
    #1206
    őő most ujra olvasva szerintem timman a helyesírásra gondolt:D
  • csibcsab
    #1205
    elnézést kérek kedves nemtom ki. de neked nincsenek ékezeteid! aztán... a hozzászolásokat nem a magyar helyes irás miatt írjuk le és hogy legyen mit irni hanem mindeki elmondja a saját véleményét és élményeit... szerintem egyszer sem a helyesírás a fontos ... nyelvtan órán igen.

    Timman!:

    ne csodálkozz a fórum paranorális...

    Patiang a te hozzászólásodat nem értem:D

    Kedves Fire! Ez tök jó volt :) (1198)

    Tomi! még jhó h most délelőtt láttam...:P ha tegnap este láttam volna szerintem .... nagyon zsíír vidi... és ami ott ³ment hát nemtom mi:D
  • Me0w
    #1204
    Jellemzo a mai fiatalokra... en a masodik sorig jutottam, de feladtam. De vesszo, se pont, se semmi... nincsnek mondatok, bekezdesek. A szavak 90%-ban rosszul irva, ragok nem stimmelnek, stb. Szanalmas.
  • patiang
    #1203
    Nem értem, hogy a szellemek csak gonoszok lehetnek?
    Érettségiztem. Matek nem megy. Egyszer csak valami hang megszólal: t e figyi ! Erre én : Mi van? Körülnéztem, senki. És akkor elmondta a megoldást. Ötös!!:DDD
  • patiang
    #1202
    A topic címe is az.:DDDDD
  • Tinman #1201
    Ne haragudj, de ahogy írsz már az paranormális... nekem nem volt türelmem végigolvasni.
  • F1re
    #1200
    nekem ez boven eleg volt :D nem szeretem ezeket a fassagokat :D de naon erdekes volt amugy leirhatnad mi ennek a cime meg mikor megy
  • F1re
    #1199
    sry hgoy se . se , de en igy szeretek irni na meg a helyesirasi hibak miatt is elore szori mielott vaki elkezdene ugatni
  • F1re
    #1198
    nem tom ez mikor volt de el meselem hosszu lessz asszem :D

    az volt hogy volt 1 kis csaj aki kis kora ota latto 1 embert gorkyt es mindig modnta annyanak hogy megy jatszani gorkyval mindig kint ovlt udvaron es jatszot vele de ezt az ember nem lehetet lani lakasba is vele jatszot beszelgetet kajat vit neki nem edte meg :DD de a kis csaj muterja sosem latta meg senki es azt hitte mindneki hgoy a kis lany csak kitalalta ezt a szemelyt mert szoktak iet a gyerekek na ez elekzed komoly lenni 1folytaba latta mar a kis csaj meg mar mas alakot is latott 1x kopogtak csak o hallotta vagy mi kinyitotta az ajtot es latta hogy ott al 1 ember aki levagta a csuklojat es vami kes votl a kezebe na a kis lany mar el kezded felni meg stb aztan kiderult hogy elt 1 ember a kornyeken nagyon reg meg halt akinek gorky volt a neve es ien idos ember votl mint ahogy a kis lany is latta aztan hogy a kis lany ne lassa meg modnta neki hgoy gorky mar meg halt nem lathatja es elvittek a temetobe hogy bebizonyitsak a kislanynak hogy gorky hallot erre a kislany kapasbol oda szalatt a sirhoz pedig meg sosem jart ott nem is tudot olvasni es az a sir aze az embere volt gorkyé na aztan hivtak 1 not aki ismerte az az oreg embert vagy is volt rola vami szar fekete feher fenykeep es kb 50 kep kozul kivalasztota a kis lany hogy meik az a kep amin gorky van rajta na innetol en mar rendesen fostam utana ojanok voltak hogy volt ez az ember aki meg jelent az ajtoba ennek is tudta a csaj a nevet kiderult kesobb hogy volt egy ember az is meg halt aki levagta a kezet es 1 betuvel tert el a neve attol amit a kis lany mondot itt mar rendesen feltem :D aztan kis csaj kezdet latni 1 szemely akinek a nevet sem tudta mert az arca sotet votl a kis lany szulei mar rendesen feltek 1foyltaba kis lany is felt sokszor en nem csodalom ha velem ien lenne :S na volt ojan hgoy a kiscsajal beszelt a muterja es a muterja mogot votl 1 tukro kis csaj meg latta a tukrobe a szemely es igy modnta annyanak anya mondok valamit de igerd meg hogy nem fogsz megiedni es akkor modnta az anyna hogy mondja es mondta neki a kis lany hogy ott van mogote az a szemely :SS na utana volt hogy valami nagy tudos ien paranormalis jkelensegekel fooglalkozom eber kiment a hazukhoz es azt modnta hogy magneseseg valtakozasa miat halozhat az ember meg ha valahol sok az ion vagy mi a levegobe attol is es a kis lany szobalyaba sok ien cumedlát eszlelt :S es ojan is volt hogy kis lany arcan meg jelent 3 veres csik ejel oda ment a szuleihez es modnta nekik hogy valami van az arca mindnkei elkezdet felni meg mittom en az a lenyeg par nappa lkesobb ugyan ien jelent meg a faterjan a kis csajnak :S es erre a dologra nem tudod magyarazatot talalni az a para.. jele... fogallkozo ember naon durva volt aztan kinyomtam a tv mert ez este 11 korul volt es mar fostam inkabb mentem aludni nem neztem vegig de ha vaki tud rola vami felvetelt sztem mindnekep osszatok meg 1masal mert hihetetlen durva volt az a film áhh alapbol ojan geci iesztoen ilusztraltak a dolgokat azt ahogy meg jelent a tukorbe az emebr meg minden áhhh
  • Picar77
    #1197
    Azt jó volt de nem volt annyira ilyesztő az ezelőtti rész az ilyesztőbb volt
  • Sas6
    #1196
    Mikro szokott lenni a discoveri-n ilyen szellemes musor???

    Mivolt benne h te is féltél?:)
  • F1re
    #1195
    most nincs kedvem olvasni de latta multkor valaki discoveryn azt a kis par eves lanyt aki lattot szellemeket mert en egesz este fostam kb nem mertem mar neznio a tvt es nem vok pedig felos de az naon kemeny volt
  • Sas6
    #1194
    Hát van bene egy pár am,it nem értek:D De amikor az a ketto ember TV-játékozik és elfut mellettuk az durva nagyon.
  • Sas6
    #1193
    Muszály ezt pont este? :)))))))
  • Tomo15
    #1192
    Itt egy kis video szerintem érdemes megnézni;)
  • csgery
    #1191
    Engem is érdekel:)
  • Sas6
    #1190
    Aha értem ez jo musor lehet hol van és mikor??????
  • Cyberdevil
    #1189
    Ezt a részt énis láttam!!! AZ volt a jó amikor a csaj felnyitotta a csapóajtót bedugta a kezét fényképezett párat és elhuzott!!! A fényképen egy gyerek arca volt látható aki a sarokban kuporgott!!!
  • csgery
    #1188
    Szeva, jou éjt;)