4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Sonkapapa
    #1267
    Oks, mondom nem vagyok amatőr csak nem tudtam mi a fenével lehetne letölteni.
    Kösssz ezerrel :)
  • csgery
    #1266
    Remélem érthető volt, bár nem hiszem...
  • csgery
    #1265
    jah, és szólok, hogy a harmadik kijövő Youtube video downloaderre kell kattolni :D
  • csgery
    #1264
    Hopp, a linket sztem elszúrtam, nem baj, itt van megint : http://video.qooqle.jp/dl/
  • csgery
    #1263
    Okés, nyögöm :
    Szval... a google- ba beírod azt, hogy "youtube video downloader " majd enter (esetleg ha nem megy;) : itt a link . Ha ezzel megvagy, akkor a youtube-on amilyen vidó tetszik, a felső ablakban lévő linket (url-t) bemásolod ide a kis négyzetbe, majd megjelenik az, h get URl, ha joul tudom, nem nagyon emlékszem már rá. Mikor ez megvan, megjelenik egy letöltés ablak, onnan menni fog;) Jah, és kell hozzá egy Riva FLv player is, mert a letöltött videó flv formátumú :)
  • Sonkapapa
    #1262
    Hopp ez kimaradt: :D
  • Sonkapapa
    #1261
    Azért ez a mai fórumolás azért nem olyan mint a tegnapi mert egyikőtők vagdossa a filmkockákat amásikotok pedig evelynwoodo-t néz a harmadik( Sas6)mewg isten tuggya hun lofrál
  • Sonkapapa
    #1260
    De úgyértem ,hoigy te vetted-e fel?
    De tutira tuti lessz ha youtube-ról szeded az adrenalint :)
    Lehet nagyon amatőrnek tűnik (pedig nem vagyok az) de mond már el hogyan lehet letölteni vidit youtuberól.Légyszi :)
  • csgery
    #1259
    Hát, össze tom vágdosni, mert a youtube-ról letöltött cuccokat tom konvertálni, majd szerkeszteni :D
  • Sonkapapa
    #1258
    Pl az amelyik most van benne a tv-ben egyből a rekélám után :)
  • csibcsab
    #1257
    bláááááááááá:D titta értelem:D nh everwood:D
  • Sonkapapa
    #1256
    Ne tudom nem én nézem :D
  • csibcsab
    #1255
    :D:D:D:D mijen nééni a finnyoom?
  • Sonkapapa
    #1254
    Azt a vidit legalább te csinálod/csináltad?
  • Sonkapapa
    #1253
    Ezt inkább én mondom neked!! :D
  • Sonkapapa
    #1252
    A barátom is sokta nem tom milyen lehet de mondta van benne finom néni :)
  • csibcsab
    #1251
    amugy mit akartook? :D nehéz titeket követni ám:D
  • csibcsab
    #1250
    bocs csak ez everwoodot nézem közbe:s
  • csgery
    #1249
    Oksa, azon vagyok, csak videót keresek, amit be tok lineklni, és jou is ;)
  • Sonkapapa
    #1248
    Ha nem merítek megnézni amiket felvetettek küdgyétek el nékem oszt' én megnézem.Ha nincs semmi akkor majd aztmondom:Vigyázz mert attól még bármi ott lehet.
    Ha lessz ott valami akkor azt mondom:Fussssssss :)
  • Sonkapapa
    #1247
    Kihal a topic mentsük már meg!! :)
  • Sonkapapa
    #1246
    Akkor hajrá!
    Még nem láttam eggyet se :)
    Majd egyszer én is csinálok csak lusta vagyok :)
  • csgery
    #1245
    Nyugi, én is ahogy olvastam, nekem fel se tűnt, hogy nincs ékezet, meg pont. Úgyanúgy el tudtam olvasni a szöveget. MIndenki úgy ír, ahogy akar. kaCsa, vedd fel a cuccokat,me én is fel akarom:P
  • Sonkapapa
    #1244
    Ne sértődj meg csibcsab de tre szoktad nézni a Győzikét nem?
    (csak azért kérdezem mert biztos azért szoktál majdnem olyan csúnya dolgokat látni mint maga Győzike :D
  • Sonkapapa
    #1243
    Na azért még élünk nem vagy mi? :)
  • csibcsab
    #1242
    :D:D:D
  • Sonkapapa
    #1241
    Ez a szöveg illet az idézemí:Tavaly még nagyképű voltam....idén már tökéleteshez :)
  • csibcsab
    #1240
    a zeblámpárol a fogtündéres film jut eszembe...:P
  • csibcsab
    #1239
    :P hjaaa:D pf bocs:D nh azt a beállításoknál menj a forumra és bal oldalt a menüsoron megtalálod:D
  • csibcsab
    #1238
    náám:D most nem támadtak meg... eddig se támadtak csak néztek mikor fürödtem...:P pf.. nemtom h képzelik h leskelődnek utánam tudom h figyelemre méltó h mijen szexi vok de h még a másvilágról is idejárjanak nézni azért egy kicsit felháborító:D:D:D
  • Randelz
    #1237
    Azt hogy este van-e valaki a lakásba csak 1 módon tudod meg...zseblámpa
  • Sonkapapa
    #1236
    Nem pont üzenetet hanem azt a bizzbaszt?
  • Sonkapapa
    #1235
    Off!
    A szöveg alá, hogy a picsbe tudok írni üzenetet????
  • Sonkapapa
    #1234
    Biztos:)
    Bár ezek alapján foggalmam sincs az egészről de nem baj:)
    Ma nem volt semmi nálad?
    Nem támadtak me3g vagy hasonlók?:D
  • csibcsab
    #1233
    meg a fórom főoldalon is van, hogy van privi üziid:D
  • csibcsab
    #1232
    kiírja oda ahova irod a kommentet h van üzid!
  • csibcsab
    #1231
    aham... azé nem gondoltad, h izé:D itt a forumba beszélgetünk:D:D:D
  • Sonkapapa
    #1230
    Itt ha valakinek küldiki privátban üzenetet akkor azt hogyan jeélzi neki?
    (alvarisztika címszó alatt küldtem az egyik gyereknek aztán nem tudom hogyan fogja megkapni :S )
  • Sonkapapa
    #1229
    Végül is én sem úgy gondoltam kezet fogunk azt rohanok kamerával a kezemben és berontok a házatokba oszt' filmezek :D
    Persze ha benne vagy ez mégmessze van addig úgyis megismerkedünk jó páran :)
    Msn cím kell?
  • csibcsab
    #1228
    :D:D:D nemtom:P miwel most átalakítások lesznek itt meg minden. És a feng shui lett megtervezve a ház! lehet h nem is szellemek hanem csak a fengsúj van rosszul beállva:D :O nem is ismerleek:P elébb meg kéne smerkedni meg minden!:D meg szellemet idézni akárhol lehet... nem is kitétel h nálunk leegyen:D Söör?:D akkor inkább egy üveg wodka:D meg hozok fokhagymát mert a szellemek félnek tőle:D STleg elébb add meg az msn ciimööd:D még asse tom hun lax:D