4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csgery
    #1307
    Egy kis optikai csalódás, vagy talán álmos vagy (fáradt) és az agyad egy kicsit megtréfál.
  • F1re
    #1306
    nem de arra gondoltam lehet azert mert ahogy nezek 1 pontra sokaig este a tvnél bedancul a szemem de amugy soha nem :D csak neha este amikor mar naon komas vok :D de telleg erdekes jelenseg
  • csgery
    #1305
    Én manapság nem élek át ilyeneket, már mindjárt egy hónapja nem.
  • Bexter
    #1304
    Érdekes jelenség. nem vagy szemüveges?
  • F1re
    #1303
    velem az szokot lenni nem ebbe a temaba tartozik de leirom erdekessegnek o_0 hogy este elalszom es van hogy ien hulyesegeket halozok pl lecsukom a szemem meg jelenik 1 kis meg egy 2x akkora targy es utana ha kinyitom a szemem akkor minden ojan halal komolyan mint ha 10 metere lenne pl az 1 metere levo ajto ojan mint ha 10 metere lenne de fulra komoly ojan mint ha valami kurva magas ember lennek es ugy neznek ki magambol :D aztan ienkor utana tok szar elaludni :D meg van hgoy nezem a tv-t este amikro amr majd be alszok akkor is van hogy ien lessz es elkezdem tok messzinek latni a tv-t eleg vicces erzes mint ha belenek szivva de aztan elmulik :DDD
  • Bexter
    #1302
    mostanában ez velem a zenével van. Főleg álmokat gondolatfoszlányokat zenével tudom előhozni. Halgatom hallgatom nem tudom mi szol egyszercsak beugrik egy két emlék.

    Álitólag álmokban nem lehet olvasni, sokat probálkoztam vele mostanában főleg mivel most pszichobol ezt tanulom és holnap vizsgázom belőle :d szóval eddig nekem csak számokkat siekrült megjegyeznem és elolvasnom.
    Azt viszont rühellem h sietek álmomban és lassú vagyok...
  • csgery
    #1301
    Hát igen, kicsid dezsávű érzés volt nem? Nekem is nagyon ritkán történnek velem ilyen dolgok, hogy például (megtörtént : megálmodtam, hogy a nyelvtan dolgozatom 3-as lett) egy hétre rá ugyanaz a szituáció, és természetesen a jegy is 3-as. Vannak olyan helyek, ahol beugrik valami, mintha itt már jártam volna, vagy legalábbis nagyon ismerős... érdekes dolgok ezek, nagyon érdekesek...
  • Bexter
    #1300
    Egy érdekes dolog történt velem kiv vagyok a véleményetekre.
    Régebben történt az esett:
    Szóval álnodtam egy réten voltam amit 1 méter magas kőkerítés vesz körbe (mint horvátországban) szembe velem sötét erdő ami tényleg fekete az ég meg sötét ké. Este van. És egy furi érzés volt bennem.
    Enyivel le is tudtam a dolgot.
    3-4 év mulva nyaralás alkalmával leáltunk vadkempingezni. Elmentem felderiteni lámpával a környéket. Egy ilyensmi rétre tévedtem mint a régi álmomban volt. Elöször a kerités tübt fel amikor átmásztam rajta, aztán lámpa kihunyt és akkor láttam meg az erdőt.
    Az érzés ami volt meg egy kiváncsisággal teli félelem.

    Érdekes volt átlnám megint :)
  • _Vegeta_
    #1299
    :DDD
  • csgery
    #1298
    Kösz az infót, eddig ez még fel sem merült a fejemben.
  • HUmanEmber41st
    #1297
    Ha megengeditek, szeretnélek figyelmeztetni, h csak gyakorlott médiummal együtt idézzetek szellemet. A legtöbbje elég húzós, és szeret aztán az érzékenyebb személyekre ráakaszkodni, h általuk kicsit közelebb kerüljön az anyagi világhoz. Sok a rossz szándékú, ártani akaró szellem.
    Csak óvatosan. Nem igazán gyerekjáték...sokan végezték a zártosztályon ez miatt.
  • csibcsab
    #1296
    a paesthez elég közel van:D
  • csibcsab
    #1295
    Bács kiskun:D köcskeméét:D
  • csgery
    #1294
    az a 300 km ide-oda ;)
  • Sas6
    #1293
    Aha:)) Én budapesten élek:D
  • csgery
    #1292
    Kisvárda szabolcs megye :)
  • csibcsab
    #1291
    macsekoolook irjáá má dik:D őő a patiang msn cime kell csak!!!
  • csibcsab
    #1290
    :O Ngem má egypáran felvettek:D olyan joo h pezsegg itt az élet:D
  • Sonkapapa
    #1289
    Msn cím oszt megtudod :D
  • Sonkapapa
    #1288
    csgery!
    Már megelőztél pedig énakartalak felvenni
  • Sas6
    #1287
    huh 66 uj h.sz :DDD Bocsi de nincskedvem elolvasni mindet de amugy én is bennelennék egy ilyen szellemidézésben:D Csak aztán nehogy hazakelljen majd engem kisérni xDD Amugy ti honnan valosiak vagytok?
  • Sonkapapa
    #1286
    Bocsi csak úgyí látszik elfelejtettem :)
  • csgery
    #1285
    jah, engem is felvehet bárki : [email protected] (szertném, ha mindegyik sg-s haver meglenne msn -en ):D
  • csibcsab
    #1284
    aha szal a macsekoloknak adtad megg h meséjen sztorikat?:D nem is nekeem ??? :( :( :'(
  • csibcsab
    #1283
    nh véggreee:D
  • macselek #1282
    de azokat ismerem, olyan kell ami nem velem történik:P
  • Sonkapapa
    #1281
    Oszt' vegyél fel és mesélj te! sztorikat nekem! :)
  • Sonkapapa
    #1280
    [email protected]
  • csibcsab
    #1279
    nh macseleeekk:D itt vool látom:D akk monny tejis vmit má ha felvettél msnre meséld ³ neki a sok szellems sztoridat!
  • macselek #1278
    soksok off:D jöjjenek sztorik
  • csibcsab
    #1277
    pf:D nh dik olyan v mint patijang:D assee tuggya megadni h arák lopja el a belejit:D
  • Sonkapapa
    #1276
    Ez a riva player vagy mi tényleg egy 400 kb-os videt lejátszik normálisan :)
  • csibcsab
    #1275
    :D:D:D:P evelinwoodooo:D :P nh akk add meg smn cimed csájé:D
  • Sonkapapa
    #1274
    Ott csibcsab is gyorsabban tudna szólni ha jön/vége az evelynvoodo-nak :)
  • Sonkapapa
    #1273
    Amúgy jó lenne chatelni valahogy/valahol mert ott picit gyorsabban menne a beszélgetés :)
  • csgery
    #1272
    Jah.:D
  • Sonkapapa
    #1271
    Nem is úgy gondoltam, hogy et gondolsz amatőrnek csak maga a helyzet tűnt úgy :)
  • Sonkapapa
    #1270
    akkor már nem blö, blö :)
  • csibcsab
    #1269
    nh ne sirjattotkkk:D ittwok:D
  • csgery
    #1268
    Szivesen :) nem tartottalak amatőrnek egyébként,én is kb egy hónapja tudom, hogy lehet letölteni.