4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Landren
    #1427
    Azért vanna ilyen műsorok, csak keresni kell őket. Egyébként az emberiség nagy részének nem igénye ez a fajta tudás, csak kizökkennének a kényelmes tudatlanság állapotából, és az nem jó nekik. Sőt a legtöbb embernek még csak meg sem fordul ilyesmi a fejében, egész egyszerűen nem vesznek róla tudomást.
  • csibcsab
    #1426
    hozzánk lehetne jönni paraműsort forgatni szellem ügybe:P habár én ufo figyelésre mennék:P
  • TomDantes
    #1425
    szkeptikusok? inkább szűklátó körű maradi emberek.
  • csibcsab
    #1424
    te mijota vagy fennn? :D msn luxus?
  • csgery
    #1423
    Ez a paraműsor nem is lenne hülyeség, elvégre a NGc-n is megy néhány, igaz ritkán, de legalább sugároznak valamit. Természetesen ott is csak a szkeptikusok jutnak szóhoz:)
  • csibcsab
    #1422
    jaja ha jol emlékszem 1936 vag 33:S má nem tom pontosan vagyis az ő plakátjukon jelent meg a nagy kövér szakállas miki bá... mivel a coca cola midnenkinek elérhető úgymond "divat" cikk volt, gyorsan terjedt ez az elképzelés
  • kuci06
    #1421
    ezt a coca cola vezette be???
    Wow... A média hatalma ;)
  • csibcsab
    #1420
    hjm elocskásottunk... hajjhajj meg kéne mutatni h mi igen is tök okosak wunk:P és ha az indigók nem lennének akkor a kristályoknak ki szépíti meg a világot?
  • macselek #1419
    jaja, mi már ocskák vagyunk:D indigó kék...pfúúj kriistály powá
  • csibcsab
    #1418
    úgy ám
  • ColdFire
    #1417
    de azóta már mindenki "klasszikus mikulásnak" ismeri
  • csibcsab
    #1416
    a klasszikus mikulás ormát a Coca-Cola vezette a 30-s években addig mindenkinek a pap ruhás szakálltalan Szent Miklos volt...
  • csibcsab
    #1415
    van egy kép... majd be is linkelem egy temetőbe egy fátábrázol
  • csibcsab
    #1414
    sztem az unokahuga ugye? ha olyan 14 éves akkor azok bitti h ijen 5-6 éves formák. AMUGY 5-6 éve keztek születni a kristálygyerekek... nah ők akik igazán szuperek. Szellemekkel kommunikálnak meg stb. Buszon voltam és egy kis elsős volt gondolom ijen 5-6 éves lány és azt mondta hogy neki a nap és a hold a barátai... és monta anyukájának h köszöni h felnevelik és igazán jol csinálják ahhoz képest h nem is az ő gyerekük... anyuka erre nem is tutta mit szoljon meg monta azt is, hogy de hát én vagyok az anyukád. meg stb... kissé ijesztő volt de a kislány aranyos kis cukika volt... gondolom nem is hülye, hogy ijeneket mondjon
  • TomDantes
    #1413
    hát pl: elmehetnének szellem vagy ufó vadászatra és utánna az eredményeket bemutatnák...meg mondjuk olyan emberek véleményét kérnék ki akik nem kötözni való bolnodok...mert ügy e általában csak ilyenek szerpelnek az ilyen műsorokban...
  • sz4bolcs
    #1412
    miből állna egy ilyen paranormális jelenségeket kutató műsor?
  • TomDantes
    #1411
    Tényleg van valakinek esetleg fotója, valamilyen para-jelenségről?
    Mert én gondolkodam rajta hogy (ezt a tvben láttam)hogy kimegyek a temetőbe 1 fényképezőgéppel, készítek néhány képet, és hátha....
    csak egyedül nem akarok menni, nem a szellemektől félek hanem az emberektől...még a végén belém kötenek hogy mit mászkálok ott...meg amúgy is rosz idő van.
    Szóval van valakinek fotója ?Vagy próbálkozott már ilyemivel?
    És azt próbálta-e már valaki hogy éjszka menyjen egy magnó ami minden zajt fölvesz, hátha megszólnalnak a felvételen a hallotak?
  • ColdFire
    #1410
    sok lényt csak a hit tart fenn...
    Emlékezz csak vissza: pl. amikor még hittél a mikulásban, számodra az élt.

    nézzétek meg a polár expresszt, HBOn, az is erről szól.
    meg vmelyik odaát részben is volt rola szó.
    ha mikulást nem ugy képzelte volna el vki, hogy szakálas, akkor a mostani csokimikulásnak se lenne rajzolva szakála. ;)
  • macselek #1409
    és a tesód nem látja a szellemet? mer kis korba látják még. Pl.: egyik haveromnak az unokahuga (igen van neki 14 évessen kettő is) Na szóval az unokahúga az rendszeressen lát szellemeket, beszél is velük és a nevüket is tudja.. utána is néztek hogy volt olyan ember... és aztán megkérték hogy menjen el, aztán elment. Sztem ha ottvan vki, akkor akar tőled vmit, ez sok minden lehet.
  • kuci06
    #1408
    én is remélem, hogy még meg fogom érni azt az időt
  • TomDantes
    #1407
    És ez a baj!Hiszen elvégre 21.század, elméletileg szólás szabadság van,hatalmas disznóság, hogy már iskolától kezdve a médián keresztül mindenütt csak befolyásolni akarják az embert!
    De hát ügye a tudás hatalom! A tudás veszélyes!
    Ettől függetlenül a TV-néha igazán adhatna valmilyen színvonlas műsort a témában....mert ami most megy azzal csak azt érik el hogy a lakosság elhülyül....
    A legborzasztóbb az hogy hitről beszélnek! Ez nem a hitről szól! Egyszerűen vannak olyan felvilágosult emberek akik elfogadják a valóságot! És vannak olyanok akik akkor se hinnének a szellemekben meg az ufok-ben ha karöltve táncolnának a háza előtt!
    A nevét idézni sajnos nem tudom de egy elég nagy tudósnak tartot ember mondta a parajelenségekról ,,akkor se hiszem ha látom.... "
    Én csak abban reménykedek mivel még fiatal vagyok hogy megérem még a napot mikor az igazságot majd mindenütt elfogadják.
    Még a TV-hez te4nném hozzá
    : csinálni kéne valamit hogy végre normális műsorok legynek a témában.
    Tudom vannak iylen újságok ,köynvek ,de hát a TV szélesebb réteget érint, szóval ki kellenne küzdeni egy normális parajelenségekről szóló műsort, ami valamelyik országos kereskedelmi csatornán mehetne. Kiváncsi vagyok meg lehetne-e ezt tenni.
    Egy személyes megjegyzés: láttam egyzeregy műsort ahol valam imagyar papas az akadémiáról azt mondat hogy azok akik tárgyakattpasztanakmagukra azok csalók mert az ilyesmi fizikai képtelenség.
    Akkor én csoda ygerek vaygokmert a pénz érmékkel ezt a ,,trükköt" simán meg csinálom. Pedig a dolog lehetetlen.
  • kuci06
    #1406
    ezért nem szabad nézni Fókuszt meg Aktívot.
    engem a pc-s játékokról szóló cikkek szoktak felhúzni. már több éve mindig a Manhuntot mutogatják, hogy ha ezzel játszik a gyerek akkor húúú, mindenkire veszélyes lesz....
    Ezeket az UFO-s és egyéb misztikus cuccokkal foglalkozó műsorokat meg már meg sem nézem, mert mindegyikben úgyis azt szajkózzák, hogy aki hisz bennük, az nem normális
  • TomDantes
    #1405
    Hát nem tudom nézte-e valaki tegnap a Fókuszt, amiben ismét elő vették az UFÓ témát.
    Vérlázító műsor volt. Igazából végis se néztem, el ment akedvem tőle.
    Azt szeretem ilyenkor a legjobban mikor bemutatnak, néháyn idiótát és úgy állítják be mintha mindeki ugyan ilyen ostoba bolond lenne aki UFO-t ,szellmet, vagymás hasonlót lát, esetleg hisz benne. A média gyönörűen suulykolja bele az emberekbe, az ilyesmi nem létezik, sak vicc, csak a hülyék hiszenek benne, stb. Néha nagyritkán igaz valmi értelmeset is mutatnak, mondanak, de csak elvétve.
    A borzasztó az hogy a média sok ember véleméynre befolyással van, és sajnos rosz irányba befolyásol.
    Ma már ügy nem lehet mágjára küldeni azokat akik másban hiszenk, hát inkább idiótának tüntetik fel őket.
    Pedig szerintem ez már rég nem hit kérdése, igenis ezek a dolgok léteznek, jóval bonyolultabb a világ mint ahogy azt nekünk be adni próbálják.
    Gonodljon mindenki csak az iskolás éveire,annyi ostabaságot közölnek ott az emberrel hogy az borzasztó. Kezdve a történelem hamísításokkal, elhalgasákkol, olyan elméleteket állítanak be iagaznak amik távolról sem azok.... szóval az a csoda és persze szerncse hogy azért sok embert nem sikerül befolyásolni, és egyre többnen foglalkoznak a valódi igazsággal.
  • csibcsab
    #1404
    nem láttára hatására.
  • csibcsab
    #1403
    de az egészbe a legroszabb. hogy anya nem veszi komolyan se apa... aztán szegény tesom meg kicsi és mikor látja h télleg a semmi láttára elborul egy teli üveg üdítő nagyon megijed. Nem mer aludni, sőt egyedül egy szobában se mer maradni. Végül is őt sajnálom ezzel kapcsolatban a legjobban. De nem hinném, hogy ez a szellem rosz akaratú. Max unatkozik.
  • csibcsab
    #1402
    télleg jó ötlet el sem meséltem!

    Felvett egy gyerek msnre aki már szorgalmasan olvassa a topicot elejétől a végéig. És kérdezte tőlem, hogy akkor is vannak ijen szellemek nálunk mikor felvan kapcsolva a villany és tanulok vagy számítógépezek. Erre mondtam, hogy nem. Ahogy leírtam eldölt egy TELI Capy Ice Fruit-os üveg... meg a táskám. Mrg átfutott rajtam a hideg és nem mondom de kurvára megijettem. Sztem az wolt ezzel a célja, hogy megmutassa nem csak este tud borigatni.
  • macselek #1401
    feltör minket az unalom, ha idejössz és mesélsz sztorikat, akkor nem leszünk gyépék;)
  • Hajnalcat
    #1400
    Igényes topik, értelmes emberekkel, gratula, majd ha normálisak lesztek, szóljatok. Köszönöm.
  • macselek #1399
    nem mondtam hogy az vagyok
  • csibcsab
    #1398
    :P nagyon kultúrált vagy
  • macselek #1397
    te nagyon hülye... mikor vótam 12? faszér kell itt provokálni.. mér akarod hogy kivégezzelek?
  • csgery
    #1396
    Nah, ne verekedjetek mán :)
  • csibcsab
    #1395
    :P bocs télleg 13... nah de most volt a 13-dik nem? me először még 12 voltá....:P lerendezel? nagyon várom:P ha akarod rűdküldök a szellemeimből páratt... aki kér annak is küldök szellemet....!!!
  • macselek #1394
    ne kostólgass mer lerendezlek
  • macselek #1393
    milyen 12 te gyökér? fuck off
  • csibcsab
    #1392
    jó ha sűrű van... de nem sűrűű...:P ugye macselek 12 éves fejje:P te már tudod is:P
  • macselek #1391
    de jó ez a paranormalitás... A szex az jó ha sűrű:D
  • Sonkapapa
    #1390
    De az sem árt ha a haj sűrű igaz vannak olyanok akinek nincs :)
  • csgery
    #1389
    na igen,a szex is jó, ha sűrű:)
  • csibcsab
    #1388
    a haj:P nekem szép dús hajam vaan:P a szex sűűrűűű?:D érdekes... sztem inkább az ojan létfeltétel ( már akinél):P