4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • TomDantes
    #1467
    ilyen nálunk is gyakrana van csörög atelefo, nem szól bele senki...és másnál is van ilyen elég gyakran. Hát nem is tudom de eddig még a telefoncsörgésre nem gondoltam úgy ,,paranormális jelenségre".
  • macselek #1466
  • csibcsab
    #1465
    nah mostmár télleg elegem van:S nem volt ma suli... aztán ugye itthon voltam.. egyedül... olyan érzéss volt mintha figyelnének és a telefon is csörgött és ha felvettem nem szolt bele senki... a kutyámat is behoztam mert kurvára féltem... és az csak ült és nézett előer.. meg néha odajött hozzám:S nemtom mit nézett egyszer láttam vmi feketáét elsuhanni anh akkor mondom vége és kirohantam.. majdnem elestem... nagyon rosz volt. anyának meséltem habár ő sose hiszi el... és azt mondja h megbolondultam meghogy mennyek eleorvoshoz... aztán kinnvolt egyszer csak csörgött a telefon anya vette fel és nem szolt bele senki....
  • csibcsab
    #1464
    hát:D nemtom nekem a régi filmek közül nem mnagyon teccett egy se mivel olyan megjáccosak... szal nem érzem azt h én is ottwok:D
  • TomDantes
    #1463
    régi film, más izlések, régen ez jó film lehetett, de amúgy érdekes volt maga a történet.
  • csibcsab
    #1462
    hja ... én csak az első 10 perceet láttam.. csak azt nem értem h tuttak az ősök ijen gagyi filmeken izgulni
  • macselek #1461
    jó régi:D
  • TomDantes
    #1460
    tegnap megnéztem a Kopogó szellem c. filmet.... hát érdekes volt.
  • csibcsab
    #1459
    de kedves:D de ez nem igaz már:S sőt most rákényszerültem az unalomban a tanulás....
  • csgery
    #1458
    Tudjuk:) HIdd el, mi Veled vagyunk, itt dőlhet belőled a szó:D
  • csibcsab
    #1457
    ... én mingyárt meghalok... alig beszélgettem valamit is:P ne tudjátok meg mijen rosz ha nem dőlhet belőled a szó:P
  • TomDantes
    #1456
    sajna nem értek az msn-hez
  • csibcsab
    #1455
    ehh:P kéccer:P nekem meg rosz az msnemnah ti vagytok az okosak... mondjatok valamit:S
  • macselek #1454
    franc, plíz törölje vki
  • macselek #1453
    lol lassan kialakítunk itt egy Heroes bandát és összevissza repkedünk majd Budapest uccáin xD. discoveryn van az a vén japó aki hűtőket tud magára ragasztani, próbáld meg fejleszteni és akkor lehet neked is fog. Te leszel: "Mágnes" oké?:D vááháháhá
  • macselek #1452
    lol lassan kialakítunk itt egy Heroes bandát és összevissza repkedünk majd Budapest uccáin xD. discoveryn van az a vén japó aki hűtőket tud magára ragasztani, próbáld meg fejleszteni és akkor lehet neked is fog. Te leszel: "Mágnes" oké?:D vááháháhá
  • csibcsab
    #1451
    keresgélj olyan forumokon ahol a többi embernek is vannak ijen dolgai... lehet h ők már tudnak valamit:P
  • csibcsab
    #1450
    ajjha hogy besűritettem egy halom hozzászólást:P
  • csibcsab
    #1449
    igen:P ez így van.... ajjha fémeket magukra ragasztani? nem semmi... Vaterod is tudja? Lehet h örökletes... Majd az unokáid is így magukra ragasztják a cuccost:P nekem csak a jövőbelátás megy... nembaj csak kb anyni h nem vettem még neki sok hasznát:P de azé mégis valahogy megérzem mire kell készülni a dogákra... nekem most az is bőven elég... a vallási része aztán engem se érdekel szoval... 87? igen elképzelhető hogy indigó vagy... márha rád is illenek a leírások. Nem tudja valaki miért szar az msn? Mert nem akar beengedni.
  • Landren
    #1448
    Olvasgattam a linkedet, meg aztán néhány onnan nyíló oldalt... Mit mondja érdekes dolgok, bár elmennek kicsit a vallás irányába, amibe én annyira nem szertnék belemenni. Lesz kicsit több időm beleásom jobban magam, hátha megtudok valami okosságot a rám vonatkozó dolgokkal kapcsolatban is.
  • TomDantes
    #1447
    hát...fater is megcsinálja...nekem ez természetesnek tűnt...bár egyzer egy haverom mondta hogy ő nem hisz az ilyesmiben, megmutattam neki...hát kissé leesett az álla
  • Hajnalcat
    #1446
    Semmi több? Azért ez se semmi. O_o Te is különlegesnek mondhatod magad, ne szerénykedj. :)
  • TomDantes
    #1445
    87-ben születem, akkor most indigó vagyok??
    én csak a fém érméket tudom magamra tapsztani semmit több...
  • Hajnalcat
    #1444
    "Régen nagyképű voltam... de mostmár tökéletes vagyok!"
  • TomDantes
    #1443
    ok
  • csibcsab
    #1442
    :P de akkor sincs megengedett határ:P nah hjoowa addig szorakozunk hogy hívom az EKR-t:P ( Energia Kisugárzás Rendörség... tök aki tudja magárol hogy indigó vagy kristály az írjon!:P
  • Hajnalcat
    #1441
    Nem kap bírságot. LOL XDDD
    Átlag embernek bizonyos szintig van elektromos kisugárzása, de mivel Landren-nek eléggé magas, ezért ő nem mondható átlagnak.
  • csibcsab
    #1440
    de ha 77-ben születtél valószínüleg a sárga az aura szined

    "A nyolcvanas évek fiataljai a sárga energiaközponthoz kapcsolódtak, őket ugyanis a hatalom megszerzése foglalkoztatta."
  • csibcsab
    #1439
    őőő végül is... sokmindent meghatározhatnak... pl az idősebb korosztálynak 85-ig piros vagy narancs színű. Ők még az átlag csoportba artoznak de attól függetlenül köztük is vannak már indigók csak nem oylan sűrűn. Az indigó kék aura az "uj" nemzedék képviselői közt van. Ők még ugye gyerekek. Fogákonyak a paranormális dolgokra meg ijesmi. [URL=http://indigogyerekek.lap.hu/]nagyon érdekes emberek[/URL. Az indigók célja körülbelül az hogy szebbé tegyék a világot addigra amire a kristálygyerekek felnőnek. A kristálygyerekek meg már szinte hiper superek, szellemeket látnak meg beszélnek is velük kihatással vannak az elektromos dolgokra meg stb.
  • Landren
    #1438
    Én ezektől kicsit korábban születtem, 77-be... Ez az aura szín is új nekem. Mit jelentenek a színek?
  • csibcsab
    #1437
    azt hiszem szegeden lehet ijen vizsgálatot csinálni de nem biztos.
  • csibcsab
    #1436
    aham elvileg abbol áll meghatározzák az aurád szinét meg tulajdonságait... vannak nagyon különleges aurájú emberek is. Azoknak vagy indigó kék vagy kristály esetleg arany színű az aurája... Ezek az emberek vagyis még csak most gyerekek legsűrűbben 1985-1995 (indigó) 1995 - napjainkig (kristály) között születtek. De a későbbi születésűek még lehetnek indigók de csak nagyon elvétve.
  • Landren
    #1435
    Hát, villámot azért nem szeretnék... :) Próbálkoztam már a tudatos irányítással, de nem történt semmi, igaz sok időt nem fordítottam rá csak perceket. Meg aztán szinte csak az utcai lámpákra vagyok ilyen hatással, meg nagyon ritkán a neonra. Majd utána olvasok miben is mások ezek mint a többi. Erről az "aurora" vizsgálatról még nem hallottam, tényleg van ilyen?
  • csibcsab
    #1434
    nicns megengedett érték h ki mennyire lehet feltöltődve.. jó is lenne akkor aki fel van töltődve birságot kap?:D
  • csibcsab
    #1433
    hát:P majd akkor szervezni kéne egy ijet:P szellem figyelést meg ufo figyelést:P és az eredményeinket közöljük a forummal:D
  • csibcsab
    #1432
    egyik barátom osztálytársával. de az olyan volt h ha rámutatott az uccai lámpára már felkapcsolódott. De nála ijen érzelmi dolog is közbejácott... mikor izgatott volt akkor biztos h bekapcsolt ha meg nyugott volt akkor meg nem nagyon akart. sztem fel vagy töltődve energiával:P tök jó az pl nem kell távirányító meg ijesmi... probáld meg fejleszteni ezt a képességed, hogy tudatosan irányítsd! Meg vannak ijen aurora vizsgálatok is, arra is elkéne menned... Tutad hogy akik elektromosan fel vannak töltődve nagyobb az esélyük arra h villámcsapás is éri őket?:D
  • TomDantes
    #1431
    én bármelyiket megtenném, de egyedül semmi kedvem hozzá... egyededül az ilyesmi nagyon unalmas( meg egyedül azért könyebben ijed meg az ember)
  • TomDantes
    #1430
    Boldogok a tudatlanok...
  • Hajnalcat
    #1429
    Nah, ez nagyon érdekes. O_o Nagyobb lehet az elekromos kisugárzásod a megengedettnél...másra nem tudok gondolni.
  • Landren
    #1428
    Velem is szoktak előfordulni furcsaságok, pontosabban az utcai lápákat szoktam le fel kapcsolgatni ha egy bizonyos távolságon belül vagyok. Akár napjában többször is. Próbáltam irányítottan, hogy mondjuk rágondolok erősen meg ilyesmi, de úgy nem történik semmi. Csak akkor van ha éppen oda vagy arra megyek, ha már ott vagyok egy ideje, akkor nem törénik semmi. Egy ideig csak véletlennek tituláltam az egészet, de mostanában annyira sűrűn fordul elő, hogy már nem tudom mi van. Az utóbbi időben azt is figyelgettem, hogy ilyenkor éppen milyen a lelki állapotom, de ebben sem találtam semmilyen rendszert. Esetleg van még valaki akivel előfordult már ilyen?