4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Sonkapapa
    #1387
    A szex kedves kolléga :D
    (már akinél)
  • csgery
    #1386
    a haj, az nem árt, ha sűrű! :)
  • csibcsab
    #1385
    a nyári zápor nem olyan sűrű... az véltelten és gyors...inkább más legyen sűrű... aki tud valami sűrű dolgot irja le!
  • csgery
    #1384
    Igen, telepátia létezik, csak nem olyan sűrven fordul elő, mint például a nyári zápor...
  • csibcsab
    #1383
    nagy probléma...:P telepátia létezik... ha nem is olyan nyílvánvaló módon.
  • Kmarha
    #1382
    mi más lehetne ha nem véletlen? :D a telepatikus képességeket egyelőre elutasítom, maradok a valószínüség számításnál inkább :DD
  • csgery
    #1381
    Lehet a két kölyöknek fejlettek a telepatikus képességei:P
  • csgery
    #1380
    Talán lehet véletlen egybeesés is.
  • csibcsab
    #1379
    1:642462 hoz:D
  • Kmarha
    #1378
    tegnap a folyosón megállított egy haver, és egy, már lassan 1,5 éve nem látott közös ismerösünkről kérdezett, hogy mi van vele, hallottam e róla. Aztán este egy másik barátom szólt, hogy néhány nap múlva tartunk egy kis találkozót a régi ismerösökkel, mert a gyerek, akiről a folyosón is kérdeztek tőlem, megunta hogy régen találkoztunk, így lehetne most egy kis koccintos estécske. 1,5 éve nem is hallottam róla, most meg két ember is előjön a nevével :) Mennyi erre az esély? :)
  • macselek #1377
    ottvan mellette
  • Sas6
    #1376
    Köszike ez nagyon jo lehet de menyibe is kerül? :DD
  • vegicsek
    #1375
    Hihetetlen magazin
  • Sonkapapa
    #1374
    Annál a könyvtárasnál meg 30 másodpercenként frissití hát ha még valami esetleg át is megy a képernyőn akkor is mázli kell, hogy pont akkor frissítsen, amásiknál meg egész jó :)
  • Sonkapapa
    #1373
    Én is belekutantottam de nem láttam semmit :D
  • csgery
    #1372
    Nem tudom, nekem nem lendítettek még lepedőt (de télleg, ki az a hülye, aki ezt egy napon keresztül képes nézni? én már 1 óra után meguntam, csak azért nézem, nehogy lássak télleg vmit).
  • Czdano
    #1371
    gondolom néha 1 lepedőt ellenditenek h izgibb legyen :P
  • csgery
    #1370
    ghost cam
    Ez is ghost cam
    Nos, remélem érdekel ez másokat is. Az alábbi linkeken olyan oldalakat találtok, amelyeken élő adást közvetítenek egy kamera segítségével "szellemjárta" helyeken. Ajlánlom mindenkinek a figyelmébe őket, hátha lát valaki valamit ( megjegyzem hogy már 2 órája nézem őket, de sehon semmi)
  • csibcsab
    #1369
    :D hjaa tök jóó:D
  • csgery
    #1368
    A jövő horrorfilmjei is e sablon mintájára fognak készülni :)
  • Nohab
    #1367
    Aranyos
  • csibcsab
    #1366
    ezt sztem midneki nézze meg akit egy kicsit is érdekel a paranormalitás
  • csibcsab
    #1365
    mintha írnátok ide:D
  • Sas6
    #1364
    Van olyan??????????????????????? Nem is tudtam:) Mennyibe kerul és mikor jelenik meg havonta??

    Wááááá:DD
  • vegicsek
    #1363
    Azt nem igazán szeretem.Nem magyaráz semmit, és különösen irritáló feje van a pasasnak.Én inkább a hihetetlen magazint ajánlom, újságosoknál kapni.
  • Sas6
    #1362
    elraboltak az UFO-k és nem nagyon engednek a géphez :D
    Amugy itt vok csak nem tok mit irni:DD De szombaton lesz a Viasat3-on a rejtélyes igazságok 19:30-kor jhee:DD
  • Sonkapapa
    #1361
    sas6-ot nem láttátok valahol?
    Mert én szem elől veszetttem :D
  • Sonkapapa
    #1360
    Hát ha a halaim tudnak matatni a táskámban akkor a háziállatos lesz az! :D
    Egyébként lehet csak a konyhábol hallottam valami(de nem hiszem) vagy csak én képzelődtem :)
  • csibcsab
    #1359
    hja majd egy ufo piszkájja szegény cuccait:D
  • csgery
    #1358
    Lehet vmi hörcsög, nem?:D Van vmilyen háziállatod, talán kiszökött??? LEhet egy UFó kutatott utánad, de lehet csak egy kém :) NA jó, nem idétlenkedek tovább...
  • csibcsab
    #1357
    dik:D
  • Sonkapapa
    #1356
    Szokott mostanában ilyen lenni?
    Mert ha igen akkor valami gép amivele lehet videjot csinálni azzal levidejozhatod nekünk a helyiséget:D
  • Sonkapapa
    #1355
    Nekem 3ez ma reggel volt csak olyan mintha a táskámban matattak volna kb. fél méterre tőlem felnézek és nincs ott senki :D
  • csibcsab
    #1354
    sztem:D ijen harry potter féle láthatatlanná tévő takarója van anyukádéknak:D és gyorsan amgukra húzták:D
  • LasDen #1353
    poénos.. :D
    nem anyámék voltak, me volt, hogy kinéztem és senki nem volt ott.....2 másodperc alatt meg nem tűnik el senki és semmi.... :DDD
  • csibcsab
    #1352
    amugy sztem szabolcs kommentje a leghihetőbb h megmagyarázzuk az esetet...
  • csibcsab
    #1351
    te mondod? mikuláásos
  • sz4bolcs
    #1350
    nyugodtan
  • Sonkapapa
    #1349
    Ezért jó ha felveszi az ember mik vannak ott este :D
  • Sonkapapa
    #1348
    Ez jó volt :) (nem baj ha felveszlek msn-re, hogy majd tudjunk egyszer kétszer közösben is beszélni a többiekkel aki benne van?)