4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • REALista
    #1548
    Csak egyszerűen megmutatnám neked a kazit és én már meg is menekültem..:D
  • csibcsab
    #1547
    hát igen:P ha nem teccik sorry... de amugy már kurwára wárom a mai estét mivel lesz a kör... a videot ha megbnézed 7 napon belül meghalsz... ti mit szolnátok ha veltek megtörténne? és h menekülnétek szamara elől??:D
  • Cmdr
    #1546
    "modell fotozásokon" röhög a vakbelem!
  • Hajnalcat
    #1545
    Jah, lehet, hogy tényleg a fényviszonyok miatt vannak ilyen foltok néhány helyen. Csak gondoltam, megmutatom, meg láttam egy ilyen gömböcskékről szóló filmet a Reality-n.
  • sz4bolcs
    #1544
    miért lenne kicsi?
  • csgery
    #1543
    Nem mondtam h tudom mekkorának kell lennie, de elég kicsi egy szellemhez...
  • sz4bolcs
    #1542
    megszállt az ördög, mint ferikét. :D
  • sz4bolcs
    #1541
    hát nem tudom, én a lábadon is látok ilyenekt ezen a képen. :)
  • csibcsab
    #1540
    inkább egy sima fényképező hiba...:D de engem mindig szépen le tud fényképezni meg általába megkérem a szellemeket h ne csináljanak elém ijen fénygömböket mert a modell fotozásokon nem olyan jó ha épp egy ijen kis fényes bizbasz miatt baszódik el egy kép:O:D jajj beteg voltam multhéten ijen 39.6 fokos láz meg minden és be kellett vinni orvoshoz mert a saját lábamon má nem álltam meg... és akkor néztem ki a kocsi ablakon és láttam egy ijen ovális szerű biszbaszt az égen de nem olyan teljesen ovális wolt... inkább csak az eleje és a vége egész lapos... nh mind1 néztem 3 másodpercig és akkor huss eltünt....:S lehet h csak a láz szórakozott velem de tök valóságos volt... sőt biztos az a sok köcsög baci....:D
  • Cmdr
    #1539
    Valószinűleg egy szellem feje, amint éppen a melled közepébe furja a fejed! Már ne haragudj, de az 100%, hogy az egyik kocsiról visszaverődő napfény...
  • Hajnalcat
    #1538
    Jah és a többi képen nincs semmi sem középen, amit azzal a géppel fényképeztem, tehát nem a lencse koszossága volt a hibás.
  • Hajnalcat
    #1537
    Parancsolj, az eredetiben is itt van és enyhén szóva is jól látszik.

    Itt van
  • sz4bolcs
    #1536
    Azért ezt a képet megnéztem volna sárgítás előtt.
  • sz4bolcs
    #1535
    :D:D:D: Honnan tudod, mekkorának kell lennie egy szellemnek?
  • RatBaG #1534
    az a kilincs bazmeg
  • Hajnalcat
    #1533
    Nekem is ilyen az egyik képemen, amin rajta vagyok. A régi kocsis, benn van a galériámban. Régi autók kiállításán voltam, és ott fényképezett le a barátom és a testemen középen lett egy fehér folt, a mellkasomnál. Mielőtt még valaki poénkodik, nem ettem le magam. És igen, láttam egy ilyen műsort, amiben apró fénylabdácskákról beszéltek, hogy azok lehetnek szellemek nyomai. Aztán hogy mi igaz ebből, nem tudom.
  • csgery
    #1532
    Koszos lencse, egyebek...
  • csibcsab
    #1531
    pff sztem emg egy aproo hiba a gényképezővel... viszont unokatesómék szobájába leültem és ott fényképeztem:D csakmrá nincs meg:O

  • csgery
    #1530
    Gondolod?
  • Tomo15
    #1529
    Ez por.
  • Nohab
    #1528
    Nem létezik a fényfolt jelenség (ami így néz ki), és ezt a szellemekhez tulajdonítják.
  • csgery
    #1527
    HA fotópapíron lenne, akkor tuti vízcsepp lenne. De így nem... bár hogy gömbvillám legyen, ahhoz elég kicsi, és szellemhez is... de attól még nam zárható ki..
  • Nohab
    #1526
    Igen ott, ami szerintem egy porszem.
  • csgery
    #1525
    Ugye ott az ajtó közeén?
  • Nohab
    #1524
    Akkor itt van, de szerintem ez nem paranormális.

    Jut eszembe. Tegnap éjjel 1:30 fele mintha egy fehér árny ment volna el a szobám előtt, de szerintem a szemem káprázott. Bár inni már nem akartam kimenni.:)
  • Sonkapapa
    #1523
    Oszt. társ csinált a tellojával képeket és elég durvák lettek!!!!!
    Ha feltudom rakni őket akkor megteszem!!!:)
  • Sonkapapa
    #1521
    Nyugodtan rakd fel!!
  • Nohab
    #1520
    Egyik nap nézegettem a képeim, és találtam egy olyat, ahol egy fényfolt látható. (állítólag ez is a szellemekhez tulajdonítható) Bár az sem kizárt, hogy egy a lencséhez közel hulló porszem volt. Ha érdekel titeket holnap feltöltöm a képet.
  • csgery
    #1519
    Figyelem! Topikkihalás!!!!!:D
  • csibcsab
    #1518
    hát:D van ez így
  • csgery
    #1517
    vétkeztem:P
  • csibcsab
    #1516
    hjujj neked aztán van bünti pontod:D
  • csgery
    #1515
    ha történne vmi paranormális, akkor tuti fellendülne a topik :)
  • csibcsab
    #1514
    hja mint a dinóók:P
  • csgery
    #1513
    huh, de kihalt mindenki:)
  • REALista
    #1512
    Miért ez nem egy vélemény volt??:D
  • csibcsab
    #1511
    mijen joo hallode:D
  • macselek #1510
    csak húlyéskedik, nincs neki semmiről se véleménye:)
  • csibcsab
    #1509
    lehet h a jövööböl jött:S és ő már tudja...
  • TomDantes
    #1508
    De tényleg honnan vagy ebben olyan biztos?