4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #1507
    hát erre én is mondanék vmit... einstein szerint a világegyetem és az emberi butaság végtelen te erre élő példa vagy
  • TomDantes
    #1506
    De jó hogy te mindent tudsz!
  • vortel
    #1505
    nincsenek se szellemek, se földön kivüliek!!
  • Kmarha
    #1504
    nem csodálkozom rajta. én ebben ugysem hiszek :) De egész jól meg van csinálva, már ha megvan csinálva. Ott a hang, a füst, mindez a helikopter és a belogó karok mögött, ráadásul a kamera manus is tök reálisan keresgeti és probálja nyomonkövetni azt a kis vacakot :) Az eddigi legjobb videjó ufo témában amit láttam :D
  • csibcsab
    #1503
    hja:P aszittem h má megen rajtam piszkálodik vki... :P akkor elnézést kérök:P
  • REALista
    #1502
    Szerintem nem fikázott téged!Csak anyit mondot hogy mint minden ehez hasonló videóról erről is kiderült hogy fake!
  • csibcsab
    #1501
    miért lenne az? most megen össze akarx veszni tomika!de egyáltalán nem érdekel elhiszi aki elhiszi... és amugysem a másik fikázására van a topic... kösz:P
  • Tomo15
    #1500
    #1468, #1491
    #1495 Ha jól tudom erröl már bebizonyosodott, hogy fake.
  • csibcsab
    #1499
    hjm va:D
  • Sonkapapa
    #1498
    Üdv mindenkinek!
    Boccse, hogy nem írtam de van ilyen!:)
  • csibcsab
    #1497
    japán csodajármű...
  • Hajnalcat
    #1496
    Hmm...

  • Kmarha
    #1495
    Érdekes
  • csibcsab
    #1494
    .... nem érdekel :P mert nem wok olyan mint egyesek akik másnak akarnak rosszat.. tőlem kurwa messze áll a bántalmazás.
  • Nohab
    #1493
    Rendben! Akkor fektessetek vágányokat az állomástól a házig és már jövök is egy Nohabbal :) Az nem lesz baj, hogy hajléktalan leszel a manőver után?
  • csibcsab
    #1492
    vagy egy vonatot... és kedves nothabot... mivel nothab nagy vonatos ugyebár... és amugy is én a társadalom jotewőője wok... nézzétek meg mennyi okosságal láttalak el benneteket...:P EGO:D
  • Nohab
    #1491
    Szenteljünk fel egy IFÁt és törjünk be csibcsab házába.
  • csgery
    #1490
    Az odaátba volt, hogy a tesstel rendelkező "izét" egy szentelt öntött vasrúddal akarták lenyomni... végül is bátmi lehet, csak szentelt leygen, vagy legyen valami egyházos beütése:)
  • TomDantes
    #1489
    az ilyesmi nem hat: kereszt szentelt vít, karó ezüst, fokhagyma, só,mit tudom én olyan sok minden van a filmekben.
  • csibcsab
    #1488
    pf:P én egy kicsit komolyabb válaszra várok:P de a csikizés is megteszi... habár én nowok csikis...:D
  • Gery Garcya
    #1487
    át kell szellemülni:)
    amugy vannak olan dolgok amiket nem lehet +magyarázni vagy kár agyalni rajtuk, mert akkor már nemis lesznek..
    amugy testtel rendelkező szellemet ki kell cskizni a testéből és ha már nincs ott akkor már nemis veszélyes:D
  • csibcsab
    #1486
    hja...:P amugy pl az ijen szellemet miwee lehet legyőzni?

    ÖTLETEKET WÁROK HOGY LEHET LEGYŐZNI EGY TESTTEL RENDELEKEZŐ GONOZ SZELLEMET!!!!
  • TomDantes
    #1485
    lehet, csak gondolkodtam, mert mindenban van valamilyen, törvényszerűség, mindenek meg vannak a maga fizikai szabályai,még a szellemeknek is....
    és biztos lehet valamit tenni egy szellem ellen, mindent le lehet győzni ...valahogy.
  • csibcsab
    #1484
    a szék nekem si recseg de megszoktam.. gondolom valaki ül bele mindig ... ezért jó melegen hagyom nehogy a kedwes szellem még hidegre is üljön már.
  • csibcsab
    #1483
    javítás: szőrt ... jah szoval a hideg levegő miatt érzed az érzést.. nem irtam még le... mert lehet h csak bebeszéltem magamnak és a libabör kapcsán jutott eszembe ugyanigy irkáltam itt gépnél mikor csak kirázott a hideg hátranéztem és elsuhant mvi fekete... úgy kirohantam h csak na... és a telefonhívások jöttek utána... de lehet h csak halucináltam és bebeszéltem magamnak.. de kurwa valóságosnak tünt.
  • csibcsab
    #1482
    nos...:P ha libabőrös vagy az azért van mert a bőr alatti idegeke nagyon gyorsan és jól érzékelik a legkisebb hőváltozást is... a libabör pedig egy feltétlen testi szomatikus reflex ami abból áll h a szőr felborzolja rajtad.... mivel a szőr és a bör közti levegő melegít... ajjha folytogatós szellem? olvastam arrol hogy kategorizálják a szellemeket... amejiknek van teste az biztos h erőszakos és a szar se szabadít meg tőle csakvmi nemtom mi... szal nem jo egy testel rendelekző szellemmel összefutni.. sőt volt egy olyan egy magányos kisfiu uj házba költöztek nem volt barátja egyszer csak találkozott egy fiuval akivel nagyon jó barátságban lettek.. aztán a kisfiut nem találták... állítolag az az uj barát ölte meg és később az is kiderült hogy egy fiu gonosz szelleme és azért keres barátokat és öli meg őket mert amikor élt az akkori barátja cserben hagyta és miatta tünt el és halt meg... szal bosszút áll.
  • csgery
    #1481
    Ez így van. Nálunk is hetente többször van az, hogy csörög a telefon, és nem szól bele senki, csak a saját hangom visszhangzik...
  • TomDantes
    #1480
    érdekes, és valami ötlet hogy mit lehet tenni ha megtámad egy szellem?
    Komolyan mondom, nagy bennem a kiváncsiság(meg makacsság, egyesek szerint ez lesz a vesztem)
    szóval kiváncsi lennék már egy igazi szellemre, persze elhet hogy megilyednék, de még mindig azt gondolom egy élő ember tud a legtöbbeet ártani egy másik embernek
  • macselek #1479
    bekaphatod
  • macselek #1478
    legjobb haveromnak a családja k fogékony a dögökre. Náluk szoktam is LÁTNI szellemeket, na szóval a haverom báttya, meg a csaja elköltöztek vhova, ahol mégdurvább volt ez a szellem mizéria, és ott kisértett vmi vén k szelleme, és a csajt elkezdte folytogatni a fürdőbe.. én nem voltam ott, de nem tudom miért hazudnának, nem egy olyan dolog ez amiért nobel díjat kap az ember ugyebár Szóval énis láttam ott szellemet.. pl. elaludtunk a tv elött és felébredtem, és akkor láttam vmi fényes gecit elsuhanni elöttem.. gondoltam halu volt mer most keltem.. aztán el kezdett recsegni az egyik szék. Erre mondom véletlen, erre megin recsegni kezdett.. nem ült benne senki..
  • Gabosh
    #1477
    Biztos monika show bol vette.
  • TomDantes
    #1476
    Tényelg? Volt már olyan hogy valakit megtámadott egy szellem? Részletezd mert még ilyenről nem halottam.
  • TomDantes
    #1475
    Jut eszembe, azt mondják ha azember szellmet lát lehűl a levegő a helységben, nem lehet hogy csak úgy érzi az ember hogy hideg van mert fél?
    Mert ügye ha félünk akkor libabőrösök leszünk?
    Furcsa gondolat sor, de én szeretek logikus magyaráztatoak találni.
  • macselek #1474
    ha vmi vén k!rva szelleme elkezdene folytogatni akkor lehet te is félnék nem mintha velem történt volna ilyesmi, csak ismerek valakit akivel igen
  • Nohab
    #1473
    Nálunk is van ez a telefonos dolog, de nem is érdekel. Ez egy baki. Ilyenkor megszakad a kapcsolat. Semmi paranorlmális dolog nincs ebben. Az az érzés ami azt kelti benned, hogy valaki néz, azt egy hang okozza. Egy kísérlettel be is bizonyították. (De nem zárja ki, hogy a szellemek ilyen frekvencián adnak ki hangot.) Szóval zavaros az egész. Ostobaság lenne vakon elhatárolni magunkat valamelyik oldalra is.
  • TomDantes
    #1472
    Miért? Szerinted akinek ilyesmi élménye van az képzelődik?
  • TomDantes
    #1471
    nem is tudom, lehet ostobaság, és nem ezt mondom hogy nem ijednék meg, de én igazán csak az élő emberektől tudok megijedni,
    nem hiszem hogy egy szellem, vagy ufó vagy akármi nagyon meg tudna ijeszteni. Persze elhet csak azért gonolom mert még nem volt ilyesmiben részem.
  • csibcsab
    #1470
    sztem tök rémisztő... ha este vagy ootthoon és amugy is mintha néznének és még a telefon is megcsörren de nem szolnak bele... és csak hörgést hallasz és a legjobb ha számkijelzős a telefonod... de nem irja ki h kihiv:S
  • csibcsab
    #1469
    kedves realista... sztem pszt:D
  • REALista
    #1468
    Hallgass Anyádra!