4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Hajnalcat
    #1588
    Hát a filmben elég gonosz volt.
  • Hajnalcat
    #1587
    Jah, itt van a teljes klipp:

    Rubber Johnny

    Érdekes, az biztos. O_o
  • K.András
    #1586
    Az életemben nem hittem az ufókban, gondoltam a sok hülye miket képzelödik, erre mi történik találkozok velük (na nem fizikálisan), képekkel és szöveggel kommunikálnak! A baj nem is ez, hanem az hogy szeretetröl beszélnek miközben egyfolytában fenyegetnek! Miért csinálják? PASSIÓ!
    Szerintem Jézus volt az elsö aki találkozott velük és nem véletlen mondta azt is lesz felTÁMADÁS!
  • csgery
    #1585
    szval ez egy klip részlet?:D jéééé
  • Easy Rider
    #1584
    ez a rubber johnny klippből van :)
  • csgery
    #1583
    Aham, értem még nem láttam a filmet... sajnos... de azért télleg groteszk a tag, nem szívesen találkoznék vele :)
  • Hajnalcat
    #1582
    Pont egy ilyen kinézető ürgét láttam az egyik horrorfilmben, A sziklák szeme címűben.
    Abban a filmben azért voltak furcsa emberek azon a helyen, mert nukleális kísérleteket végeztek a környéken, a sivatagban és ilyen emberek születtek azon a helyen. Sajnos csak egy béna kép van róla, de azért megmutatom:


    Itt az oldala a filmnek:
    Link
  • csgery
    #1581
    Ez a Humoros és Aranyos videóknál volt, de hát beteszem ide is, mert van benne csepp paranormális, vagy legalább érdekesnek mondtahó : mi ez???
  • Landren
    #1580
    Vannak benne kivesézhető teóriák kétségtelen...
    Én nem igazán tudom eldönteni, hogy mit gondoljak, jól lenne valami megdönthetetlen bizonyíték a kétségeim eloszlatására. Úgy hiszem létezik inteligens élet a földön kívül is, de akár meg tudom győzni magam arról is, hogy nem. Majd leírom azt is, hogy miért, csak most nincs már rá időm.

    De azért mondok egy teóriát:
    Vegyünk egy kezdetet, már ha a kozmológiában lehet ilyet mondani. Tehát minden elkezdődik valahogy valamivel, ezen elmélet alapján előfordulhat (és miért ne), hogy mi vagyunk ez első olyan inteligenciával rendelkező lény ami ezidáig kifejlődőtt az univerzumban. Jelen pillanatban nem nagyobb merészség ezt állítani mint azt, hogy létezik földön kívüli élet, hiszen egyikre sincs megdönthetelen bizonyíték. Persze ha 2 perc múlva elrabolnak az idegenek, akkor holnap már szent meggyőződéssel fogom állítani, hogy igenis léteznek. :)
  • Sonkapapa
    #1579
    A nationalan volt múltkor egy villámlásról szóló kis "dokumentumfilm" szerűség ahol a villámlásokat vizsgáklták .
    A gömbvillámról is beszéltek.
    Az egyik hapek meg mesélte, hogy randin volt egy csajjal amikor egy gömb bement az épületbe, elkezdett menni feléjük hirtelen ilyen fémes hanggal lecsattant a padlóra és végig gurult rajta miközben "saját magát" csapkodta a padlóhóz és ilyen "fémes" hangokat adott.
    Amikor elment elöttük akkor megfogta felemelkedett és hirtelen lecsapodott aztán eltűnt.
    Lehet, hogy az is egy ilen volt, nem , :D
  • Palinko
    #1578
    én valahogy szeretem kapcsolni a dolgokat. mondjuk sajna anyira nem vagyok otthon a régi szörnyek (sárkányok egyebek) és régebbi dolgok (boszorkányság meg ilyenek). én földöntúli jelenségeknek tulalajdonítom őket, és valmilyen szinten hiszerk abban,hogy nem egyszerű dolgokat nagyítottak fel a régen...feltétlenül hiszek abban hogy létezik földön túli élet és valószínű az is,hogy nem csak mikroorganizmusok léteznek. megeshet az is,hogy a mi technikai szintünkön vannak,vagy sokkal magasabbon. talán figyelnek is minket? vagy valószínűbb,hogy nem anyira fejlettek,hogy lássonak minket? vagy már ismerik az embert és nem mernek lejönni mert(átjönni) mert tudják bántanánk őket? de ha fejlettebb a technolódiájuk miért nem harcolnak ellenünk? vagy náluk ismeretlen a harc a versengés? érdekes össze vissza állítások ezek :D hát lehetne beszélgetni róla jócskán. mert szerintem érdekesebb,hogy mi miért van,mint hogy valaki kimondja,hogy ez így van és így kell elfogadni (miközben ő sem tudhatja)
  • Landren
    #1577
    vannak is...
    de mondj egyet te :)
  • Palinko
    #1576
    ja de mi nekünk lehetnének külömböző teóriáink :D
  • Landren
    #1575
    mert ez van a médiában...
  • Palinko
    #1574
    de nem tudom miért van az a hit,hogy az ufók nagy fény meg minden jelenlétével járnak?
  • Landren
    #1573
    felteszed a képet?
  • csgery
    #1572
    Hát végülis igaz:) de ami nekünk van egy terasz, látszanak az autók az úton, csak gondoltam megkérdezem...
  • atlagember
    #1571
    Ez a kerti terasz volt, ott nemigen járkál autó.
  • csgery
    #1570
    Jaja, úgy midneki megtudja nézni!
  • Landren
    #1569
    Tedd be ide a képet, please!
  • csgery
    #1568
    Vagy csak egy autó ment el (ha közel van a teraszhoz)!
  • atlagember
    #1567
    Ilyen foltokat már én is tapasztaltam.
    A biztonsági kamera rögzített egyik éjjel egy nagyobb fénygömböt, ami a teraszon ment át pár másodperc alatt. Akinek megmutattam, mind azt mondta, hogy ufó, de szerintem nem az, de biztosan nem kamerahiba sem, és porszemnek is nagy. Én valami kamerához túl közeli pókátvonulásra gondoltam, de ehhez is elég furcsa.
  • Sonkapapa
    #1566
    Most elraboltak mindenkit az ufok mert invázió van vagy pedig pont az, hogy lusták rabolgatni ti meg nem írtok mert ti meg azzal vagytok elfoglalva, hogy ebben a két méteres hóban szánkoztok ????
    Vagy miért van ez a nagy írogatás ? :)
  • Palinko
    #1565
    van egy nagyon jó műsor Viasat 3 on a címe Rejtélyes Igazságok szombaton van este 7 óra fele, meg most 13:05 kor lesz az ismétlés. nézzétek meg érdekes :D (lehet már említve lett de nem olvasoma zért el a topicot a kereső nem adott semmit)
  • Hajnalcat
    #1564
  • Landren
    #1563
    jah, már el is raboltak párszor :)
  • REALista
    #1562
    Ja csak neked szoltak...:D
  • Landren
    #1561
    dehogynem, csak te nem tudsz róla...
  • filop
    #1560
    A földönkívüli értelmes lét egyetlen bizonyítéka, hogy eddig nem próbáltak kapcsolatba kerülni velünk!
  • sz4bolcs
    #1559
    inkább csak arról van szó, hogy nem ez, amire nincs.
  • csgery
    #1558
    Hát igen, mindenre van racionális magyarázat...
  • orkenyid
    #1557
    Ez vakuzáskor fordul elő, egy lebegő porszemről visszatükröződik a fény. Semmi "paranormális" nincs benne, nagyon könnyű előidézni :)
  • Sonkapapa
    #1556
    Elég furcsa kis gömb :) (Nohab)

    A barátomén viszont a fele kép olyan kékes bizbasz és egy-pár képen olyan a többin meg nem :S
  • csibcsab
    #1555
    előferdül az ijen:D:D feldobtad a topikot:P
  • Nohab
    #1554
    Egyébként szerintem egy porszem és nem lencsehibe (mert ez az első ilyen dolog vele) biztos nem koszos mert az előtt és után csinált képeken nem volt ilyen folt.

    Ui.: Legalább feldobtam a topikot :))

    #1534 1 Nem fogom meg bazni
    2 A szék alatti foltról beszélek és nem a kilincsről...
  • csibcsab
    #1553
    jajj de kurwára nem birom a szamarát:D olyan kics mocskos:D
  • Hajnalcat
    #1552
    Amúgy jó kis film volt.
  • Hajnalcat
    #1551
    A kazit, amit előtte lemásoltam, az van a szabályban, hogy le kell másolni és a másolatot kell megmutatni.
  • csgery
    #1550
    Egyszer mindenki ;)
  • csibcsab
    #1549
    :D de én nem nézem meg mert tudom h meghalok:P