4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csgery
    #2068
    És pont itt a Földön? "végtelen dolog megtörténhet" <-- szvsz ez nem igazán fedi a valóságot, maximum hogyha a földi dolgokhoz viszonyítunk (úgy értem, hogy ami itt van a földön és ami megtörténhet a földön). Bár végülis ha belegondolunk, a világűr nagysága egy ember számára felfoghatatlan, mert még nem értünk bizonyos dolgokat, pl.: ha a világűr terjed mi van ott, ahova még nem terjedt ki?
    Ez végülis nem igazán ide tartozik, de szerintem a világűr nem tágul, hanem egyszerűen csak van. Nem időben kell mérni ezeket a dolgokat, mert az idő mérését évmilliárdokkal később kezdte el csinálni az ember, így hát ez csak egy segítőeszköz az embernek, ami szvsz nem játszik szerepet a világűr tágulásával (és keletkezésével) kapcsolatban. Ezzel csak fix pontokat tudunk megállapítani, hogy egy két dolog mikor következett be( pl Föld keletkezése).
    JA, meg végülis ha a világ végtelen mi akkor is itt vagyunk a Földön, és azokkal a dolgokkal kell foglalkozni ami itt történik, nem pedig azzal, ami nem:). Mert nyilván azokat nem tapasztaljuk meg, mert nem itt vannak, tehát ez tulképpen ésszerű. Na ez már nagyon kezd átcsapni filozófiába, nem is erről akartam írni de elkapott a hév:).
    Nyugodtan belelehet kötni, mert ez csak egy 16 éves ember álláspontja, aki még úgymond lehet tapasztalatlan és csak a baromságait írkálja.
  • Hajnalcat
    #2067
    Felhúztak? Tartós elemmel működsz?
  • Roland16F
    #2066
    Viszont egy biztos,mégpedig az hogy senki se tudja hogy hol van vége a világnak,tehát senki se tudja hogy véges-e vagy esetleg végtelen...Ebből kifolyólag ha azt vesszük alapon hogy a világ végtelen (márpedig erre igen nagy az esély) akkor elvileg egy végtelen világban,végtelen dolog megtörténhet,nem igaz?

    Nem tom van-e olyan ember aki ezzel egyet ért,de sztem van benne vmi.. :D
  • Roland16F
    #2065
    Én egyébként nem hiszek a szellemekben sem az ufokban,ám 100 %-ra azt sem állíthatom hogy nem léteznek...mert nem vagyok se szakértő,se tudós :D
  • Roland16F
    #2064
    Mondjuk az is igaz hogy a mai világban ez a "videó" nem lehet bizonyíték arra hogy az szellem volt a metró alatt,hiszen ilyet bárki csinálhat,most nem akarok példát hozni,de tényleg manapság mindent meglehet csinálni akármilyen csúcstechnikai de akár sima "nem csúcs" technikai eszközzel...És ehhez nem is kell sok pénz...
  • Roland16F
    #2063
    Ez a metrós szellem mindenesetre érdekes..Nemtom vhogy olyan érzésem van hogy ezt se megcáfolni se bizonyítani nem lehet !
  • REALista
    #2062
    Hát ja én is a hangtól fostam össze magam hírtelen...:D
    Egyébként csak egy mozdulatlan fehér folt.:)
  • sz4bolcs
    #2061
    idézek a hozzászólások közül:
    "Csak a vonatkerékpumpáló volt!"

    :D:D:D:
  • sz4bolcs
    #2060
    júúj papírzacskó a metró alatt!!! Félelmetes. :D Főleg azzal a bevillanó hanggal :D
  • Hajnalcat
    #2059
    A videó azért durva.
  • ddomi87
    #2058
    up!

    szellem a metró alatt



    marsoson készült kép:


  • csgery
    #2057
    Jobb esetben:P
  • Teppik Amon
    #2056
    Esetleg csak édesanyád rendet rakott? :)
  • marko91
    #2055
    Üdv

    Mostanság van velem olyan, hogy nem találom a cuccaimat.. apróbb dolgokat. És olvastam egy cikkben, hogy ez lehet a szellemek szivatása is... komolyan, a kulcsomat nem találom napok óta... meg wan 1 kis figura az asztalomon.. az is eltünt... :S
  • TTIOT42
    #2054
    velem még soha nem történt semmi különös, de szeretem az ufokat meg az x-aktákat
  • TTIOT42
    #2053
  • AranyKéz
    #2052
  • Banano007
    #2051
    Én eh ..kérem szépen..olyan dolog történt velem hogy az áh..nemtudom hogy meséljem el mert mert hát ezt valahogy nem tudom leírni..mert akkora csapás ért hogy fizikailag és lelkileg ezt ti meg akivel még nem történt meg nem tudják/tok felfogni...egyszerüen hihetetlen hogy mi történt velem 3-4hete...hát hogy is kezdjem istenem..erről rohadt nehéz írni..ne haragudjatok ..de ezt szavakkal leírni szinte lehetetlen deh azért megpróbálom...csak ugye erről csak az írhat aki már átélte,és tudja hogy milyen érzés amikor megmondják neki hogy nem létezik a Mikulás bácsi.
  • patiang
    #2050
    ugye ez nem a felszínen való maradáshoz történő beetetés? :))
  • ColdFire
    #2049
    EVP
  • kidlacee
    #2048
    Különös dolog történt velem.EGyik éjjel a munkahelyemen egy szobába ültem az ágyon,mikor arra lettem figyelmes,hogy a bejárati ajtó kilincse nyikorog és az ajtó kinyílt majd becsukódott.Az ajtónál se benn se kinn senki nem volt.Becsuktam a szemem és akkor hangot hallottam amit nem tudok felidézni pontosan hogy milyen volt.Ekkor megijedtem és kinéztem de sehol nem láttam senkit.Régebben is figyeltem már fel különös hangokra de nem sokszor.Vajon szellem lehet a dologban?
    Mi róla a véleményetek?Én nagyon megijedtem.
  • csgery
    #2047
    A Balázs show az alapba paranormális:D oda átalában UFO-k mennek be, mert mindegyik úgy néz ki mint a hagyma. Ránézek és sírnom kell:D
  • sz4bolcs
    #2046
    Sok érdekes dolog van...
  • SötétBarom
    #2045
    Jó hozzászólás, kifejtenéd? :D
  • ColdFire
    #2044
    biztos vmi fizikai dolog, mert a 2. videon, ha az szellemgyerek lenne, akkor

    1. vagy nagyon be van baszva, mert megy összevissza :D
    2. vagy nem látott még hintát :D
  • ColdFire
    #2043
    mét nem ülnek rá, és várnak egy kicsit, hátha megindul? :o
  • hopimix
    #2042
    Halál után topikba már írtam, de ide is leírom. Szóval keresztanyám sokszor látja, hallja a szellemeket. Azt mondja a saját temetésükön mindig ott vannak. Én sokáig nem hittem az ilyen dolgokban, de aztán én is találkoztam egyel. 17 éves fejjel nem volt egyszerű felfogni, hogy most akkor mi is történik. (nem téptem, nem voltam részeg meg ilyenek) Addíg jó míg nem láttál egyet sem.
  • SpeedXHUN
    #2041
    érdekes,hogy amikor fúj a szél akkor jobban mozog...
  • csgery
    #2040
    Ja, O RLY!:D
  • AranyKéz
    #2039
  • ColdFire
    #2038
  • csgery
    #2037
    Ez mind igaz, nem is ezt mondtam, hanem csak céloztam, arra hogy az agy milyen csodálatos, és bonyolult szerv:)
  • AranyKéz
    #2036
    Tíz százalékot használ az agy EGY ADOTT PILLANATBAN. Hidd el, nem örülnél neki ha a neuronok 100%-a elkezdene egyszerre tüzelni a fejedben, vagy ha kivágnánk 1-2 "jelentéktelen" darabot az agyadból.
  • csgery
    #2035
    HA figyelembe vesszük, hogy például Einstein is, meg a sok nagyagy 10% ban használta agyát, a maradék 90% akkor vajon miért van? Talán azokkal a részekkel csinálhatunk ilyeneket (jövőbelátás, például).
  • Teppik Amon
    #2034
    Ne aggódj, nem vagy egyedül. És szerintem összefügg a dejavu-vel, csak ők nem emlékeznek rá hogy álmukban látták :) Én tipikusan félálomban látok ilyen jövőképeket amikor valamiért felébredek és még emléxem az álomra. Arcokra, érzésekre, helyszinekre.
    Tuti hogy létezik mert egyszer leírtam azokat az "őrültségeket" közvetlen ébredés (felriadás) után és megvalósult.
    A furcsa az hogy nem rémisztő a dolog pedig ez jövőbe látás ami elvileg nemlétezik!
  • patiang
    #2033
    Azért az elég paranormális, hogy hiába vártam a Jézuskát, nem hozott semmit.
  • csgery
    #2032
    Unhattad magad, ha így nézegetted a számot:D
  • Kados
    #2031
    Hali nos megfüleltem a mix fura részét (egyébként kellemes lett), tényleg olyan, mintha valaki mikrofonba beszélne, de külön-külön többmindennek is hangozhatnak a "szavak". Viszont nem hiszem, hogy kábel-para, vagy aljzathiba, mert akkor a röpke 1+ óra alatt többször is előferdülne.
    Milyen formátumban rögzítettétek, wav-ban? Az eredetin is jelen van, vagy csak az mp3-on? Néha az mp3-má konvertálás nem épp hibamentes. Ha mindenhol ott van, nos...
    nem foglalnék állást, hogy mi is hallható, viszont ha az általad leírt kontextusba képzelem...
    olyan, mintha azt mondaná, hogy "védd... a -valakit-... kérlek", vagyis mintha egy nevet is mondana tárgyraggal (őszinte leszek, én Krisztit értettem, még mielőtt megnéztem volna a becses felhasználónevedet, szal nem ahhoz asszociáltam).
    A többiből nem vágok semmit, vagyis annyira sokminden lehet (viszont minek mondaná, hogy "in place"?).
    Kicsit kompresszáltam, DC korrekció (fölöslegesen), még a sebességen is gyorsítottam, levettem a 10-12 kHz fölötti hangokat, majd mindezt vissza, mert nem lett érthetőbb.
    Végül hirtelen ötlettől vezérelve hangmagasságot emeltem 20%-kal, így olyan lett, mint egy női hang szaggatott, de figyelemfelkeltésre szánt beszéde. Esetleg próbáld ki, ha még nem tetted volna, hátha többet tudsz meg.
    Vagy lehet, h azt mondta, amit én is szoktam üzenetek végén:
    Peace!
  • sz4bolcs
    #2030
    deja-vue az más.
  • matthias92
    #2029
    hu akkor zakkant vagyok? :S