4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • qetuol
    #2148
    egy szovaal nem mondtam h nem hiszem h csalhatnak. Természetesen csalhatnak. én úgy gondolom (jozanul gondolkodva) h nem tudom eldönteni h a video hamis e vagy valódi /mármint a tartalma/. az biztos, h eredetinek néz ki, és az én véleményem az , h valószínűbb az h nem hamisítvány mint az h az. rmélem érthető voltam.
  • primavis
    #2147
    s ma az elektronikus trükkök világában miért nem hiszed, hogy csalhatnak? Láttál már filmforgatást?
    Szörnyekről szóló történetek/fényképek/manapság videók meg rendszeresen megjelennek a médiapiacon.
  • qetuol
    #2146
    már bocs,de a bűvész trükkről tudod, h az bűvésztrükk. Ha pedig feltesznek egy videót , amin egy elséore felismerhetelen lény mozog, akkor nem tudod eld=onteni h ez most tr=ukk v nem? A béuvésztrükkrol tudom h trükk, még h nem is ismerem a mechanizmusát. ráadásul itt azt is mondják ha egy egész város (gondolm nem minden ember) is látta azt a lényt. én nem mondom h az egy szörny vagy mi, csak azt mondom h nem feltétlenul hamisítvány az a videó.
  • Roland16F
    #2145
    Na én inkább azt mondom,jó ez a fórum hogy tudunk ilyenekről beszélni,és nem is lényeg sztem hogy igaz-e vagy sem,hanem hogy legalább foglalkozunk vele :D Amugy én a szkeptikusok táborába tartozok... :d
  • primavis
    #2144
    Miért nem hisztek Rodolfónak? Megmondta, hogy csal, figyeljék a kezét! Mégsem tudták a jelenlevők, hogy hogyan teszi. De minden büvész/átváltozó/kiszabaditó/eltüntető büvész ezt teszi. Tudjuk és mégis álmélkodunk, mivel nem ismerjük a trükköt. A paranormális jelenségek is trükkök, csak a természet és az érzékeink játszanak velünk. Ezeket is láthatjuk/érzékelhetjük, de mivel nem ismerjük a "trükköt" hisszük is meg nem is. Valami van... de nem mindig az amit képzelünk. Viszont a csodának pont annyi a valószinüsége, mint annak, hogy egy büvész korlátlan mennyiségben pénzt tudna varázsolni elő a semmiből, illetve nyulakat vagy galambokat a cilinderből! Ha tényleg tudná, akkor nem lenne bolond a cirkuszban fellépni nap mind nap. Esetleg zsebtolvajként megélhetne, dehát azt mégsem szeretné, ugyebár?
  • csgery
    #2143
    Most nem azért, de lehet ő jobban fél Tőled, mint Te tőle. Ha nem vagyok egyedül (mert azért egyedül én se nagyon mennék oda, nem a szám nagy), simán odamennék akárkivel.
    A videót megnézve a mozgása nagyon hasonlított egy szülési görcsös amőbára, de kitudja, lehet csak egy gyerek, lehet egy törpe, és csak megvan játszva. Volt videó a Jetiről is, amiről kiderült, hogy kamu^^.
  • qetuol
    #2142
    hát bammeg én sem mernék odamenni hozzá
  • Hajnalcat
    #2141
    Na igen...ez engem is zavar.
  • csgery
    #2140
    Egyébként ez tökjó nem, hogy egy 30 ezres "kisvárosban" nem mert senki sem odamenni, és csak most bukkant fel, és egy normális fotó sincs róla, lehet hogy csak egy kisgyerek akin rajtamaradt a farsangi jelmez:D
  • Hajnalcat
    #2139
    Az a hinta is Argentínában volt, nem?
    Elég érdekes dolgok vannak ott....

    Aranyos, én odamennék hozzá és beszélnék vele. ^^.
  • Roland16F
    #2138
    Hát nem tudom nekem eléggé műgnómnak tűnik...sztem csak megjátszották
  • Louis Cyphre
    #2137
    „Hátborzongató gnóm” rémisztgeti az argentinokat
  • patiang
    #2136
    Én nem akarom roland-ot védeni, de ő teljesen másról beszél, és Te is.
    Neki is igaza van!
    Azért beismerheted, hogy a világunk istene a pénz.
  • patiang
    #2135
    retekklub 2008.03.10.-reggeli műsor, amit sokan néznek

    egy faszkalap azt magyarázza, hogy amikor elmegyünk otthonról, minden tükröt le kell takarni, mert amikor nem vagyunk otthon, előjönnek a szellemek, és rikácsolnak
    a hálószobában csak az ágy előtt lehet tükör, amiben látjuk magunkat /én nem ülve szoktam alukálni/, mert, ha oldalt van, akkor álmunkban a lelkünk elcsavarog a tükrön keresztül, és összebarátkozhat rossz lelkekkel

    de még volt más ordító, bődületes marhaság is
    ŐRÜLET

  • AranyKéz
    #2134
    Tetszik a megoldásod ^_^
  • SötétBarom
    #2133
    Igen, a világ úgy fos ahogy van.

    Need a rope? ^^
  • SötétBarom
    #2132
    Micsoda egy elbaszott szöveg ez te jó ég.. Szar világot élünk.. Jézusom. Bezzeg 100 éve.. Mekkora király is volt, simán bele lehetett dögleni egy tüdőgyulladásba. Az volt az igazi.. Minden második ember eljárt nyaralni a tengerpartra, és mindenki csudiboldog volt nem? -.- Azt ettek amit szerettek, minden gyerek iskolába járt, minden nap tiszta ruhában, ugye? Ha fájt a fogad frankón betömték érzéstelenítéssel..

    "szar oktatás, korrupció" ezeket a szövegeket kitől tanuljátok?
  •  Evil
    #2131
    Jogos :) De azért a rendőrők csak észrevették volna hogyha mellette ellehetne menni :)
  • REALista
    #2130
    Úgyan már...csak anyit láttni hogy a kocsi a kerítés mőgé került azt nem hogy átmegy rajta.:)
  • dani910
    #2129
    Az a Ghost Car videó tényleg eléggé hiteles! Megdöbbentő! Átment a drótkerítésen az autó,eltűnt a rendőrség meg nekiment!
  • Roland16F
    #2128
    Egy dolgot szeretnék leírni,sajna bizonyos okokból (anyagi főleg) nem tehetek meg sok mindent,de ettől azért elég szar világot élünk,gondolok itt pl. a szar oktatásra,a korrupcióra,meg arra hogy manapság pénzzel mindent és mindenkit le lehet fizetni,el lehet intézni,meg hasonlók...Amugy hasonlókra gondoltál te is patiang? Ebben viszont nagy igazság van !
  • Roland16F
    #2127
    Aha,hát nem tom,mindenesetre van benne valami.
  • patiang
    #2126
    Spec arra utaltam, hogy miközben sorozat gyártjuk a rossz szellemeket, sátánokat stb, stb, kikre mindent szart rátolhatunk, tulképp a sátánok mi vagyunk.
    Tisztelet a kivételnek( aki nagyon kevés).
    Mert a világban nem nagyon sok jót tudnál mondani.
    Jótékonysági bálok? Ja fa*zán le lehet írni az adóból................

    Meg a többi
  • Roland16F
    #2125
    Nem nem,erre :
    "..Miközben a legnagyobb ocsmányság maga az emberiség.."

    Egyébként nekem is egy "hülyeség" jut az eszembe arról a "porfelhős képről",sztem mindenki azt látja amit ő maga szeretne látni.

  • patiang
    #2124
    Erre gondolsz Roland?

    "a sátán az ég felé: na bammeg !!"

    Nekem a képről ez a hülyeség ugrott be.
  • dronkZero
    #2123
    Aha, hát ez Magyarországon már régen be van vezetve, úgy hívják, hogy örökösödési adó...
  • Roland16F
    #2122
    Patiang az utolsó előtti hozzászólásod nem értem.
  • patiang
    #2121
    Ez is para.
    MR1.: egy város polgármestere elhalálozási tilalmat vezetett be
    az ezt megszegők magas pénzbirságra számíthatnak
  • bens
    #2120
    sztem meg a kerítés mellett megy el a kocsi, ugyanis ha jobban megfigyeled, a rendőrautó nem ott áll meg ahol a kocsi átment, hanem pár méterre utána.
  • patiang
    #2119
    Gondoltam, hogy félreértesz. Én NEM Téged jellemeztelek, hanem az emberiséget úgy általában.
    Már kérdeztem máshol, hogy mi a különbség az ősember, és a mai ember között. Mert semmi. Most is ugyanolyan fa*zságoktól rettegünk. Miközben a legnagyobb ocsmányság maga az emberiség. Tisztelet a kivételnek.

  • csgery
    #2118
    Ezt mire érted?:D
  • katakpult
    #2117
    jaja... Ez mindent megmagyaráz! Csekkoljátok. Utána értekezünk.
  • patiang
    #2116
    tök jó ez a atomkori mérhetetlen emberi butaság :(((((((
  • patiang
    #2115
    ez durva
    a sátán az ég felé: na bammeg !!
  • csgery
    #2114
    Látod, ez cask fantáiza kérdése, ki mit tud odaképzelni:D
  • REALista
    #2113
    Ja az tényleg nagyon döbbenetes...:D
    Ebbe a képbe pl nem értem miért egy repülő valamit rajzoltak bele mikor egy félig meghámozott banán amibe már valaki beleharapott...:)
  • csgery
    #2112
    A tornyos betűzés durca , én is néztem egyet, kijön egy repülő, két torony, meg egy vmi meg egy halálfej:D (Wingdings betűtípus, ezt kell beírni: Q33 NY)- ez volt állítólag a második repülő repülési száma.
    A füstös dolog meg csak fantázia kérdése... ha nem mondták volna, hogy egy racot keress a képen, csak percek múlva találtad volna meg:)
  • norbi56
    #2111
    a paranormálisjelenségek.blog.hu-n van egy word trade city centeres video amikor becsapódik a második gép kirajzolódik az ördög a füstből engem az ilyenek döbbentenek meg nem a "szellemek":P meg ha a word-be beírod egy bizonyos betűtipussal a repülő nevét akkor egy repülő rajzolódik ki meg a tornyok
  • csgery
    #2110
    #1856 os hozzászólásban anno linkeltem egy képet, egyik havernak szóbahoztam és kellene megint a kép( mert azóta a gép kb 4x volt újrarakva) és nincsen meg, de ott sem jeleníti már meg a képet:S
    Nincsen meg valakinek teljesen véletlenül, nem e töltötte le régebben? Mert kellene...
  • fifi
    #2109
    2098