4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • sz4bolcs
    #2228
    Uri Geller műve. Műkhötj!
  • csgery
    #2227
    Hello mindenki!! Ma éjjel olyan szinten beszartam félelmembe, hogy az nem igaz!

    Uncsitesóm itt aludt nálunk, és éjfél körül elment az internet, mondom nézzünk valami filmet... van egy DVD nyi Szellemekkel suttogó epizód, elkzedtük azt nézni... utána felbátorodtunk, hogy fehérzajozzunk egy kicsit...

    Leszedtem egy frequency generatort, és beállítottam 70 Hz köré, és rúhúztam arra, h "white noise"... elkezdett sisteregni, de amikor kikapcsoltam, a hifi tovább sistergett... valahogy átkapcsolt a rádióra, LW sávon szedett be ilyen zajokat...

    úgy megilyedetem h majdnem elkzedtem sírni, pedig nemvagyok olyan típus, da kibaszottul megijesztett az egész... még azóta sem aludtam, a tetőtéren minden lámpa fel van kapcsolva...

    Valaki esetleg tudja, mitől lehetett ez?
  • Roland16F
    #2226
    jó kis sztori,sztem van benne igazság
  • atis1001
    #2225
    Szia csgery!Nem szoktam sokat gondolni rá.Nem az a furcsa,hogy vele álmodtam,hanem az,hogy megmondta,hogy mi fog történni.
  • csgery
    #2224
    Érdekes...
    Sokat gondolsz am. anyukádra? Mert ha igen, akkor valszeg azért fordul elő álmaidban. Ezt egyébként a Mit álmodtál topikba is írd be, ott fanatikusok foglalkoznak ezzel:)
  • atis1001
    #2223
    Sziasztok!Mostanában elég "furcsa" dolgokat álmodok.15 éve halt meg anyukám és mostanában vele álmodok.Kb.2 hete álmodtam vele először.Egy snassz beszélgetés volt de a furcsa az volt,hogy sokszor emlegette a hugomat,hogy mindjárt leszáll a gépe ferihegyen,mert jön haza angliából.Hozzáteszem a hugom nem volt angliában és nem is akart kimenni.1 hete ismét álmodtam anyukámmal és mondta,hogy megy ki angliába 3 hónapra és lehet,hogy viszi magával a hugomat.Rá 3 napra felhívott a hugom,beszélgettünk és mondtam neki,hogy úgy készüljön,hogy valószínü megy ki angliába.A telefonba síri csönd lett,majd megkérdezte,hogy honnan tudom,hogy ki mondta mert ők a barátjával 1 hete úgy döntöttek,hogy kimennek angliába,de nem mondták senkinek,titokba akarták tartani.Mondtam neki,hogy anyu mondta.Majdnem kiesett a kezéből a telefon és a sírás szélén állt.Az még a furcsa,hogy ők is 3 hónapra akarnak kimenni először,aztán majd meglátják,hogy hogy alakul.Szerintetek?
  • Roland16F
    #2222
    Jaja ez igaz
  • vmvr
    #2221
    leskelődni szabad KINTRŐL. viszont, ha belépsz a területére a dolognak, akkor joguk van lelőlni. akárcsak amerikában van ez az önvédelmi törvény, ha bejön egy betolakodó a házadba, azt önvédelemből lelőheted.
  • Cabell
    #2220
    Azért ez így ebben a formában túlzás, nem lőnek le, ha oda mész. Legalábbis a fickó, akitől én olvastam a minap a dolgokat, nem így állítja. Az ő elmondása szerint évekig hozták be oda a földönkívülinek vélt jármuveket, maradványokat, és az ő dolga az volt, hogy ezeket szétszedje, majd megpróbálja reprodukálni, hogy aztán az ember is tudjon hasonlót alkotni. De ez a munka persze nem úgy nézett ki, hogy reggel nyolckor be, este nyolckor ki, hanem bizony volt, hogy napokat bent kellett ülnie. Na ekkor jött a picit barátok közt szeru fordulat, mikor is a felesége kezdte rosszallni, hogy alig jár haza. A végén pedig megmutatta neki a munkahelyét, valamint, hogy milyen eszközökkel foglalkoznak, meg egyáltalán, hogy miről is van itt szó. Erre őt azonnal kirúgták.

    Nos arra, hogy lelőnek-e, több mint valószínu, hogy azért nem, mivel elvileg már egy másik helyre viszik ezeket a dolgokat a sok leskelődés, meg zaklatás miatt. Ráadásul, hogyha lelőnének mindenkit, aki oda beteszi a lábát, azért jóval nagyobb vihart kavarna. Épp ezért viszik a legkomolyabbakat már egy másik hasonló helyre.

    Egyébként már olyanokat is lehet olvasni, hogy bizonyos embereket elvittek már, kommunikáltak vele, és felhasználták, majd másnapra szépen visszahelyezték. Állítólag az ilyen 51es körzet félékben már régóta kontaktusban vannak velük. Hát, érdekes...
  • csgery
    #2219

    Már bocs, de ha hinni kéne azokban a dolgokban, amik a tévében vannak (nem kondenzátor meg ilyenek hanem az adásra gondolok), akkor egy olyan mesevilágban élnénk, és hülyítenék az egész népet...
    Szal a tv-nek hinni, egy filmnek, vagy egy műsornak...
  • COOLancs
    #2218
    Ufok tényleg vannak. Láttam a TV-ben.
  •  Evil
    #2217
    Na és mit álmodtál meg ami bejött? Megérted a 16. születésnapod és a tortán 16 gyertya volt?
  • roli613
    #2216
    Eskü,nem 1-er megtörtént az hogy megálmodtam mitröténik sokkal később a jövőben. Ezt nem 1 ember észlelte már,sokan álmodták már meg a jövőjüket,de igazán,nagyon részletesen és jól még senkisem nagyon.
    Ez valami x-men energia amire mindenki képes.
  • vmvr
    #2215
    az 51-es körzet valóban létezik, persze nem így, ahogy rolipoli leírja.

    ez egy olyan hely amerikában,nevada államban aminek a létezését csomó ideig eltitkolta az amerikai állam, de mindenki láthatta, hogy ott van ők meg azt mondták, hogy az nincs ott...
    sokan azt mondják, hogy mindenféle idegen lényekkel kapcsolatos dolog folyik ott, van aki írt is erről könyvet. egy volt dolgozó, aki leírja, hogy ő látott ott sok földönkívüli járművet stb.
    ez egy szigorúan titkos terület, azaz ha nem tudom hány KM-es körzetben megközelíted, akkor le lehet téged lőni.
    de bővebben itt
  •  Evil
    #2214
    Senki se vitatta hogy nincs valami idegen lény valahol a világegyetemben. Márcsak aból is kiindulva hogyha mi ittvagyunk akor mértne lehetne valahol valami fejlettebb valami.

    Másik, énis állmodok mindent össze visza némeik egészen valósnak tünik de atól még amikor felébredek és ha még emlékszek is rá néha, atól még az nemigazán fog megtörténni. És persze ha edig nem találtak vagy nem lehetett hallani olyan emberől aki ténylegesen látná a jövőt akor mért pont te lennél az.
  • qetuol
    #2213
    eléofordult már valaha is , hogy megtörtént, amit álmodtál?
  • roli613
    #2212
    Legtöbbször megálmodom a nem igazán közeli jövőt.
    Vagy csak az alkohol hatása?
  • roli613
    #2211
    tudtam hogy ezt fogod írni
  • qetuol
    #2210
    roli, azt állítod, néha látod a jövőt. kérdezem h be is tudnád ezt bizonyítani? nyilván igen, ha igazat mondasz
  • roli613
    #2209
    jó-jó én is tudom,de UFO-k léteznek,talán ők is ugyanolyan emberek mint mi és lehetséges hogy találkozunk majd velük,főleg mivel a tejútrendszer folyamatason mozog előre,szóval lesznek UFO-k jópár év múlva
  • Roland16F
    #2208
    papírból...
  • Roland16F
    #2207
    amugy ha vki megnézi az első videót,sztem egy sárkányrepülőt lát :D
  • Roland16F
    #2206
    Jaj roli,hagyjál már tudod mikre képes a technika ördöge??
  • Roland16F
    #2205
    De ha filmbe láttad,akkor honnan gondolod hogy az létezik is??Én inkább azt tudom elképzelni hogy vmi osztálybuliról,vagy kocsmából mentél haza,bedobtál 1-2 korsó sört és hirtelen elkezdtél halucinálni...az nem lehet? Vagy hülyültél a haverokkal...

    mindegy amugy szerintem ezzel mindenki (vagy legalábbis jópáran) úgyvannak hogy hiszi ha látja..
  • roli613
    #2204
    na íme az UFO bízonyíték:

    http://www.youtube.com/watch?v=0hoGaEsIHr0

    vagy ez: http://www.youtube.com/watch?v=3G4KnhYuWD8
  • qetuol
    #2203
    be is tudnád valahogy ezt bizonyítani?
    mondjuk írd meg egy ilyen látomásod, amit előre nem lehet sejteni (tehát az nem ér ha azt írod, " holnap sütni fog a nap"). hmmm???...
  • gyalikukac
    #2202
    http://www.danny-blue.com/ bűvész mindenki abban a show-ban.
  • gyalikukac
    #2201
    Az én nagyanyám is azt állítja, h látott egy "UFO-t" a háza felett este. Hát nem tudom, hogy higgyek-e neki. Nem hiszem, h kamuzna, de sztem valami biztos elnézett. Idős már.
  •  Evil
    #2200
    Azért ezt te se gondolod hogy elhiszük..
  • roli613
    #2199
    Ezzel ne viccelődjetek,én láttam már UFO-kat,senki se hitt nekem,nem is csoda.
    Na egy nap kinéztem az éjszaka sötétjébe és egy fehér csillogó valami ment körbe körbe az ablak előtt,lehet gömbvillám volt vagy ilyesmi de láttam és azóta TÉNYLEG néha látom a jövőt.
  • qetuol
    #2198
    mert már látott, a nagyiját meg már el is vitték
  • patiang
    #2197
    Ha nem hozzák nyílvánosságra, akkor Te honnan tudsz róla???
    Te nagyon gyanús vagy......................
  • rolipoli
    #2196
    Minden topicban csak azt olvasom itt hogy Uri Geller,egy kicsit kezd unalmassá válni már ez,vagy nem?


    Amúgy nehéz elhinni de én már láttam UFO-t,a nagymamám mesélte őt elis vitték.



    Na félre téve a viccet UFO-k léteznek,mindenki emlékszik az 54-es körzetre filmekből meg mindenhonnan nem? Na az lehetséges létezik csak nem hozzák nyílvánosságra!!!!!
  • patiang
    #2195
    persze, hogy mindenre van magyarázat, de egyesek vagy nagyon összetettek, vagy soha nem fogjuk megérteni
  • patiang
    #2194
    Nekem azt mondta a nagymamim: kisfiam, ha belenézel a villámba / nem oldalról /, akkor meglátod a menyországot.......
  • MarkBlade
    #2193
    Rossz az előadásmódjuk mert Uri menedzsmentje rendszabályozza őket. De hidd el azok profi bűvészek..
  • futuristic
    #2192
    azért is gondolom szellemnek, mert mint említettem az egyik fára egy koszorú van kirakva...és általában halálos baleseteket szoktak koszorúval gyászolni.
  • futuristic
    #2191
    Ezzel kezdtem ezt a két storit...mondtam hogy hihetetlen...de azt is mondtam, hogy nem biztos, hogy gömbvillám volt a második...Az elsőről biztosan tudom! De a második az kétséges...lehet hogy valamiféle szellem volt, de ebben a témában nem vagyok nagyon jártas...
  • REALista
    #2190
    50%?
  • sz4bolcs
    #2189
    Mennyi az esélye, hogy valakibe nyolcszor csapjon a villám, és mindegyiket túlélje?