4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Pistike 007
    #2428
    -.-'
    Azóta szellemjárás van a házban nem tudják eladni:D
    (Lakatlan ház volt amikor művészkedtünk benne)
  •  Evil
    #2427
    Elég gyurka emberkék lehetnek arra hogy egy kaput se tudnak becsukni :D
  • Pistike 007
    #2426
    Hú hát elég hosszú ha lesz időm leírom...:)
    Lényeg hogy az egyik tag (egy csaj) nem bírta ki amikor észrevette a szellem jelenlétét és nem sikerült bezárni a kaput...:|
  • csgery
    #2425
    mesélj! :D
  • Benny04
    #2424
    mesélj! :D
  • Pistike 007
    #2423
    Egy olyan koleszban lakom suliidőben, amely egy régi bírósági épület. Az udvaron akasztóudvar, a pincében "kihallgatóhelyiség" (volt kínzókamra) stb.
    Ha egyedül vagyok lent a pincében szabályosan érezni lehet mások jelenlétét.
    Ja, meg vannak tapasztalataim szellemidézésről is, de mostanában nem tervezem hogy megpróbálom megint...:)
  • Pistike 007
    #2422
    Tudom.
    ;)
  • csgery
    #2421
    Alváspara alatt gyakoriak a hallucinációk:)
    Nekem ilyen ha jóltdom egyszer fordult elő... csak a lábaimat meg a kezeimet nemtudtam mozgatni. Közben meg minden olyan fura volt, próbáltam emelni a kezem, de nemtudtam, a lábaimat sem.
    Érdekes, de aznap este nehezen aludtam el, mert vihar is volt, meg az utcai közvilágítás(ablak előtt van a lámpa)is kihalt aznap estére.
  • AranyKéz
    #2420
    Szerintem tök poén lehet. Legalább rendesen felébredne az ember, nem kellene kávé :D
  • dronkZero
    #2419
    Azt ugye tudod, hogy minden áram alatt lévő vezeték is elektromágneses mezőt generál, és hogy a sok bamba amcsi leginkább a házának az elektromos hálózatát méregeti?
  • AntiHero
    #2418
    Pedig fasza:D
  • gotchaaa
    #2417
    Hú de nem szeretnék egy ilyet átélni.
  •  Evil
    #2416
    Rendelsz Amerikából

    Amugy mire kéne tapasztaltál valami érdekeset? Vagy csak szellem vadászatot akarsz tartani? :)
  • Pistike 007
    #2415
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Nem tudom hol tudnék venni olyan műszert, ami kimutatja az elektromágnese tér hirtelen kiugrásait. Azért kellene, mert szinte az összes paranormális jelenség elektromágneses változást hoz létre az adott helyen, legyen az szellemi aktivitás vagy akár más.

    USA-ban elterjedt dolog ez a műszer, de itthon nem találok sehol. Valami ötlet?

    Ja, és +fav:)
  • Kaplan
    #2414
    Igen, ez ilyen 'betegség' nem ufók meg semmi. Havernak is volt ilyen, hogy az agya és az elméje felébredt, csak a teste nem. Azokban az időkben nagyon túlteljesítette azt amit a teste engedett.
  • Nohab
    #2413
    Jah, jó! Azt hittem egy chupacabra...pedig jó lett volna magyar honban is felfedezni :)
  • sz4bolcs
    #2412
    Az alvás paralízis nem álom, a tudat éber, csak a test nem mozog.

    "In Hungarian folk culture sleep paralysis is called "lidércnyomás" ("lidérc pressing") and can be attributed to a number of supernatural entities like "lidérc" (wraith), "boszorkány" (witch), "tündér" (fairy) or "ördögszerető" (demon lover).[15] The word "boszorkány" itself stems from the Turkish root "bas-", meaning "to press"."

    Hogy mik vannak. :)

    Amúgy épp az evolúció topicban írtam le egy régebbi élményem:

    "Nekem is volt ilyen alvásparám. Olyan volt, mint ha az ágy szélén ülne valami gonosz démon, ami engem figyel, én meg se szólni, se mozdulni nem bírtam, csak figyeltem ki a fejemből. Aztán egy csavar a történetben: végre azt éreztem, hogy felébredtem, de újra nem tudtam mozdulni. Mint valami álom az álomban. De nem álom volt, mert félig magamnál voltam, csak a testem nem engedelmeskedett.

    Aztán volt fél évig alvászavarom, amikor nagyon rövid időkre újra átéltem az alvásparalízist, elalvás határáól volt, mikor 25x felriadtam, és nagyon rövid időre (1-2 másodperc) nem tudtam parancsolni a testemnek, nem tudtam mozgatni, de az az erős félelem nem jött elő, mint a klasszikus alvás-paránál.

    Meg aztán a végére meg is szoktam, hogy arra a pár másodpercre nem működik az input.

    Ja, természetesen a démon borzasztóbb volt bármelyik lénynél, mint ha tömény félelem ült volna ott. Valami nagyon ősi."
  • REALista
    #2411
    Jaja én is ezt akartam belinkelni.Volt rola egy műsor olyan mintha az ember fent lenne,nyitva a szeme de nem tud mozogni mert félálomba van.
  • REALista
    #2410
    Én is álmodtam kiskoromba olyat hogy felébredek és nem tok mozogni majd felemelkedek stb.Sőt pár éve azt álmodtam hogy felébredek és nem kapok levegőt ez volt a legszarabb álmom eddigi életemben rohadtul realisztikus volt...
  • AranyKéz
    #2409
    http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
  • szjuca
    #2408
    Nekem szakközepes koromban volt hasonló.
    Reggel volt, nem éjszaka, erre határozottan emlékszek, olyan érzésem volt, mintha valaki szorítaná a nyakamat, nem tudtam kiabálni. Az még pluszban kétségbeejtett, hogy tudtam, hogy senki sincs otthon. 1-2 perc volt az egész.
  • kocsisgabor9999
    #2407
    Nekem is volt már ilyen de utána rájöttem hogy álmodtam.
  • AntiHero
    #2406
    az első az kamu.

    A 2. az szerintem nem kamu.

    Na de hogy én is meséljek magamról.

    Régen "kis" (nem tudom talán 8 és 10 év körül lehettem, vagy idősebb:D) koromba történt. Éjjelente én kis koromba mikor felkeltem mindig kiabáltam hogy: "anyu..anyuuu! egy idő után jött is a szobámba mindig mi bajom:)

    Elmesélem, hogy nézett ki a szobánk naggyábol. 2 ágy volt benne a két falnál (jobb és ball) középen szőnyeg és a két ágy között 1 könyves polc. a ball oldali ággyal szembe pedig a szoba ajtó.

    A lényeg az, hogy a nővérem aznap pont elment nagymamámhoz aludni, így egyedül voltam aznap este a szobába. Este mikor aludtam igen mély álomba lehettem mikor kicsit kinyílt a szemem és homályosan kis világosságot láttam. Hírtelen kinyitottam a szemem és kiabálni akartam hogy "anyuu", de nem jött ki hang a torkomból csak tátogtam és azt éreztem hogy levagyok zsibbadva (vagyis mintha valami nyomná le az egész testemet de mégse teljesen fekszem mert valami megemelve fogja erősen a fejem.) Elmondani nem lehet milyen érzés volt mikor felakartam nézni csak erős fényt láttam meg egy "kezet" talán ami fogja a fejem (ezt nem tudom hogy láthattam mert úgy maradt meg bennem mintha oldalról láttam volna fejem tetejét). Ezutén velahogy megint felkeltem (mintha másodjára is felketem volna), de mostmár tudtam kiabálni anyumnak. (megjegyzem teljesen leizzadtam)

    Megint jött, de inkább nem mondtam neki semmit csak azt mondtam kapcsolja fel a villanyt és hadja úgy. Majd elaludtam és reggel ugyan úgy ment minden mintha nem történt volna semmi. Több alaklom nem volt ilyen (vagyis 1x volt mikor megint nem tudtam kiabálni és „lenyomtak”, de akkor semmi mást nem láttam körülöttem és ugyan úgy „megint felkeltem”).

    Azt hogy álmodtam vagy történt valami, esetleg csak beképzeltem azt máig nem tudom. De az az érzés hogy nem nyom le valami és hiába kiabálnék nem jön hang belőlem sose felejtem el.

    Megj: Kiskorunkba nagy UFO fanok voltunk mindig olvasgattunk róla, meg képeket néztünk, X-Akták a kedvenc sorozatunk volt:)
  •  Evil
    #2405
    Ja és mégegy hogy körülbelül mitis láttam valami szürkés ember méretű alakot. Nemtudom hogy mivolt vagy csak porszem került a szemem szélére és amikor kinyitottam a szemem azt láttam oldalra menni vagy nemtudom mindenesetre akkor a frász jött rám.
  •  Evil
    #2404
    De tényleg nagy a pangás amugy :)
    Hogy mégis legyen valami egyik haver mesélte régebben, hogy szellemet idéztek páran..
    Lényegi történet hogy bent ültek és valahogyan idézték a szellemet (nemtudom hogykell neis kérdezzétek :D). Majd valami zöldes izé megjelent a falon, erre mindenki kirohant kivéve egy gyereket aki csak később ment ki a teremből, és amikor kijött az arcán hosszú karmolás nyomok voltak és amikor kérdezték hogy mi történt nemtudott válaszolni.

    Másik dolog nemtudom álmodtam-e vagy mivolt, de elégé felzaklatott hogy aludtam majd nemtudom de felnéztem fél álmomból és láttam valamit elsuhanni de persze még olyan homálysan láttam de mintha valami ment volna el az ágy mellett, ilyenkor persze hirtelen felment az adrenalin próbáltam követni szemmel, de amikor már teljesen tisztán láttam akkorra már eltűnt legalábbis mire rendesen megnézhettem volna hogy miaz. Ez kb 1-2 másodperc alatt zajlott le. Utánna felkeltem elmentem wcre stb szóval nem olyan hagyományos álomnak tűnt amire néha emlékezik az ember.
  • AntiHero
    #2403
    Egy jety az, nyáron gyakoriak:)
  • Nohab
    #2402
    Hú b+! Most hallottam valamit lentről... olyan volt mintha valaki fickalódni a kanapén... lenézek... senki! Lehet csak a macskám, de annak nincs ekkora súlya, hogy megrecsegtesse O.o Fényképezni nem tudok, mert le van merülve és tele a memóriakártya...shit!
  • kocsisgabor9999
    #2401
    nem xD
  • Hajnalcat
    #2400
    TÉK
  • Hajnalcat
    #2399
    és elélveztél?
  • kocsisgabor9999
    #2398
  • SötétBarom
    #2397
    visszamennyé!4
  • kocsisgabor9999
    #2396
    hát ez lol invázió xDDDDDDD nekem a péniszemet szippantotta be egy UFO!
  • Hajnalcat
    #2395
    ike
  • Kaplan
    #2394
    "Az angliai invázió május végén indult, akkor egy ufó egy rendőrségi helikopterre támadt."

    Beszívva helikoptert vezetni... bátor.
  • SötétBarom
    #2393
    Ezek elég furák..
  • predator1982
    #2392
    és szerinted ez igaz lehet?
  • Hajnalcat
    #2391
    Még egy érdekes azért
  • Hajnalcat
    #2390
    Amúgy egész jó oldal ez. :O [most akadt rá...]
  • Hajnalcat
    #2389
    Tudom, régi hír, de azért beteszem, hátha valaki nem tudja.