SG.hu·

Konzolokra is jön a Diablo III

Van egy olyan érzésem, hogy sokaknak már a púpja is tele van a Blizzarddal és a Diablo harmadik részével.

A fejlesztők ugyanis már évek óta csak "szórakoznak" a sajtóval és a rajongókkal és hol megjelenik egy premierdátum, hol pedig cáfolják. Most is hasonló helyzetben voltunk, hiszen a héten egy Best Buy üzletben már készültek a február 1-i nyitva tartásra, mert állítólag akkor jön a Diablo III - majd a csapat meg is cáfolta ezt a dolgot.

Épp ezért már azt is fenntartásokkal kezeljük, ha a Blizzard berkeiből jelent be valaki valamit. Ma Micah Whiple, a csapat kommunikációs menedzsere Twitter bejegyzésében hivatalosan is bejelentette, hogy konzolokra is megjelenik a Diablo III, melynek fejlesztéséért Josh Mosqueira a felelős.

Megjelenési dátummal természetesen nem szolgált, így marad továbbra is a "2012 elején" címke.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRISSÍTÉS: A Blizzard hű maradt önmagához és cáfolta a bejelentést. Az új álláspont szerint jelenleg a PC-s és Mac verzióra összpontosítanak, a többi még csak kérdéses.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Szefmester2012. 01. 11.. 22:08||#15
Ahogy adiablo elsõ részével. Analóggal (vagy D-paddal) vezérelsz az X-el ütöttél, a körrel varázsoltál, az L1-L2vel váltasz mágiát stb. Elég egyszerû megoldás.. csak az íjászat a szívás. Ott csak irányt tudtál megadni merre repüljön a nyílvesszõ.
© Seth2012. 01. 11.. 20:13||#14
Melyik része nem megoldható szerinted?
A fél billentyûzetet bind-elõ példákon kívül (ami számomra, a D1-2 végigvitelekor nem is kellett,elég volt az egér)
© narumon2012. 01. 11.. 18:51||#13
Ez nézõpont kérdése. Nálam a blizzard az a cég akinek a játékát nyugodtan elõrendelheted nem fogsz benne csalódni. A többiekrõl ezt nem lehet elmondani, sajnos már a Bioware-rõl sem a Dragon Age 2 óta.
+1
© Kingfisher2012. 01. 11.. 17:03||#12
Kihúzzák a kontrollert és bedugnak egy egeret és egy billentyûzetet? A Diablo nekem az egérrel másodpercenkét legalább 5-öt kattintok (gombonként), miközben a fél billenytûzetemre valami fel van bindelve játék.
© Narxis2012. 01. 11.. 16:43||#11
Mint bármilyen más konzolos hack'n'slash-el.
© Kingfisher2012. 01. 11.. 15:32||#10
Csak érdeklõdnék, hogy játéktechnikailag hogyan játszanak az emberek Diabloval konzolon?
© kissssss2012. 01. 11.. 15:22||#9
hiába mondod neki, egyik fülén be a másikon ki.
© NovaTerra2012. 01. 11.. 15:04||#8
Csak a Blizzard nem olyan játékokat készít egy ideje, ami megjelenik, megvan a bevétel, jöhet a következõ rész. Hanem olyat, ami folyamatosan hozza a pénzt. Ilyen a WoW az elõfizetés miatt, az SC 2 az esport miatt, amit most már kézben tart a Blizzard, nem úgy, mint SC 1 esetében és ilyen lesz a D3 is, a tárgyak kereskedése révén. Tehát megéri nekik hosszan fejleszteni és mindent aprólékosan kidolgozni, mert azzal õk nagyon rosszul járnak, ha olyan játékot készítenek, amit a játékos megun pár hónap alatt.
© Narxis2012. 01. 11.. 13:43||#7
Befejezheted ezt a PC elleni hadjáratod, senki sem kíváncsi rá, hogy mennyire vagy konzol fanboy.
© nr1ranger2012. 01. 11.. 13:42||#6
A D3 pc-re már a célegyenes felé tart, konzolra meg még csak most kezdik csinálni, majd a 2. D3 kieg felé talán megjelenik. De olyat is láttunk már a Blizztõl hogy egy több éve futó fejlesztést visszavon. Amúgy meg a WoW meg a a szupertitkos titan MMO ami nem egy konzolmûfaj. Starcraft szintén nem konzolmûfaj, mivel e-sportra fejlesztik. Lesz 3-4 játékukból egy ami életképes konzolon, na bumm, fõleg hogy D3-ban a warez el lesz lehetetlenítve. És egy twitter post amúgy nem hivatalos bejelentés, azokra van a Blizznek egy press release oldala: http://us.blizzard.com/en-us/company/press/pressreleases.html