SG.hu·

RTS - FPS keverve: Field Ops

A Digital Reality a Freeze Interactive kiadóval karöltve bejelentette legújabb készülő játékát, a Field Opsot, mely egy RTS - FPS turmix.

Igen, nem a szemetekkel van baj. A Field Ops az ígéretek szerint valóban a stratégia elemeit ötvözi az FPS legjobb tulajdonságaival. Hogy ez gyakorlatban mit jelent? Azt, hogy a játékmenet közben bármikor váltogathatjuk majd a nézeteket. Kiadhatunk parancsokat, hogy hogyan nyírja ki csapatunk az ellenséget, de akár mi személyesen is meghúzhatjuk a ravaszt, ami kipumpálja a fegyverünkből azt a bizonyos halálos találatot. A program mi más témát boncolgatna, mint a terrorizmus elleni harcot. Ha nagyon sarkosan szeretnénk fogalmazni, sokan hasznot húznak ebből az áldatlan helyzetből. Na de evezzünk csak vissza a játékhoz és nézzük meg, hogy előreláthatólag mit nyújt majd a Field Ops.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

A bejelentés szerint öt teljesen egyedi (kitalált) területen vehetjük fel a harcot a rossz ellen, és mindezt egy, a mai kornak megfelelő grafikai és fizikai motor megvalósításban tehetjük meg. A fejlesztők nagyon nagy hangsúlyt helyeznek a többjátékos módra. Az ígéretek közt szerepel egy olyan honor-rendszer, amit az egész világra kiterjesztenek majd, természetesen az internet segítségével. Az előzetes infómorzsák alapján a realitással sem állunk majd hadilábon, hiszen a való életben is létező, fellelhető járművekkel, fegyverekkel irthatjuk a terroristákat. A feladatunkat a két cég közleménye szerint nagyon intelligens ellenfelek fogják megnehezíteni, akikkel mind a földön, mind a levegőben, sőt a vízen is felvesszük majd a harcot.

Klikk ide! Klikk ide!

Abban mindenképpen megállapodhatunk, hogy a magyar fejlesztőgárda legújabb játéka ígéretes darabnak ígérkezik ezzel az RTS-FPS keveréses megoldásával. Már a pontos megjelenési dátum is ismert: ha az égiek is úgy akarják, akkor november elején már elkezdhetjük a végső leszámolást.

A játék hivatalos honlapja

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© air232006. 05. 18.. 15:49||#59
és immáron a link is jó.. de rég jártam erre..

field ops preview @ worthplaying
© air232006. 05. 18.. 15:45||#58
© air232006. 05. 18.. 15:43||#57
érdeklõdõknek mindenképp:
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=34212&mode=thread&order=0
😊
© Blenda Stompa2006. 05. 17.. 17:47||#56
Némelyiktek kurvaokos...<#wilting>
© fflx2006. 03. 28.. 15:15||#55
Azert nem art tisztani, hogy mi az az Arcade game

en ezt talaltam rola: "A game with fast action where hand-eye coordination is the primary skill needed to beat the game."

Na most ennek kb az ellentete a realisztikus, vagy mondjuk autos jatek eseten a szimulator.

Persze van atmenet de azert a bf2 kozelebb all az arcadehoz, mint a realis ugymond valoszeru jatekhoz.

(csak ajanlani tudom a Red Orchestra fps-t, hogy ertsd mirol beszelek)

mert ugye a medic cast "Clear! You are good to go..." felkialtasa semmilyen korulmeny kozott sem egy realis jatek erzetet kelto feature.
© fflx2006. 03. 28.. 15:03||#54
azert ne essunk tulzasokba.
plane ha azt mondod, hogy erme gyujtes. az csak fraggelessel nem fog menni!
© fflx2006. 03. 28.. 15:00||#53
"Még hogy a battlefield 2 Arkád game."

Pedig sajnos az. 200 ora bf2 es nagyon sok sok egyeb valosabb fps utan ki kell jelenteni, hogy a bf2 arkad jatek.

szerinted a bunny hoping kifejezes veletlenul valt egye a bf2-vel?

persze probaljak kicsit eletszerubbe varazsolni a dolgot a "stamina" rendszerrel, meg a celkereszt "szethuzasaval" de azert meg messze van attol, mint pl. egy red orchestra. vagy mondjuk egy forgotten hope is akar. (csak, hogy a bf vonalnal maradjunk)

persze meg lehet erteni a fejlesztoket, meg legfokepp a kiadot, hogy ilyen popularis arkad ugri-bugri jatekra sokkal inkabb igeny van, mint egy gondolkodosabb, vontatottab jatekmenettel megaldott fps-re.
© BiroAndras2006. 03. 20.. 19:07||#52
Imádom, amikor a jónépek szénné fikáznak valamit, amit még nem is láttak. Ráadásul magyar cuccos.
© dzsuvajoe2006. 03. 17.. 16:06||#51
Hat ezt bebukta szegény spellbound, Mire kijöttek volna az ilyen stílusú Deperados 2vel addil ez a Hops vagy mi afene learatja a babérjaikat, hat ez nem volt szép. Egyaltalán nem az õ ötletük. Parasztok...😞
© hiba2006. 03. 17.. 13:16||#50
uh ugen az durva lenne...