SG.hu·

Talán mégis folytatódhat/ újrakezdődhet a Terminátor-sorozat

Talán mégis folytatódhat/ újrakezdõdhet a Terminátor-sorozat
Lehet, hogy mégsem annyi a Terminátor-sorozatnak?

Nagyon csúnyán leszerepelt a mozikban a Terminátor-sorozat újraindítása, a Terminátor: Genisys, hiszen a 155 millió dollárból gyártott film Amerikában csak 89 millióig jutott el, igaz, ezt a nemzetközileg összekalapozott 350 millió dollárral némiképp kompenzálni tudta. Persze még ez sem sokra volt elég, így pár hete több sajtóértesülés is arról számolt be, hogy a gyenge bevétel és a kritikai fogadtatás miatt nem folytatják az új szériát további epizódokkal, annak ellenére, hogy már bejelentették azok 2017-es és 2019-es premierdátumát.

Tegnap végre hivatalos forrásból is hallhattunk valamit a reboot sorsáról. Dana Goldberg, a Skydance produkciós cég egyik vezetője a The Wrap egyik konferenciáján beszélt a sorozatról, és elmondta, hogy mindenképp szándékukban van valamilyen formában folytatni a Terminátort, s a következő rész készítését nem is annyira felfüggesztették, mintsem megpróbálják átgondolni, hogy milyen úton induljanak el vele kapcsolatban - többek között a filmek közé illeszthető tévésorozat integrálásával. Goldberg azt is közölte, hogy a folytatással kapcsolatban mindenképp támaszkodni fognak a Genisys közönségének véleményére is, hogy jó irányba terelhessék a franchise-t.

Egy valami biztos egyelőre a Terminátor-sorozat kapcsán: a következő rész forgatása nem kezdődik el 2016. elején, ahogyan azt tervezték.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© BaliBoy2015. 10. 10.. 08:11||#9
"Goldberg azt is közölte, hogy a folytatással kapcsolatban mindenképp támaszkodni fognak a Genisys közönségének véleményére is, hogy jó irányba terelhessék a franchise-t."

Az nagy hiba! Abból sosem sül ki semmi jó.
Szerintem rendben volt a Genesys. Csak fel kellene fogni, hogy ez már nem fog akkorát ütni mint a '90-es években. Ennyi.
(ugyanez igaz a Star Wars-ra, Indiana Jones-ra és a többi folytatásra)
© aru2015. 10. 10.. 03:29||#8
A terminátor sorozat a Sarah Connor krónikái, és azt lezárták. Miért folytatódna?
© wraithLord2015. 10. 09.. 23:28||#7
Nekem annyi bajom volt vele, hogy ezt a filmet is elérte az a - talán - trend, hogy súly nélküli szuperhősös akciódarálda az egész az elejétől a végéig. Egy pillanatra nem volt olyan érzésem, hogy itt most valami pengeélen táncol.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az pedig pláne nem segített ezt az érzést eloszlatni, hogy a végén Schwarzi előpattant T-1000-esként a romok közül. Még időt se adtak, hogy egy kicsit szomorúak legyünk. 😄 Mintha egy időutazós sztoriban olyan nagy súlya lenne annak, hogy kedvenc terminátorunk kipurcant. Kár volt még a végét is így elcseszni.


Hogy őszinte legyek, én a színészeken pozitívan csalódtam.
© ostoros2015. 10. 09.. 22:08||#6
Túlságosan babaarcú. Semmi karakter az arcában.
Nem is a színészi játék a rossz, hanem az ember egy pillanatig nem tudja komolyan venni.
Ebben a szerepben.
Utoljára szerkesztette: ostoros, 2015.10.09. 22:08:57
© tomboy0132015. 10. 09.. 15:01||#5
Az alapkoncepcióval nem volt gond szerintem a Genesys esetében sem, csak a szereplőválogatáson cseszték el a dolgot. Borzasztó a 2 főszereplő. Komolytalanná tették az egész terminator Univerzumot. Cameron filmjeibe tökéletesen eltalált női karakterek voltak, Sarah-ról és az Alien-es Ripley-ről abszolút hihető volt amiket műveltek a filmekben, de ez a kislány viccnek is rossz volt a Genesys-ben. Korrekt szereplőkkel szerintem nem lett volna nagy gond a filmmel.
© Ender Wiggin2015. 10. 09.. 14:25||#4
Folytatás, reboot stb-ről volt szó. Alienből Cameroné a legjobb folytatás. Ahogy Terminatorból is.
© tamolnar2015. 10. 09.. 13:44||#3
Érdekes meglátás, az eddigi legjobb Alien film Cameron nélkül is vígan eléldegél.
© Kandurex2015. 10. 09.. 07:13||#2
Az alap ötlet, hogy visszamennek a múltba és megváltoztatják az jó. A többi hülyeség. A főszereplők nagyon nagyon harmatosak. Sarah Connor pedig tragédia.
© Ender Wiggin2015. 10. 09.. 05:57||#1
Cameron nélkül nincs normális Terminator/Alien. Ennyike.
Másrészt fel kéne már ébredni. A rebootok mind megbuknak. Véletlen lenne?