657
Segítsük egymást
Ha háttérnek képet akarsz beilleszteni: link (ami alatta van normál betűtípussal, Code-ban lévő szöveg le lett vágva!)
Ha háttér színét akarod megváltoztatni: body{background:orange!important;} /link
Ha ki szeretnéd emelni a bannerban a linkeket: link
Ha a 'fehér csík' helyett más színt szeretnél: link

Kicsit hosszabb leírás link

MerlinW által összegyűjtött scriptek
TOPIC DESIGN KÉSZÍTŐ by Sg modcsapat!
SG TOOLS
  • Calver
    #448

    ezer hála és köszönet!
  • MerlinW
    #447
    Megcsináltam neked.
  • Calver
    #446
    mélyen tisztelt hölgyek(?) és urak, remélem jó témába írok ilyennel kapcsolatban:

    az lenne a helyzet, hogy van egy Válaszolt, Kérdezel, Válaszolnak elnevezésű topicunk, ahova be lett rakva egy kérdésválasztó cucc (Fresh Duke által összerakva, általam és téma közössége által feltöltve kérdésekkel), amit designváltás csöppet... kinyírt.

    eredetileg így nézett ki, és itt van az a katyvalék, amit új design csinált belőle, és amit fogalmam sincs, miként kellene helyrerúgnom, de már lassan ég miatta a pofám, mert hónapok óta halott a drágaság.

    esetleg valakinek akad valami bölcs ötlete, hogy mi lehet vele a gond?
  • Jim Morrison
    #445
    ki is tettem bannerba
  • pxxl
    #444
    Na most már tesztelhető kb. a Topik dizájn készítő állaccságosság :D
  • ldavid
    #443
    na, azt mondja meg nekem valaki hogy itt miért nem működik a custom háttérszín? (a saját beállításra gondolok, "Fórum lapszín HTML kódja")
    csak akkor jön elő ha törlöm a css tartalmat a fejlécből, de még akkor sem jó ha nincs background tulajdonság benne...
  • Papa01 #442
    Szép lett! :)
  • Jim Morrison
    #441
    elég jól néz ki
  • karajjj
    #440
    legyen on is:
    Köszi az összegyűjtött dolgokat, ma ezt hoztam össze belőle: link
  • Jim Morrison
    #439
    az nem egy valamilyen alreg volt? :O (mikor jonny facebook profilját linkelték pont láttam)
    DE!
    sok lesz az off vonuljatok(vonuljunk^^) át máshova ezzel a témával.
  • Szabi #438
    elméletileg Jonnyka személyes adatait osztotta meg a cseten, vagy valami ilyesmi :D
  • pxxl
    #437
    ja, valóban :D (fail)

    hát akkor most már tudod :DDD
  • mulli1986
    #436
    Bocsi, de én semmit nem látok..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kepmegoszto.com/201408271539/i-53fddf8524413-1557700-20140814-g1ztxp.jpg

    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2014.08.27. 15:40:48
  • pxxl
    #435
    Ott van az adatlapján, A felhasználó ki van tiltva!
  • mulli1986
    #434
    Mi ez a Rest in peace tomsolo?????
  • tomsolo
    #433
    ha nem kell nyomni - elég a mouseenter - akkor ilyet tudsz css-el is könynen csinálni
  • Szabi #432
    a lényeg hogy működik, majd kísérletezgetek a fehér keret kikapcsolásával :)
  • Dzsini
    #430
    Hát, a class alapján már a rá vonatkozó CSS-t át lehet irogatni, de ahhoz nem értek...
  • Szabi #429
    még van negyed órád.. töltsd hasznosan és segícs :D

    #428: hülyén néz ki, de működik, köszi
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.08.25. 15:50:10
  • Dzsini
    #428
    A "gyári" spoiler class jól működik (a Standup Comedy - Kabaré topicban is ezzel oldottam meg):
    <div class="bb-spoiler">Címszöveg<a rel="nofollow" href="#">Kattints ide a szöveg elolvasásához!</a>
    <div class="spoiler-text">
    Tartalom
    </div>
    </div>
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.08.25. 15:47:02
  • pxxl
    #427
    persze :) de most 4 óra van, vége a melónak sry :D
  • Szabi #426
    olyat lehet csinálni, hogy fejlécbe beírok szöveget és az úgy jelenjen meg csak, hogyha rányomnak egy szövegre akkor előjön a hosszabb szöveg ? :D
  • pxxl
    #425
    működik... :D deccól
  • repvez
    #424
    köszönöm
  • tomsolo
    #423
    tag_name == class_name?

    egyes
  • pxxl
    #422
    pl. add hozzá az a.gomb részhez:

    display: inline-block;
    width: 130px;

    mivel nem fér el, kénytelen lesz új sorban kezdeni.

    és/vagy

    pl az 5. gomb class-ját írd át: class="gomb br"

    utána js-be írd bele:
    $("a.br").after('<br>');



    Gradient Generator
  • repvez
    #420
    és háttér színátmenetet hogy lehet CSS-ben beállitani? mert dreamwieverben ez a kód müködik IE és chrome alatt is,de ide hiába másolom be nem jó
    background-image: url(image001.jpg), -webkit-linear-gradient(90deg,rgba(65,126,155,1.00) 54.93%,rgba(18,33,41,1.00) 100%);
  • Dzsini
    #419
    Megjelent a beállításokban az egyénileg ki-be kapcsolható "összes kép betöltése" lehetőség, úgyhogy ki lehet (és ki kellene) szedni a kényszerítést minden fejlécből, hadd döntsön mindenki maga, hogy melyik módszer tetszik neki.
  • repvez
    #418
    Ja a bannerban lévő gombok több sorba törésére valami mód? Mert a <br> nem müködik és volt hogy a > helyére is &gt kodot változtatott és nem jelent meg normálisan a gomb.
  • repvez
    #417
    Köszi valóban nem az volt :)
  • pxxl
    #416
    1.
    nem ugyan az :)
    background-color: #395969 !important;

    2.
    #forum-posts-list ul.post-answer {
    padding: 0 0 15px 50px;
    }
  • repvez
    #415
    Ez igy is van beállitva ,nem erre gondoltam hanem mint itt a képen a 23 as hsz-nél a fejléc 2 különböző szinü, a válasz lenyitásakor marad az eredeti szin nem ami be lett állitva
    hiba kép

    Illetve azt hogy lehet megoldani, hogy ami most barna a válasznál Ott se legyen plusz hely a válasz lábrész és az idészett szöveg között?
    Viszont alatta meg legyen. tehát megcserélni a mostani felállást, hogy egy kicsit igy elkülönüljön egymástól a 2 összetartozó szöveg.
  • pxxl
    #414
    #forum-posts-list .header {
    background-color: #395969 !important;
    color: #B3A69D;
    border: 3px;
    }

    elvileg így jónak kellene lennie
  • repvez
    #413
    köszi
    A másodikat ugy értem, hogy ha valaki hozzászól akkor a neve után a header mondjuk barna ,de ha valaki erre a hozzászólásra válaszol és a válaszában rámegy a válasz xy uzenetére az ott felbukkanó hozzászólás fejléce az alap kék lesz a headerbe nem a barna ami be volt állitva.

    Egy másik kérdésem, ha a szövegdoboz fölé a bannerba gombokat akarok tenni ott azt hogy kell megoldani hogy több sorba jelenjen meg és az uj sor az középre legyen pozicionálva?
    ebben a topicban látszanak hogy mit szeretném
  • kifli
    #412
    #forum-posts-list li {
    margin-bottom: 0px;
    }

    #forum-posts-list ul.post-answer {
    background-color: színkód;
    }

    (a másodikat nem biztos jól értettem mit szeretnél....)
    Utoljára szerkesztette: kifli, 2014.08.13. 19:00:35
  • repvez
    #411
    A hozzászólások közti helyet el lehet tüntetni valahogy? illetve a válaszüzeneteknél hogy lehet megváltoztatni a fejléc szinét, hogy olyan maradjon mint ami az eredeti üzenetnél volt?
  • Breki33
    #410
    köszönöm
  • pxxl
    #409

    #jump-last-read{
    background-color: #F1F1F1;
    color: #000;
    }
  • Breki33
    #408
    Az ugrás az utolsó üzenetre felirat hátterét és színét hogy lehet beállítani?

    Most fehér fehér
  • pxxl
    #407
    aha ok :D

    hmm...akkor töltsünk be dinamikusan egy function-t, majd tüntessük el :D js-el ha lehet :D