81624
  • SLICK
    #81624
    Mázli? Egyszerűen lélektanilag és csapategységben minden csapat felett állt a Real és ezt csak a vak nem látja be. Nem volt kérdés kinek kell nyernie.
    Az hogy idén a City tényleg össze lett rakva, el kell ismerni. Esélye sem volt a Madridnak. Túlhajtott és használt játékosokkal nem lehet folyamatosan top teljesítményt lehozni.
    Itt mutatkozik meg Ancelotti hibája, hogy nem cserél időben és nem mer más kezdőt alkalmazni. Ez jövőre se fog változni, kell egy merészebb edző a csapat élére, na meg persze sok új játékos. Az ingyenélő, haszontalanokat meg el kell zavarni.

    Amúgy meg inkább essünk ki egy BL elődöntőből, mint egy Európa ligából :DD
  • KolkaF
    #81622
  • IXEMGabeo
    #81622
    Kijott a különbség a City és a Madridocska között... Ideje újabb edzocserere bár már tavaly is iszonyú mazlis BL-t nyertek
  • Voyager5
    #81621
    Szegény srác nehezen dolgozza fel, hogy a Real Madrid 10 év alatt nyert annyi BL serleget mint szeretett csapata alapítás óta :D
  • SLICK
    #81620
    Jajj de ki lettünk tömve....

    egy újabb BL serleggel :DDDdS:_AD?:ASD



    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2022.05.31. 20:17:38
  • REALista
    #81619
  • IXEMGabeo
    #81618
    Mákos buzi csapat a tiétek... Liverpool ki fog tömni majd a döntőben bosszút állva 2018-ert
  • Voyager5
    #81617
    Bajnokok vagyunk :)
  • Aranycsapat1952
    #81616
    tegnap a Mallorca ellen is mutatkozott ez a szeszélyes játék. A kiesőjelölt csapat ellen eléggé nyögve nyelősen nyertek hazaipályán
  • Voyager5
    #81615
    What?
  • Aranycsapat1952
    #81614
    A Real Madrid szeszélyes csapat. Képes hazai pályán a kiesőjelölttől is kikapni.
    Úgy érzem idén is botlani fog. Újra Barcelona lesz a bajnok. Sajnos...
    A BL is elúszott.-
    Feltétlelenül edzőváltás kell, Zidane nagy játékos volt, de rossz edző. Több játékost elüldözött a csapattók, akik máshol kulcsjátékosok.
  • LasDen #81613
    és az elmúlt 10 évben nyertünk v kettőt, szóval nem lehet okunk panaszra igazán...
  • Casillas
    #81612
    "A Real Madrig régen nyert bajnokságot."

    KETTŐ bajnokság ment le azóta, hogy a Real Madrid nyert.
  • REALista
    #81611
    Semmivel sem rosszabbak az esélyeink mint a Barca-nak. A BL-ben kéne csodát tenni a City ellen.
  • Aranycsapat1952
    #81610
    Hétvégén újra kezdődik a spanyol futball bajnokság.
    A Real Madrig régen nyert bajnokságot.-Az idén vajon fog? Félő, hogy nem
  • grebber
    #81609
    Ekkora potyát atyavilág
  • Jim Morrison
    #81608
    azoknak akik szintén nem látták... :c Szééép
  • REALista
    #81607
    Kroos mekkora gólt lőtt már szögletből...:D
  • Csabesz6
    #81606
    Én ezen néztem a második félidőt, tökéletes volt
    http://footeks.com/embed/index.php/http://stream-cr7.net/embed/2.php
  • grebber
    #81605
    Már minden reges meg fizetős :( Ezért kérdezek hátha valaki még talált...
    Nekem a telekom csomagomban benne van tudom nézni,de a TV-Goba nem tették bele csak a spíler 1-et és a tesomnak kellene :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.18. 20:43:25
  • Csabesz6
    #81604
    Találtál esetleg? Én is keresek.
  • grebber
    #81603
    Tud valaki streamet a mai meccsre?
  • Voyager5
    #81602
    Manchester Cityvel jatszunk a BL-ben
  • REALista
    #81601
    Na ha Courtois kikerül a kezdőből akkor azt mondom volt értelme ennek a félidőnek de mindenképp fordítani kell...
  • Voyager5
    #81600
    A mai napig nemértem minek kellett idehozni Courtoist, Navas teljesen jó volt.
    Annak viszont örülök, hogy maradt Bale, meg Benzema, mert jelenleg kb ők nyújtanak értékelhető teljesítményt....
  • REALista
    #81599
    Lucas és Hazard eddig szín tiszta emberhátrány. Courtois meg továbbra is egy vicc...
  • grebber
    #81598
    A mai meccsre nem tud valaki streamet?
  • Midtjylland
    #81597
    Neymarnak nagyobb a füstje, mint a lángja! Legalábbis szerintem, de földön fekvésben tény, hogy jó!
  • REALista
    #81596
    Mi lett volna ha Neymar meg Mbappe is játszott volna...
  • REALista
    #81595
    Egy próbát megér. Hazard nem hiszem hogy ledobta a 7 kilós túlsúlyt egy nap alatt...:)
  • Casillas
    #81594
    akkor mehet mára a Fener 9,50-ért? :)
  • REALista
    #81593
    Négy meccs 13:6 -os gólkülönbség , 0 győzelem. Tudom hogy csak edzőmeccsek, de azért nem túl biztató...
  • LasDen #81592
    pápá Asensio... jöhet a következő nagy tehetség...
  • REALista
    #81591
    Na Asensio keresztszalag szakadás, 6-8 hónap pihenő. Jól kezdődik a szezon...
  • REALista
    #81590
    40 millióért Kovacic-ot végleg megvette a Chelsea. Szerintem jól jártunk igazán ott se tudta magát beverekedni az állandó kezdőbe...
  • REALista
    #81589
    Theo Hernandez kölcsönbe a Milané. Reméljük stabil kezdő lesz...
  • REALista
    #81588
    Pofás mezek, jobban tetszik mint a hazai.
  • karajjj
    #81587
  • Voyager5
    #81586
    Szerintem egy támadónál a 28 az igencsak a végefele. Bár vannak kivételek, ez tény.

    Mindenesetre remélem, hogy jól fog teljesíteni.
  • LasDen #81585
    általánosságban 27-31 éves korában van egy játékos a teljesítménye csúcsán.