418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418418
    Tegnap frontline-on jött egy bombázó és be ragadt.

    El is csesztem vele az időt,megpróbáltam el találni.
  • Plata
    #418417
    Ma két csatában volt mázlim,mind kétszer rá táraztam egy bokorra.
    Egyik bokorban rhm másikban shptk dekkolt.
  • Plata
    #418416
    110 ezret.
  • Lucifer001
    #418415
    Szia . Mennyi free xp dobtál be rá ?
  • Plata
    #418414
    Csöppet sem bánom azt a sok free xp-t amit az Is3-ra költöttem.
    Veszett jó tank.Kerestem vele vagy egy misit,meg is vettem az M48-at,hogy mért nem tudom.
    Isteni jó a táras ágyúja,T8 csatában piszok jól lehet vele sniperkedni,boroskólát vagy progettót egy tárral megeszi reggelire.
    Tegnap frontline-on rakás boroskólát beleztem ki vele halál nélkül,haláli jó volt.Ma is T8 randomban egy progettó-t be engedtek a bázisra hülyék,messziről úgy szétkaptam egy tárral mint a franc.
    De tegnap volt hogy frontline-on szinte látótávolság széléről szedtem vele szét td-t is.
    Gondolkozom rajta hogy szerzek neki egy jutalom felszerelést,most sima felszerelés 7%-al szűkiti a célzókörét,gondolom fejlesztett lenne vagy 10%,elfelejtettem mi is a neve.

    Hiába,névmemóriám a régi,addig emlékszem valaminek a nevére amíg látom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.22. 10:51:12
  • Plata
    #418413
    Az Is gyűjteményem eggyel bővült.

    Mostmár 9 darab IS van a garázsban,Is-M nélkül,mert azt eladtam,rühelltem azt a tankot.
    Még az Is-2m kellene.
  • Plata
    #418412
    Ma megint elkapott a kamikaze hangulat,de T8 csata volt.
    Plusz Guard-al voltam ami nem túl gyors,de ha egyszer elkap a hülyeség akkor nincs megállás,be rongyoltam négy heavy közé,kettőt kilőttem egyet rammoltam.
    Két lövést kaptam be amiből egy sebzett.
    Süket M6 nem talált el közelről én meg mögé mentem és belőttem,Tornvagon gold lőszerrel lepattant a vacak guard meg belőtte.

  • Plata
    #418411
    Három arty volt csatában,persze hogy engem találtak meg,de pechjük lett,mert így is végül én találtam meg őket.
    Győzelem!
    Csata: Abbey
    Járművek: Vz. 55
    Szerzett tapasztalat: 4 374 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 30
    Megszerzett kötvények: 5
    Szerzett kredit: 45 164
    Csatában elért kitüntetések: Párbajozó, Tüzelj és ölj, Pascucci medál
  • Plata
    #418410
    Győzelem!
    Csata: Mannerheim-vonal
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 55
    Szerzett tapasztalat: 4 596 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 5
    Szerzett kredit: 29 121
    Csatában elért kitüntetések: Bombavető, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    Hihetetlenül mázlis voltam.
    Az ellenséges csapatban csupa marha volt,a bázis előtti td dombon 3 táras összeveszett és spotolták őket.
    progetto46 standard b és Is3A egymást lökdöste,beléjük lőttem egyet,mind a hármat sebeztem,de nem álltak le, tovább ment a balhé,megint beléjük lőttem, és aztán megint,de ekkor már ketten megdöglöttek.
  • Plata
    #418409
    Basszus.
    Ilyen hülyékkel legyen 5 nyertes csatám?
  • Plata
    #418408
    De mindig így járok,van a 4 kill-es küldi akkor szopás van ezerrel,skippelem és tuti összejön valamivel.
  • suba53
    #418407
    És ez így van!
  • Plata
    #418406
    Az volt a poén hogy láncolni akartam őket és pont az nem ment de beütöttem szemből.
    Plusz sosem spotoltak.
    Amíg le nem rohamoztam az artyt a bázisuk mellett észre sem vettek.
    A nagy támadásuk meg vicces menekülés lett.
    Középütt rohamoztak a kiszáradt folyómederben.Miután megsoroztam őket próbáltak szétspriccelve menekülni.
    Jah a másik vicces dolog meg az volt,hogy volt napi küldim,4 tank egy csatában,de mivel nagyon sok szar csatám volt skippeltem,erre a következő csatába mentem Vz-t le duplázni és négy kill.
    Vagyis fix ha ilyen küldi van a játék direkt szopat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.16. 19:21:52
  • suba53
    #418405
    Köszi, így már jobban el lehet képzelni a szitut.
  • Plata
    #418404
    A sivatagi pályán,aminek már nem tom a nevét.
    De mindjárt megnézem wikin.
    Sand River,alsó bázis,és a bázis melleti domb,mivel a K91 gyors sikerült felugratnom vele.
    Múltkor ugyanezt megpróbáltam a francia nyolcassal is és kuvára megszívtam mert nem ment fel és az oldalamra dőltem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.16. 18:50:22
  • suba53
    #418403
    Ezekben az élmény beszámolókban leírhatnád, hogy melyik pályán, esetleg melyik oldalon történt a buli.
  • Plata
    #418402
    Ma T9 csatában volt hat T95.
    Én is td-vel voltam,K91-el.
    Felmásztam a bázis melletti dombra mert sikerült felugratni a tetejére.
    Hihetetlen de ezzel a vacakkal 380-450 méterről sorba ütöttem be szemből T95-öket,meg Type 4 heavy-t.
    Sosem spotolódtam fel,a T95-öket meg igazából láncolni akartam,nem hittem hogy az alap lőszer beviszi szemből,de minden lövés bement és sebzett,kivéve egy az véletlenül tényleg a láncot találta el.
    Többit is láncra lőttem,de mindenhova ment csak oda nem.
    Viszont így sebeztem is őket.T95-öket meg Type-4-et sikerült beszaratni és megállt a nagy rohamuk.
    Végül nyertünk is.Az ellenség bújkáló artyját meg le rammoltam.
  • Plata
    #418401
    Lehet majd megveszem.
    De nem sok T10 tank van amivel szeretek játszani.
    Legtöbbel sosem játszom.
    Kivéve CS-63,60TP,VZ55,sok tizest inkább eladtam és T8-at vagy T9-et vettem vissza.Progetto például sokkal jobb mint a Rhino.
    T92 lófing M53-hoz képest.De Stb1,Centurion ax,T57 és M48 helyett a T9-es tesója van garázsban.Bár talán T57-et mégis becserélem.
    De most kell pénz olasz td-kre.
  • suba53
    #418400
    Tudom, tisztában vagyok vele.
    Én soha nem állok meg egy kilencesnél. Az új amcsi nehéz kivételével az összes tízes bent van a garázsban.
    Azért is tudom azt írni, hogy melyiket szeretem jobban. Amúgy táras arty nem nagyon van másik, úgy hogy ha másért nem talán ezért érdemes megvenni.
  • Plata
    #418399
    Ez a kilences.
    Tizes még nincs meg.
    Szerintem nem is lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.15. 15:25:39
  • suba53
    #418398
    Szép!
    Én jobban szeretem ezen az ágon a kilencest, mint a tízest. Annak sokat ártott az arty nerf.
  • Plata
    #418397
    Nekem nem volt gond.
    Mentem egy jó kört artyval,már majdnem maxos,még 28k xp kell.
    Győzelem!
    Csata: Erlenberg
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 55
    Szerzett tapasztalat: 9 279
    Kapott Battle Pass pontok: 17
    Szerzett kredit: 92 633
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
  • suba53
    #418396
    Nem tudom mi volt, estére megjavult. DIGI netem van.
    Az volt a fura, hogy a belépésnél az EU1 szürke volt, az EU2-re meg azt írta, hogy túlterhelt, nem tudtam csatlakozni.
    Mindent újra indítottam, de nem változott a helyzet. Aztán hagytam egy időre és később már jó volt.
  • Plata
    #418395
    Nálam nem volt semmi gond.
    Milyen neted van?
    Úgy tudom mostanában vodás nettel volt gond.
  • suba53
    #418394
    Mi történt? A WOT EU1 nem elérhető, az EU2 túlterhelt, de az is visszadob.
    Bent voltam a játékban, de egyszer csak kidobott, azóta nem tudok csatlakozni sehova.
  • Plata
    #418393
    Azt hiszem Is4 ágyúja kapott buffot,full T10 csatában szemtől szembe AMX M4 54 nem tudott belőni golddal,alap lőszerrel simán vittem a tornyát szemből.Vagy nem tudom milyen vastag neki,de közelharcban simán 500+ sebzés ment bele lövésenként.Menekült mint a mérgezett egér.
  • Plata
    #418392
    Atya gatya,ma olyan csapattársat kaptam hogy be tojás,nem talált el semmit Wz 114-el t7-9 csatában,én T7-el voltam.
    Megnéztem van 2.9k csatája,csupa t8-9 prémje,átlag sebzése 303.Alig játszott low tier tech tree tankokkal.Angol meddel tolta kicsit meg amerikai heavy ággal,az összes többi csata prémekkel.Jah és nem mert ki menni Leo-val harcolni Wz114-el.
    T7 leo nem 9.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.26. 10:40:57
  • viper07
    #418391
    OFF téma: Az Epic Store -ból ingyenesen letölthető még pár napig a Tannerberg első világháborús játék, tök hangulatos magyar beszédekkel.
  • Mr O
    #418390
    Közben nézte csak a régi lejárt kártyám van ott és a számlák között sem látom a wot oldalon.
    2020-as az uccsó tranzakcióm.Akkor játszottam még vele.
    Szóval érdekes mert be is tudok lépni.
    Jelszavat most változtattam.
    Utoljára szerkesztette: Mr O, 2022.07.25. 12:35:45
  • Plata
    #418389
    Vesztes csata de egész jól kerestem,nincs prémem.
    Vereség
    Csata: Cliff
    Járművek: SU-130PM
    Szerzett tapasztalat: 1 906
    Kapott Battle Pass pontok: 25
    Szerzett kredit: 133 135
    Csatában elért kitüntetések: Harcos, Tüzelj és ölj, Zúzó, Robbantási szakértő, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
  • Plata
    #418388
    Írnod kell a supportnak.
    Mond meg nekik hogy feltörték az accod és vásároltak vele.
    Egyébként soha semmilyen játékhoz ne csatolj kártyát,én minden vásárlás után törlöm,inkább be pötyögöm tízszer de biztosabb.
  • Mr O
    #418387
    Sziasztok!

    Régóta nem játszottam a játékkal...
    Viszont valaki hozzáfért a kártyámhoz ami csatolva volt és vontak le pénzt.
    A kártya zárolva is lett.
    Mit tudok tenni esetleg,hogy visszakapjam a pénzem.
    De nem is értem mert itt a WOT oldalán a régi kártyám adatai vannak csak... :(

    Köszönöm
  • Plata
    #418386
    Nem hiszem.
    Játék közben mikor elkezdtem lagolni a csapattársak is így jártak,volt aki olyan szép szavakkal emlegette a WG-t hogy nem bírtam megállni röhögés nélkül.
    Pedig nem igen tudok angolul,csak amit felszedtem játékokban,de ezt még én is megértettem.
    Az volt a poén ha be mentem játékba hogy Vz-t le duplázzam vagy kukásbudival mentem volna egy kört beszarás lag lett,mentem artyval semmi.
    Nem tudom hogy de például budival olyan lag volt hogy megáltam tankkal és figyeltem még hogy 5-6 másodpercig megy tovább,a tornya pattog összevissza.180-320 ms volt.
    BC artyval meg ilyen 5-35 ms volt.
    Csináltam vele olyan jó csatát hogy csak na.
    Kedvelem a T9-es BC artyt,egy csatával le lehet tudni vele az összes napi küldit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.24. 08:44:46
  • lammaer
    #418385
    Gondolom a száradó festék zavarja a wifidet :P
  • Plata
    #418384
    Mi a fene van,12 után a játék lehetetlenül lagol,200-300-as ping van mindegyik szerveren.
  • Plata
    #418383
    Vereség
    Csata: Empire's Border
    Járművek: Bat.-Châtillon 155 55
    Szerzett tapasztalat: 515
    Kapott Battle Pass pontok: 45
    Szerzett kredit: 14 682
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Zúzó
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Nagyméretű elsősegély készlet (x2)
    Napi első csata,kész is az összes napi küldi.
  • Plata
    #418382
    Első dolog hogy artyval ha teheted álj gödörbe.
    De minden lövés után érdemes elmászni.
    Én sokat artyzom,de nem észleltem hogy jobban megtalálnának mint eddig.
  • Lebowski
    #418381
    nagyon egyszerű, ne játsz artyval

    amúgy tényleg nem nehéz eltalálni vakon, ha éppen látod a lövés pillanatát. Pláne, hogy vannak alap helyek, ahova az artyk szoktak állni.
    Most magam ellen beszélek (mert rühellem az artyt úgy ahogy van), de miután lősz, mozogj, és akkor elkerülöd eme csodás véletleneket :) Ha eddig is megtetted, akkor szori :)
  • Plata
    #418380
    Vz-vel prokhorovkán röppálya alapján két artyt csaptam ki vakon.Van arty riaszto skill.
    Asszem prokhorovka az az erdős vasutas pálya.
    A befagyott tavas pályán ahol van egy anyahajó ott is kilőttem bc-t vaktában.
  • suba53
    #418379
    Srácok!
    Ez már nem véletlen szerintem. Tuti van egy új csalás, ami az arty pozícióját jelzi pontosan, talán a röppálya alapján bemérve.
    Először csak a véletlenre gyanakodtam, de már szinte biztos, hogy használják.

    Hogy mire alapozom? Mindig is volt olyan, hogy az ellen oldali arty figyelte a röppályát, és megpróbált több kevesebb sikerrel oda lőni, ahol a kezdetét sejtette. Ilyet én is szoktam, de mivel nem látom a pontos pozíciót, többnyire max sebzés a vége.
    De mostanában már sokadszor fordul elő, hogy hátul arty pozícióban ellövöm magam, majd a pálya közepéről, anélkül, hogy fel spotolódtam volna halál pontos lövésekkel kiszed egy tank. Nem arty, hanem mindenféle. Tuti hogy világít neki a pozícióm, mert van úgy hogy több lövést is lead, amíg ki nem lő.

    Szép ez a röppálya grafika, de úgy tűnik ezzel újabb eszközt kaptak a csalások készítői.