418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418571
    Jövőhéten jön az új rövid terminator battlepass.
    Csak két hétig tart,de egyedi tarminátor témájú jutalmakkal.
  • Plata
    #418570
    De.
    Mutatták lesz új térkép is frontvonalon.
    Jövőhéten jön az új tank ág.
  • Userx2
    #418569
    Én csak 3 hónapot játszottam tavaly, a 9 es battle pass idején, az első 8 idején nem. Szerettem. Az záró volt. Idén nem is lesz?
  • Plata
    #418568
    Kénytelen vagy manuálisan felvenni a hangot.
    Gépházban,rendszer-hang.
    Ott pedig az alkalmazások hang és eszközbeállításai.
    Majd egy következő frissítéstől elmúlik.
  • joe662
    #418567
    Szerintem a szörp miatt lehet, én adnék neki sört is,hátha :-D

    Amugy nem tudom mi lehet.
  • R3nton
    #418566
    Sziasztok!

    Van egy olyan gond, hogy nincs a játékban hang. Előszőr csak 2.1 ment el, most már a headsetnek sincs hangja. Minenhol máshol van hang. Másik gameben, windoswban oké. Néhány napja sikerült az elosztóba beleönteni a szörpöt, és kicsit sistergett a cucc. Elosztót kicseréltem. Lehet köze hozzá? Alaplap döglődik? Az a furcsa mindenhol máshol működik a hang. Mit lehetne szerintetek tenni? Milyen drivert frissítsek. Ja wotot letöröltem és újra felraktam nem segített.

    Köszi!
  • Plata
    #418565
    Új kínai nehéz tank jön.
    Táras ágyúval.
    Prémium Tier 10-es lesz.
    116-F3 lösz a neve,állítólag CW tank lesz.
  • joe662
    #418564
    Jo, nem voltam egyértelmű.
    Szóval a múltkor vettem 200 ládat, abból szinte csak a kötelezőt adta, igy meglett az összes ttank.
    Most vettem még 80at,abbot 5x esett 8as tank,igy lett 80k arany +4m kredit,+50 prém nap,ez szerintem alsó hangon is a 3xosa a ládák árának.
    Én elégedett vagyok igy ezzel
  • Lunki88
    #418563
    Ilyenkor nem szoktál utólag dühös lenni magadra? Nálam most is ez volt miután 100 ládára elszórtam a pénzt, és csak 2 tankot tudtam kinyitni.
  • joe662
    #418562
    Na vettem még 80 ládát=80k arany+4m kredit
  • Plata
    #418561
    Nem tudom,nekem mindig ki van kapcsolva.
  • uwu2020
    #418560
    Hogy lehetne nagy csatákat játszani?
    Ebbe a fosba csak olyan beállítás van, hogy normál csata mellett esetleg berak nagyba.
    Az a módszer meg eléggé uncsi, hogy nyomom a w-t amíg lehet, vagy dezertálok, mert 10:1-hez adja be kb.
  • yossarianHUN
    #418559
    Na tessék, most akartam posztolni :) Igen, vannak benne elég izgalmas dolgok.
  • Fulcrum11
    #418558
    Jövő évi feature promo a WG-től. Elég ütősnek ígérkezik
  • Sunsetjoy
    #418557
    Legyél a 3 legtöbb sebzést felfogó játékos között.
    14-1-re buktuk az első meccset AT-7 járművet vezetve Top XP lettem 857 sebzésre 283 ponttal...
    240 felfogott sebzéssel holtversenyben 3. lettem, tehát sikerált:)

  • Fulcrum11
    #418556
    Fúúú de ideges voltam a meccs végére. Konkrétan egy lepattant lövésemen múlt, hogy vesztettünk. :(

    GSOR-ban egyedül maradtam 3-4 ellen a bázist védeni, miután kihaltak körülöttem a kicsik és a team másik fele a fszát lógatta a térkép túlsó végén. Bázis megvédve, 7 kill. Aztán a megmaradt ellenfél T-50-2 platoon ledarált mindenkit, én tölteni voltam, azok meg azt sem tudták, hová meneküljenek.

    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2022.12.19. 17:15:51
  • Plata
    #418555
    Én simán kattingattam.
    Ma az utolsó meccsen a szupernehéz bálnámmal lezúztam egy Skoda T56-ot és egy Bz-t.

    Skoda-t elkezdtem tolni de béna volt és felakadt az egyik ház boltívére.
    A bz meg gold lőszerrel próbálkozott de csak 60 valamennyit sebzett,fel kentem egy törmelék kupacra és belehótt a találkozásba.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.18. 22:29:28
  • joe662
    #418554
    A profilod ikonjára kattintva a legördülő menüben ott lesz a dropp,és mennyit haladtál az adott idöben.
    Ezzel a bövitménnyel meg még kattintani se kell,automatán átveszi a droppot,ha megkaptad Automatic Twich drops
  • Plata
    #418553
    Nekem ma megkattant a csata jelentés,értelmezhetetlen hülyeségeket ír.
    Nincs semmi modom.
  • suba53
    #418552
    Na ez korrekt. Adott intervallumok után a twitch oldala feldob egy üzenetet, hogy jogosult vagyok az adott szintű jutalomra.
  • suba53
    #418551
    Sziasztok!
    Elég jó twitch time dropok vannak hirdetve, adott ideig nézve jönnek elvileg. Van linkelt accountom, elkezdtem nézni.
    Lehet látni valahol, valamilyen felületen azt, hogy mennyi ideje nézem, hol tartok?
  • Lunki88
    #418550
    Egy ritka td van most az ingame shopban. ShPTK-TVP 100 9500 goldot szerintem simán megér.
  • uwu2020
    #418549
    Lehet, hogy írni kéne a fejlesztőknek ötletet küldetésre. Hiányolom, hogy nincs olyan, hogy éld túl a csatát kevesebb mint 5 % hp-val és lőj ki 5 rohamlöveget egy csatában, vagy valami ilyesmi.
  • uwu2020
    #418548
    Nekem sem tetszik az idei, a korábbiak jobban bejövősek voltak.
  • Lunki88
    #418547
    Ezt pont tegnap láttam. Rendes kukibébitől hogy végre kiáll a játékosokért.
  • Plata
    #418546
    Én már inkább az új kínai tankokat várom.
    De egyébként az idei event annyira szánalmas hogy napokig nem is játszottam.
    Tavaly minimum napi 30-40 csatát toltam,most napi 5-6 az átlag.
  • joe662
    #418545
    Ezek szerint,sosem lesz meg
  • Plata
    #418544
    Figyelj,jelenleg karácsonyi event van,emiatt rohadt sok az idióta a játékban,hiába próbálsz jól játszani ha van a csapatban 8-10 barom akinek minden mindegy csak menjen a tank előre.
    Láttam ma is T10 csapattársat aki azzal volt elfoglalva hogy le lője az összes házat a faluban,no meg a kerítéseket ki döntse.
    Mindezt úgy hogy t8-10 csata volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.12. 23:00:09
  • uwu2020
    #418543
    Én meg folyton ösztöből rápörgetek a karácsonyi küldikre, ha nem tetszik, és egyre rosszabbul járok.
    Pedig tudom ám hogy hülyeség, nem értem miért, zavar:D
    Sokat kell várni, hátha összejön, még ha nehéz is, mert ez nem olyan mint a napi! Figyeljetek oda, hogy sokáig hagyjátok futni, mert a karácsonyinál, ha rápörgetsz és az új pörgetés közbe teljesül, akkor megkapod, a napinál meg nem, mert az reset.
    Utoljára szerkesztette: uwu2020, 2022.12.12. 22:41:56
  • uwu2020
    #418542
    Ezek szerint bónusz küldi volt, azt meg nem lehet, de nem írtad, így nem tudhatta.
    Utoljára szerkesztette: uwu2020, 2022.12.12. 22:38:16
  • uwu2020
    #418541
    A V/R semmit sem jelent, nekem a kedvenc tankom az egyik legbénább, pedig sok meccs van benne. Vannak peches tankok, ugyanígy útálatos tankkal is van érthetetlenül jó statom.
    Igazából vesztes csatából nem sok mindent lehet leszűrni, jó sokan jó gyorsan meghalnak, aztán úgyis mindegy mit csinálsz.
    Ha a győztes csatákban jó a tank magas a találati arány, meg a dmg, jön az xp, az már inkább jelent valamit.
    Persze ettől még az tényleg nem a legkönnyebb tier azon a vonalon... ott a 7. meg a 10., mindenki azért játszik vele.
  • Plata
    #418540
    Mert nem fullos,na és gondolom nincs benne sok skilles legénység sem.
    War thunderben csak a grafika állat,maga a játék inkább az állatok végterméke.
    Caernarvon sem rossz tank,gyors az ágyúja és jó hull down-ban,de a Caernarvon AX meg valósággal szuper,nagyon szeretem.
    Harctéri módosítások is sokat dobnak rajta.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.12. 12:25:23
  • joe662
    #418539
    Nem tudom, mar nekem is van 25 csatára. Most azt talaltam ki, hogy összegyűjtöm a tokeneket es az utolso nap elpörgetem egyszerre, hatha.
  • Lunki88
    #418538
    Kit kell feláldozni a WG oltárán hogy beadja a terminál az obj 283-at? Már 6.alkalommal dobja be bérlésre 5 csatára hogy rohadna meg.
  • Zoli105
    #418537
    Üdv mindenkinek
    a WG a Caernarvon-t komolyan gondolja ? :D mert ez vicc kategória ! Tegnap vettem meg full stok szegény és 21 csatából 3 győzelem .... xD és csak tier 10 és 9ben játszik , bár már 8-ok között sem állja meg a helyét :D (nem is értem pár járművet igazán nyugdíjazhatna a wg mert teljesen használhatatlanok :( ,de az előtte levő churchillek se jobbak XD )
    (Igaz másik játék de a War Thunderben egy állat , nagyon jól lehet használni )
    Bocsánat ez így kikívánkozott belőlem :(
  • Plata
    #418536
    Azt nem lehet,azt hiszem,vagy igen?
    A három napi küldi után ad még egyet,azt is lehet resetelni?
    Mert a napi három küldit egyetlen Bc csatával megoldottam,de utána beadta a nyerj x csatát,utána már olyan csaták jöttek hogy be sokalltam.
    Elmentem inkább World of warshipezni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.10. 19:44:12
  • joe662
    #418535
    Én azt rutinosan egyböl reseteltem, igy lett azt hiszem, 5k dmg-kuldi
  • Plata
    #418534
    Tegnap én egy csatát sem tudtam megnyerni miután a játék be adta a nyerj 5 csatát küldetést.
  • uwu2020
    #418533
    Nekem most 3 találat után úgy döntött a játék, hogy nem sebezhetek többet, pedig jó kör lett volna.
  • uwu2020
    #418532
    Az komoly.