418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #418498
    Srácok!
    Használja ( használná ) valaki még rajtam kívül a Battle Assistant modot?
    Egy ideje nem hajlandó működni, és nem igazán tudom, hogy mi a gond.
    Elvileg a legújabb 1.18.1 WOT verzióhoz ajánlott fájlokat töltöttem le, beraktam a szokott helyére a res_mods mappába, de a játék nem vesz róla tudomást, így a kezdéskor nem is jelzi, hogy aktív, és nem is működik.
    Mi változhatott az évek óta jól működő moddal kapcsolatban?
  • Plata
    #418497
    Az nem a tavalyi well deserved jutalom?
    Vagy milyen token?
  • Angelus1991ster
    #418496
    Sziasztok ! Az miért van, hogy 11 év után kaptam 3 token-t? Az miatt lehet mert összvissz 10 csatát se játszottam ebben az évben?
  • asolyom
    #418495
    Hali!

    Ez a Kaiju 3D stílus a Type 5-höz még megszerezhető valahogy?
  • Plata
    #418494
    Győzelem!
    Csata: Redshire
    Járművek: IS-4
    Szerzett tapasztalat: 3 945 (x5 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 7
    Értékelési pontok: +41
    Szerzett kredit: 32 638

    Hatan lőttek,három lövés átütött,,amiből kettő sebzett.
    Befoglaltam a bázist.JpzE100 nagy bőszen megált velem szemben hogy majd kilő,aztán jött a meglepi,neki a gold csak fényezőnek volt jó,alappal meg belőttem,második próbálkozás után már menekülni akart.
    Ez nagyon vicces csata volt.Asszem mára elég is volt ez a csata a rohammódból.
    A napi egy meg van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.11. 21:57:30
  • Plata
    #418493
    Az a bibi ha boostert aktiválsz,akkor átmegy a szívjál kishaver módba.
    Egyébként nem tudom mi a szent szösz van.
    T10-ben olyan hülyék vannak hogy meglehet bolondulni.
    Simán láthatsz olyan t10-es tankokat akik vagy a földet lövik vagy a házakat vagy hegyen keresztül próbálnak lőni,nem tudom hogy esetleg talán szar a netük és lagolnak,vagy szimplán hülyék.
    Tegnap a bázison láttam olyan JpzE100 csapattársat aki egy 230 hp-s T110E5-el harcolt,közvetlen közelről lőtt rá,kb öt lövést tudott rá leadni,mert a T110 sem mindig ütötte be,de eltalálta,de az a barom ilyen közelről többször mellé lőtt,de ha el is találta az sem sebezte.De nem csak az,megint olyan sok a toxikus játékos hogy az kiborító.Engem nem izgatnak mert sosem érdekelt ki mit mond,akárki akármit mond azt magasról le sem tojom.De amikor a félcsapat kezdésnél elkezdi egymást lökdösni meg leállnak ugatni hát az kiborító.Hogy a rossebbe lehet úgy nyerni ha 5-6 hülye egymást lökdösi vagy egymás anyját szidja és magasról tesz az ellenségre?
  • haflac
    #418492
    Dikk. Napok óta max 14-35% wr, 8000-es wtr mellett. Mi a büdös faszt csinált a wg már megint? Nem létezik, hogy nincs manipulálva a játék. A nagyszámok törvénye alapján is legalább 45% wr-nek kellene lennie. Ma 14% és 8100 wtr. Ilyen fos győzelni aránnyal, még kredit boosterral sem lehet farmolni.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2022.11.10. 13:23:14
  • Plata
    #418491
    Most nekem is jó volt.
    Duplán.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.31. 21:24:45
  • Plata
    #418490
    Találtam hibát a játékban,mentem a beton úton és a tankom elsülyledt,több gödör is volt,az egyiket amit először találtam véletlen,már szándékosan nem találtam meg,második kicsit igen,a harmadikban meg nem csak elsüllyed a tank hanem elkezd még remegni is,de azt hogy fényképezzem le.

    Nem tudtam sokáig nézni,mert a csapat birka volt és már jött is hat tank rám.
  • Plata
    #418489
    Piszok mázlista.
    Szerettem Is4-el csapatni roham módban,de a lag miatt feladtam.
  • Plata
    #418488
    Mert az a tavalyi,az idei majd november 25 körül jön.
  • Userx2
    #418487
    Nem.
  • lammaer
    #418486
    Ezt hol osztják, nem találom sehol ingame :)
    A well deserved reward képernyőt megtaláltam, ahol 11 tokent lehet beváltani, tankot nem látok....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.10.31. 08:42:44
  • Plata
    #418485
    Neked nem lagol roham módban?
    Vagy egy hete nem is mentem fel roham módra,mert mindig szívatott,ha a játékot roham módra nyomtam mindig felment a pingem 150 körülire,na és hiába raktam vissza normalra ott is maradt a magas ping amíg újra nem indítottam.
  • Userx2
    #418484
    Most roham módban rákaptam. Lehet vele jókat rammolni. Legalább 4 pályán a legjobb választás.
  • Plata
    #418483
    Nerfelték már sak öt lőszer van a tárában,eredetileg hat volt.
  • Zoli105
    #418482
    uhhh te jó ég :O igaz pár évet kihagytam ....
  • Plata
    #418481
    Az idei Well deserved revard egy KV-1SA.
    Töltőtáras Kv..


    Link.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.30. 00:36:26
  • Zoli105
    #418480
    Orosz tankokhoz vannak skilles fiúk lányok XD (Táras KV hogy mivan ? :O )
    prém Panter 88 is megvan :D
    Úgyhogy kéne az E50 m de a Panter II valahogy nem tetszik , meg az sem tetszik hogy megy tier 10es ellen is :(
  • Plata
    #418479
    Várj.
    Jön a táras Kv tank novemberben.
    Mindenki megkapja aki már bizonyos év óta játszik.
    Panther 2 az eléggé B+ kategória.
    Három és fél skilles legénységgel is rohadjon meg ez a fostalkicska tipus,legalább is nekem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.29. 21:38:05
  • Zoli105
    #418478
    Okés :) bár a Panter II túlesni nem lesz valami könnyű ! :(
  • Plata
    #418477
    Szerintem nem nyúltak hozzá.
    Nekem egy boszi sem lett meg,alig csináltam az eventet,beteg voltam és nem volt hozzá türelmem.
  • Zoli105
    #418476
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy az E50M-et érdemes kihúzni ? Még olyan jó mint régen vagy már azt is nerfelték ? :O
    (Abba gondoltam belerakni a boszikat és macsekot )
  • joe662
    #418475
    Dehogy kell, top7 legyél azt jonapot,mind1, hogy nyertek vagy nem.
    Kár hogy nem ad semmit,ha kész a küldetés.
    De én nyomom igy is mert fun
    Azokat viszont nem értem akik bejönnek ebbe az EBR módba, es megállnak Pilsenen a Td dombon, és onnan sznájpolnak
  • Plata
    #418474
    Hát jah,de ide is kell csapat meló.
    Sima csatában meg megszabadulok a bandától ha le yolo-zom az ellenséget.de itt újra éledek.
    Ha már yolo,valami idióta padlógázzal le yolo-zta a Peregrine-m.
    Alig indult el a csata és szemből belém jött egy lt432.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.24. 21:06:09
  • joe662
    #418473
    Pedig neked a mottód a yolo ,itt pedig pont le kell tojni a csapatot.
  • Plata
    #418472
    Nem nagyon foglalkoztam vele,mindig olyan csapatot fogok ki hogy a fejem fájdul csak meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.24. 15:07:54
  • joe662
    #418471
    Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez a tökös event eddig a legjobb
  • Plata
    #418470
    Már áprilisban írtak róla asszem.
    Akkorvolt teszt szerón,úgy tudom jön ennél durvább ruszki tank is,meg jön béna amcsi is,meg vicces kínai.
  • haflac
    #418469
    Ugye ezt a wg nem gondolja komolyan? Tegnap találkoztam az eu1 szereveren eggyel.Szétszedett, mint a szar.
  • joe662
    #418468
    Ez a 15v15 Ebr-es csata nagyon beteg
    Igaz néha letérdel a gépem,a sok egybetank-tol,de nekem bejön
  • joe662
    #418467
    Ez a macskás mod nagyon fun,a fiammal toljuk,1357-el és közben sírunk a röhögéstől
    Volt hogy murovankán átmentünk az ellenhez, és a nyomorék artikat szedegettük egymás utám,2 volt belölük. szerintem többet nem jönnek ebben a modban azzal
  • suba53
    #418466
    Ez érdekes. Operával sikerült belépni, de csak úgy, hogy a jelszót bepötyögtem. A jelszó listámból ctrl-C, ctrl-V másolással beírva ott sem engedett be. A Firefoxból meg sehogy sem engedett be, akárhogy próbáltam. 2022.-ben ez azért már gáz.
  • Plata
    #418465
    Ráadásul hiába kapcsolod be hogy emlékezzen rád az oldal,következő látogatáskor megint nem tudja ki vagy.
    De még valami,írd kisbetűvel a neved.
    Akkor néha be enged.
    Hogy ez hogy jön össze ne engem kérdezz.
    De ha be jelentkezésnél nagy helyett kisbetűvel írom a nevem akkor ha mázlim van be enged.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.20. 14:26:04
  • suba53
    #418464
    Köszi. Akkor annak a készítői nem nagyon vannak az informatikai szolgáltatások magaslatain.
  • suba53
    #418463
    Meg akartam kérdezni ott a hozzáértőktől, hogy miért nem működik a BattleAssistant mod a reggeli frissítés óta.
    Megszoktam, sokkal jobb, mint a beépített röppálya nézet. Nem tudom hogy azt miért erőltetik már rég óta, amikor létezik egy sokkal, de sokkal jobb megoldás, ami valódi röppálya nézetet mutat, nem csak egy ide-oda imbolygó, zavaró, katyvaszt, ahol a lövedék valahonnan a másik dimenzióból érkezik, nem az én pozícióm felől. Egy vicc.
  • Plata
    #418462
    Passz velem is csinálta,egyszer be tudtam lépni utána nem,jelszót cseréltem meg minden be engedett majd utána újra nem azóta úgy vagyok vele le tojom.
  • suba53
    #418461
    Srácok! Valami nagyon nem stimmel a Wotinfo honlapján. Van egy érvényes regisztrációm, felhasználó név, jelszó páros.
    Megpróbáltam bejelentkezni, nem fogadta el. Jelszó emlékeztetőt kértem, működött új jelszót adtam.
    Továbbra sem fogadta el. Rákérdeztem a felhasználó nevemre, azt is elküldte a regisztrált email címre, stimmelt.
    Továbbra sem enged belépni. Mi a búbánatos franc van azon az oldalon?
  • joe662
    #418460
    Köszi.
    Egyébként most azzal szorakozok, a megmaradt kulcsaimmal, hogy hagyom nyerni a szentineleket. Csak akor lövök rájuk , ha nem a dolgukat csinálják , hanem az én pajzsomat lövik. És meg van hogy igy is nyerek:-D
    Volt h 7k sebzéssel nyertem.
  • Plata
    #418459
    Grat.Én be vallom nem foglalkoztam az eventtel.