9022
Far Cry 2
  • mooo
    #8862
    Tessék!
  • MBP Schaefer
    #8861
    Sziasztok!
    Megvettem a steamen is a játékot,ezt lehet valahogy magyar felirattal ellátni.
    Előre is köszi.
  • Triantafillo
    #8860
    Wattafaka - Ezt nálam akkor csinálta, amikor "elállítottam" az alap "E" billentyűről az interakciót. Amikor visszaállítottam, akkor oké volt.

    Anonymusk - Helyszínenként 4-5, ugyanannyi, mint a fegyverkereskedőknél.

    Őrült kutya - A lőszerfejlesztés a magaddal vihető mennyiségre vonatkozik, nem arra amit Te írtál.
  • Anonymusx
    #8859
    Hány rádiótornyos küldi van a játékban?
  • Anonymusx
    #8858
    Nem tudjátok hogy megjelent magyar felirattal a Far cry 2 collectors edition, vagy valami extra kiadás magyarul?
  • gabo91
    #8857
    Egyformán fizetnek. Teljesen mindegy kinek a küldetésével kezded, mert a másikét is meg kell csinálni. Tehát nincs olyan hogy csak UFLL -nek fogsz dolgozni és APRT le se szarod...
  • Örült kutya
    #8856
    Azt tudja valaki hogy amikor csinálom a küldetéseket akkor melyik frakció fizet többet? Van valakinek valamilyen tapasztalat? APRT vagy UFLL ?
  • Örült kutya
    #8855
    Nem tudom mi lehet a baj, nem biztos hogy így adták ki. próbáld meg a patch-t.
    A játék erdeti?
  • wattafaka
    #8854
    sziasztok.
    egy olyan problémám van, hogy ha használok valami mg42-es puskát, vagy a hajónak a fegyverét, akkor ugye interact-tal használom, és utána egyik gombbal sem tudom "elengedni", szóval ott kb game over...
    valaki megoldást esetleg? patch kéne neki? mondjuk ha igen akkor egy csúnya nagy fekete pont, hogy így kiadták...
    előre is köszi
  • Örült kutya
    #8853
    Van két ingyen küldetés. Akit érdekel az ott lnet a blogon megtalálja.
    Mission 1: the Morrocan
    Mission 2: the American
    A the Morrocan nevezetű missziót mindenképpen le kell tudnunk ahhoz, hogy a második, the American küldetést el tudjuk kezdeni.
    Mindkét misszióban egy-egy olyan informátort kell felkeresnünk, akik valószínűleg ismerik a Sakál hollétét.
  • Örült kutya
    #8852
    Csak még egy dolog, az üzem.kézikönyv, és a jav.útmutató megvan de a lőszerfejlesztés még nem elérhető. Hogyha már a lőszerek szóba jöttek az milyen fejlesztést ad és mennyibe kerűl? Pl. keményfémmagvas lőszer, vagy normál acélmagvas lőszer, páncéltörő-gyújtó, nyomjelzős lőszer.
  • Örült kutya
    #8851
    Már megvan..
  • Örült kutya
    #8850
    Hát pont ez az, van gyémántom de nem tudom megvenni.Valami nem jó...
    Amikor bemegyek a boltba nincs a "kínálat" között..
  • mtibee
    #8849
    Szia, ezeket mind megveheted gyémántokért cserébe a boltokban, ha leülsz a PC elé. :)
  • Örült kutya
    #8848
    Hali.Tudja valaki hogy lőszer fejlesztés, üzemeltetési kézikönyv,javítási útmutató hol található a játékban vagy milyen küldetés kell hozzá?
  • KennyGTP
    #8847
    Modok nem készültek (mert van map editor) de van itt egy DLC :))
  • sparrow35
    #8846
    Nem készültek a játékhoz egyáltálán modok? Én akárhogy guglizok nem találok semmit...
  • KennyGTP
    #8845
    Üdv. Vannak online szerverek, vagyis szoktak multizni az FC2-vel? Kb hány szerver szokott üzemelni? Élvezetes-e az online hentelés??? :)))
  • Örült kutya
    #8844
    Vannak promóciós kódjaim meg magyarítás ha valakit érdekel.Nálam mindekettő működik. Megjelent magyarul is de korábban akinek angol van annak kelhet. A blogon lehet megtalálni.
  • Örült kutya
    #8843
    Oké majd kipróbálom.
  • JB arts
    #8842
    állítsd nehezebbre akkor biztos kevesebbet kell beléjük lőni. vagy az a metro 2033. nem baj szerintem működni fog.
  • Warton
    #8841
    Igen.
  • blackfire001
    #8840
    Hova kell bemásolni a mentést?
  • Örült kutya
    #8839
    Hali,most kezdtem el játszani és az a gyanum hogy túl sokat kell belelőni a célpontba hogy kinyuljon. Nektek is van ilyen?
  • zooleeh
    #8838
    allitoLAGGOS
  • zooleeh
    #8837
    Szia talaltam egy allitolagos megoldast a 999-es pingre, a baj az hogy nemetul van999
  • blackfire001
    #8836
    Valaki küldene nekem mentést?
    Régebben játszottam a játékkal, meguntam, most viszont újra el szeretném kezdeni, de nincsen már meg hozzá a mentésem. :(
    Úgy egy 5-6 órás mentés kellene nekem, amit nagyon megköszönnék!
    e-mail: [email protected]
  • Ger0121
    #8835
    Régi DX..
    Avagy: Egyszerűen gyenge a PC.
    Nekem akkor szenvedett a sok hanggal amikor gynege VGA-m volt.
    Nem vagyok zseni, de biztos, hogy van köze a kettőnek egymáshoz!
  • Speedstick
    #8834
    én megvettem eredetibe, de multinál azt írja, hogy nem található megfelelő játék mikor csatlakozni akarok :\mindenhol 999 pinget ír
  • Rolka7
    #8833
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy pár óra után a játék nem akar teljes képernyőn futni ,csak ablakba.

    Segítsetek PLS!!
  • JB arts
    #8832
    szerintem felejtős a multi. bár ki tudja.
  • Danyi95
    #8831
    Hali!

    Megszeretném venni a játékot. És kérdezem hogy lehet multizni? Mármint vannak szerverek egyáltalán? :D
  • Mike
    #8830
    egy haveromnak a következő a problémája a FarCry 2-vel:

    ha túl sok hang van egyszerre, robbanások, lövések, akkor az egész el kezd iszonyatosan szaggatni? hang gyorsítást már visszatette alapra, de nem oldotta meg a problémáját.
    Vmi ötlet?
  • JB arts
    #8829
    azért egy pár beragadás kicsit rövidebb idő mint egy egész k*** rádióadós küldetés. Megnéztem azóta az első küldetések helyét. Karaktertől függetlenül randomra lerak kb 4-5(6-7?) helyre. Ezek ki vannak mérve hogy relatíve ugyanolyan közel legyenek a városhoz. És nagyon nehéz térképen tervezni. Hosszú munka...
  • ILLNeo
    #8828
    Szia!

    - Bármelyik karakterrel kezded más lesz az a hely ahonnan kezded játékok és más személytől kapod az első fegyvered és feladatod.
    - Rövidebb semmiképpen, attól függ milyen szisztematika szerint kezded a játékot. (PL.: megcsinálod a fegyveres és rádióadós küldiket= lesz fegyevered és gyémántod = teljes felszerelésben indulhatsz neki az UFLL és APR összugrasztásának... és közben keresed gyémántokat.)
    - Nem feleslegesegesek a mellékküldetések. Az előbb ki is fejeztem miért. Ha csak főküldetéseket csinálod, sosem lesz új fegyvered, hacsak el nem veszed egy hullától ami tart kb 20. percig, úgy hogy közben 20x be is ragad.

    Konkluzió: csak saját dolgodat nehezíted azzal, hogyha csak fő küldetésekre koncetrálsz. Tele leszel gyémántal és nem tudod majd semmire költeni, úgy hogy közben semmid nincsen.
  • JB arts
    #8827
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem csinálok egy speedrun videót az FC2-ből, ami mint tudodjátok eléggé hosszadalmas és nehéz. Lenne pár kérdésem mielőtt elkezdeném venni a videókat és próbálkozni.

    -Bárkit választhatok az elején, úgyis ugyanolyan képességeim lesznek és a játék története sem módosul a karakterektől?
    -Tudom hogy a játék az elején bármilyen lehet. Véletlenszerű helyekre küld el az UFLL és az APR. De nem lesz kevesebb/több, rövidebb/hosszabb ettől a játék esetenként?
    -A legrövidebben úgy lehet végigvinni ha csak a fő küldetéseket, és azt is csak az eredeti tervek alapján csinálod meg? Tehát minden más felesleges?

    Köszi szépen előre is.
    üdv. Bebe
  • ILLNeo
    #8826
    Akkor meg kell nézni a játék support listájában, hogy a videokártyádat támogatja-e a játék. Mert a régi gémeknél még ez is szóba jöhet.
  • Qwerty4
    #8825
    Nálam is ez volt.Hiába friss a VGA driver, mindig kiírja.
    Ebből arra lehet következtetni, hogy a friss (+2 év a játékhoz viszonyítva) drivert, régiként "értelmezi".

    Amúgy én játszani se tudtam vele, töltés után egyből kékhalált dobott.
  • ILLNeo
    #8824
    frissíts video kártya drivert
  • lecsolecsi07
    #8823
    viszont inditás elött még kiirja hogy a videomeghajto szoftver elavult,friisitsem! ez hogy müködik???