9022
Far Cry 2
  • Hmuda
    #39
    Én annó könyvekben olvastam és egy dokumentumfilmben is 14-re emlékszem. De a lényegen nem változtat, hogy röhejes ha valaki azért bőg, mert 50 FPS alatt emgy neki valami. Vagy nem is ez volt a téma? Na mindegy... :-)))
  • magus
    #38
    de szép renderelt képek
  • Jacek
    #37
    en nem nyalom ugyan olyan jo egy 6800-as mint egy x800 de egy gf4 folott kicsit mar elmult az ido , es akko jon a tokeletesen fut rajta szoveg csak azzel van problemam:)
  • grebber
    #36
    MEG HÁT :)
  • Csuhai G
    #35
    ATI-t támogat?!
  • Stalker
    #34
    Az egyik képen látszik az a menü, ami azoknál a demóknál van, amit az ATI az új kártyáihoz szokott kiadni. Szal nem tom miért van az X800 logó ott a jetskin, én arra tippelek, hogy ezzel fogják népszerűsíteni az új ATI kártyát.
  • donpedro
    #33
    Nem akarlak kizökkenteni, de tévedésben vagy. Nem 14, hanem 24 a helyes. (Előre szólok, ne kezdjünk vitatkozni, ez official 100%-ra tuti. )
  • Stalker
    #32
    Ha végig 14 fps-sel menne vmelyik játék a gépemen, biztos én is folyamatosnak látnám XD
  • Hmuda
    #31
    Akkor nagyon durva szemeid lehetnek, mivel tudományos tény, hogy másodpercenként 14 filmkocka adja ki a folyamatosság érzetét.
  • barret
    #30
    Majd jól kiirja a game,hogy Directx8.1 cards not supported!:)
  • Chaos Mad
    #29
    aha persze! :D
    de azért az X800 rá van irva a jetskire. szal olyat vegyetek ha igy akartok majd vele jáccani!

    rosszabb kártyán már bizztos nem igy néz majd ki mint ahogy a képeken látjuk. de király lesz! jo lenne egy far cry 2 :)))))))))))))))
  • Stalker
    #28
    14 fps-t? Én úgy 20-25 fps-től látom folyamatosnak a mozgást.
  • Hmuda
    #27
    Én annak vagyok híve, hogy nekem tökmindegy az FPS, ha élvezhető és játszható, márpedig az emberi szem 14FPS-t még folyamatosnak lát. Hányingerem van az olyanoktól, akik toporzékolnak, ha valami nem fut 50 FPS felett, mert "az-olyan-lámaság". Ezt most nyilván nem rád mondom, csak azoknak akik ilyenek (magyarán akinek nem inge...).

    (amúgy nem mértem le az FPS-t, de ránézésre átlagosan 40-50 körüli a kvóta)
  • grebber
    #26
    Az x helyett :)
  • Stalker
    #25
    521=512 :)
  • Stalker
    #24
    Tesóm gépe: 1.6ghz P4, 521 mb ram, Gef 4 ti 4200 (128 mb, 4× AGP), és 800×600-ban megy max 40 fps-sel, ha harc van, kb. 20-al. Mondjuk arra a gépre már ráférne egy format, és amúgy se offoljunk tovább. :)

    Cryengine RULZ
  • grebber
    #23
    Látván ezeket a képeket elkezdett bizseregni a puncim :)
    Ez észveszejtően jó überzsírcsászárság.
    [IMG]http://borito.zsaminet.hu/smiley/ico_49.gif királyság[/IMG]
  • Hmuda
    #22
    128-as.
    Amúgy a többi konfig: 1.6Ghz, 576 Ram, az említett videokártya, XP hun (SP2), legújabb driver (nem a beta, hanem a 66.93-as, mivel semmilyen javulást nem tapasztaltam teljesítményben, és feleslegesen ne legyen béta driver a gépemen) és DX9.0c.
  • Hmuda
    #21
    Maradjunk annyiban, hogy semmivel se rondább mint az eddig megjelent screenshotok, ami jelent valamit talán, de ha neked jólesik akkor nyald az ati seggét. :P
  • Hmuda
    #20
    1024-ben. Ne tartásotok olyan hatalamsan sokra az ATI-t, mert semmivel sem érdemli meg jobban mint bármelyik másik videokártya forgalmazó.
  • Nem3sis
    #19
    Büntet ez a crytek engine. remélem lesz farcry2. vagy vmi hasonló.
  • Nem3sis
    #18
    Egyébként pedig ATI rulez!
  • vki
    #17
    De a 64 megás, vagy a 128-as?
    És mi a többi konfig?
  • Nem3sis
    #16
    nem olyan rossz kártya az.
  • Nem3sis
    #15
    Asszem nem kéne szétflémelni a topicot..
  • Bandew
    #14
    Nekem is GF Ti4200-am van (pedig az már nem valami új), akárcsak Hmudának és nekem is tökéletesen fut.
  • Jacek
    #13
    hat igen biztos maxon mar amit meg tud jeleniteni a gf4:PPP
  • Stalker
    #12
    Hö? 320×250-ben? :)))
  • Glpetyus
    #11
  • Hmuda
    #10
    Hát az én GF Ti4200-asomon tökéletesen fut a HL2 max grafikán szóval semmiféle előnyt nem jelent az atika. :D
  • Gelli
    #9
  • ranGer2
    #8
    khm

  • Adam5
    #7
    fincsik
  • Pyx #6
    Verinájsz képek!
  • PyRex
    #5
    Az ATi logónak meg különösen örülök. Tudom, hogy az nVidia kártyák tulajai most legszívesebben megköveznének, de legalább mindenki számára kezd egyértelmüvé válni, hogy érdemes az ATi kártyáit etalonnak tekinteni . Bár ez a HL2 megjelenésével már beigazolódott. Mondjuk ez csak az én magánvéleményem, nem akarom, hogy szétflémeljétek a topicot!
  • ranGer2
    #4
    HÁTEZZZ .... szavakat se találok... ROHATT JÓK AZOK A MATERIAL-OK!!!
  • PyRex
    #3
    A magyar GAMESTAR oldalon olvastam egy hírt, hogy a FarCry készítője, a CryTek kiadott képeket a módosított engine-jükből. Szerintem nagyon durvák, érdemes megnézni! Végre a F.E.A.R. mellett várok még egy FPS-t, ez pedig a FarCry 2 (ha ez lesz a neve)!

    Pár kép ízelítőnek:

















    Ezen kívül még további 42 képet (tehát összesen 50 van) találtok ITT!!!

    Vélemények?
  • ranGer2
    #2
    Büntetés? nah lássuk! :D
  • ranGer2
    #1
    hm