9022
Far Cry 2
  • Papa01 #8982
    Sziasztok!

    Mi az oka annak, hogy újabb fegyvereket nem tudok megvásárolni? Kb, a játék harmadánál tartok, de csak a régi cuccokat tudom vásárolni a fegyverboltokban. Túl kevés gyémántom lenne? (55)

    Köszi a válaszokat! :)
  • mooo
    #8981
    Köszi a tippet!
    Már csak rá kell magam bírni,hogy újra nekiálljak...
    Már kétszer is nekikezdtem,de egyszer se bírtam végigtolni valahol mindig beleuntam.
  • Solt
    #8980
    Üdv Urak!

    Akinek esetleg DX10 alatt vsync használata mellett akadozik a fix 60 fps ellenére is a játék, az a következőt tegye,

    Játék közeben hozza elő konzolt, és írja be a következőt,

    gfx_maxfps 60

    Ezek után valamiért jobban terhelődik a cpu, a játék pedig gyönyörűen kisimul, akadásmentes lesz.
  • Jim Morrison
    #8979
    De igen. Borítón is rajta van + CD-n Localizationban van hungarian, Meg magyar readme, stb. Na basszus. Megint elindítottam a telepítőt, most a nyelvnél a weigerski-t választottam ki és erre magyarul folytatódik a telepítő. FUUUU erre nem számítottam :D itten már hakkolni akartam...Jajj istenem.
  • mester1987
    #8978
    Nem magyar verziód van?
  • Jim Morrison
    #8977
    köszi letöltöttem, de most a nyelvvel van gondom.Nem értem miért nem ajánlja fel a magyart :/
  • morzsi555
    #8976
    Nem, nem is lesz olyan amitől nem jönnek vissza, mert nem adtak ki a játékhoz mod toolt, de ez segít rajta: Dylan's Far Cry 2 Realism Mod
  • Jim Morrison
    #8975
    Elég érdekes hibába ütköztem. Beraktam a DVD-t, install, és a nyelvválasztóban csak lengyel, cseh, meg még valami. Angol nincs ezért elég káz, mert így nem fogom tudni játszani. Miért tűnt el a magyar? Telepítés után se találtam lehetőséget váltani.
  • Jim Morrison
    #8974
    na lehet én is előveszem, de csak akkor ha van olyan mod ami a kövit csinálja: ha egy ilyen pontot (kereszteződést vagy mi volt) elfoglalok (kinyírok mindenkit) akkor mikor legközelebb arra megyek ne legyen ott ellen. van már ilyen? :) +látom most előszedtetek pár modot, olyan van ami nem nagyon változtatja meg a játékot (csak kicsit előnyére) + fultupírozza a grafikát (Dylan mod?)
  • mester1987
    #8973
    Akit érdekel; Rewards Mod v1.01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Features

    - Cheaper items from gun shops
    - All weapons will have reduced costs (but not as much as 0.3 beta; all weapons were 5, 10 or 15 diamonds - I will now increase the maximum cost of weapons to 25, i.e. all weapons will be either 5, 10, 15, 20 or 25 diamonds)*1
    - All manuals are now cheaper (in 0.3 beta all manuals were 2 diamonds and 5 diamonds each for the weapon and vehicle manuals respectively, but they will be increased to 3 diamonds for weapons and 8 diamonds for vehicles)
    - All utilities are now cheaper - the utilities cost will remain unchanged from 0.3 beta, as I thought it was well balanced
    - All manuals for weapons are now more effective
    - Each weapon effectiveness manual increased;
    - +50% damage for all weapons
    - +50% accuracy for all weapons
    - -60% recoil for all weapons
    - -50% degradation for all weapons
    - -35% unjam time for all weapons
    - Vehicle manuals have been balanced (originally there was -50% for repair time and +50% health)*2
    - -100% vehicle degradation level
    - -35% repair time for all vehicles
    - All shotguns have had their ranges and accuracy increased from vanilla Far Cry 2 by about 35-50% depending on the shotgun
    - All weapon ammunition bandoliers are now more effective on hardcore and infamous (I thought the easy/normal difficulties had fair amounts of ammunition)
    - Each weapon group has an extra 1 x magazine for hardcore and an extra 2 x magazine for infamous; grenades and cocktails remain unchanged for hardcore, but +1 of each in infamous. Also, grenade launchers and mortars (including M79), have extra bonuses, as does the dart rifle, which now carries roughly a 30% increase of darts in infamous)
    - The camouflage suit is now twice as effective; it now provides a 100% bonus, rather than a 50%
    - Jumping damage has been reduced; the maximum damage you can take while jumping has been cut down to 2/3 of the original level, while the minimum level of damage taken has been doubled

    *1 - I have come to the decision after playing through until Act II and finding out that all weapons, upgrades, manuals and utilities can be bought for 532 diamonds. This is still pretty good, but in vanilla Far Cry 2, all weapons + weapons manuals came to a total of 666 diamonds. That is not including ammo upgrades, vehicle manuals or other utilities such as the weapon crates, health upgrades or camo suit. Also, this means you will not have heaps of spare diamonds and you can afford most of the weapons you want, if not all at around the 50-60% mark of the game, that is if you complete all the assassination missions and have collected a reasonable amount of diamonds - i.e. roughly 1/3 as this is easy to achieve when just doing missions, let alone if you actually bother going looking for them!

    *2 - I thought the repair time for vehicles was too op with the manual, so I took it back a notch to be on the mark with the unjam time, as the -35% seemed a lot more realistic. The extra health/halving the degradation rates for the vehicles is designed to help balance this, while still making the overall effectiveness of the vehicle manuals positive.
  • mester1987
    #8972
    Nekem is 5770-em van és nem volt anno semmi gond. Unokaöcsémnek is ATija van, nála az új Hitman csinált ilyesmiket...ez egy rejtély.
  • kastil
    #8971
    Kb ezt érem el CCCben a saturation csúszkával, a közös hogy így se úgy se látok szart se, ha árnyékban van valami :D ENBktől is idegbajt kapok
  • Solid Snake
    #8970


    Dobd rá ezt. :)
  • kastil
    #8969
    Na bocs a tripláér, de meg is van. Far Cry 2 Dx10 vs Dx9

  • kastil
    #8968
    Ja meg kicsit sok a popup, grass és apróbb kavicsok, és viszonylag közel van, másnál is ilyen?
  • kastil
    #8967
    Szevasztok!

    Gondoltam én is előveszem kicsit bohóckodni, de egy-két dolog szemetszúrt.

    Első képen az épület bal oldalán a falon látszik valami furcsaság, másodikon pedig az árnyék, Dx10, minden maxon 1280x1024. Próbáltam lentebb húzni a shadowot, akkor is ilyen, próbáltam más felbontást is, driver cserét is, CCCből erőltetni aat és afet, semmi. valakinek ötlet? Vagy ez alapból ilyen, mindenkinek? Csak mert akkor nem idegeskedek rajta. HD5770es kártya van.



  • mester1987
    #8966
    Ja nosztlgia...

    De nem ám :P
  • Solid Snake
    #8965
    Uppolunk, már nem sokat kell várni.
  • mester1987
    #8964
    Hogy pörög a topik a 3. rész megjelenése előtt
  • Solid Snake
    #8963
    0_0
  • PhantomAss
    #8962
    semmit nem ér ez a mod...
    direkt felraktam hogy kipróbáljam mennyit javít a lopakodáson, hát semmit
    kb ugyanolyan maradt az egész játék, ugyanúgy üldöznek az őrök, az egyetlen változás a fegyverek sebzése, azon tényleg javít, elég egy-két találat és megpusztul mindenki
    meg persze te is ugyanúgy, az ellenfél sebzése is nagyobb
    a többi kamu sajnos
  • Keveqiah
    #8961
    Dylan's Far Cry 2 Realism Mod 1.4
  • Tib
    #8960
    Nekem az alap játék közepes szintem és az egész játékidő alatt max 10-szer lepett meg ilyennel! Soha nem volt nagy gáz, mert mindig van az embernél másik fegyver :)
  • qtab986
    #8959
    Vettem M249-et. Van hozzá minden könyv. Az első küldetésen előjött a hiba. 250 lövés után már elakad. Ez a normál nehézségi szint. A Far Cry 1 jobban tetszett.
  • Herold
    #8958
    Ja lehet, hogy az a fegyverbolt melletti épület, igazad van.
    Valami realism moddal játszol? Nekem nem voltak ilyen problémáim, legalábbis nem ennyire. Ha a PKM akad, válassz másik típust.
  • qtab986
    #8957
    Szerintem az nem a safehouse, de a fegyverboltok mellett tényleg van egy épület, amiben a falon lógnak a megvásárolt fegyverek. Viszont hiába cseréltem ki a PKMet, a másik PKM is akad.
    Már egy másik pályán vagyok, és itt már nehezebbek a szituációk. Érted. Fokozódik a helyzet . De tényleg, szerintem minden harmadik ellenségnél elakadok és szitává lőnek.
  • Herold
    #8956
    De a safehouse-ban van ingyen fegyver is, most jut eszembe. Én mindig eldobtam a régit, ha már akadozott, és felvettem egy újat a házban.
  • qtab986
    #8955
    Akkor ezt nagyon elcseszték. Jó dolog, hogy a fegyverek elakadnak, mint az életben is, de így nincs jól. Csinálták volna meg, hogy gyémántért lehessen javítani a fegyvert, vagy eldobni a régit és venni újat.
    Rengetegszer belementem egy akcióba és akkor elromlott a PKM.
    Aztán 1x fel is robbant. Alig sikerült elmenekülni. A többi fegyverrel nem lehetett megoldani a problémát.
    Fegyverboltban vettem, nem az ellenségtől szedtem el.
  • Tib
    #8954
  • Herold
    #8953
    A fegyverek idővel elhasználódnak, de a fegyverboltokban lehet kapni mindegyikhez kézikönyvet, ami ezt késlelteti valamennyire.
  • qtab986
    #8952
    Elakadnak az új fegyvereim is. Megvettem a PKM-et + a G3A4-et a boltban, könyveket is, de akció közben elromlanak. Újat nem tudok +int venni. Mi kell még, hogy ne romoljanak el?
  • GTV
    #8951
    *1.03 Patch
  • GTV
    #8950
    Angol Far Cry 2 -> 1.04 Patch -> Fortune's Pack DLC -> Dylands Mod (NoSteam/Patch.fat & .dat felülírása) és régi 1.03-as Fortune's Pack DLC-s mentéssel működik.
  • qtab986
    #8949
    Az ellenőrzőpontokat hogyan lehet megnyitni? Mindenkit meg kell ölni? Van néhány ellenőrzőpont, amiket nem tudok megnyitni, pedig már senkit se találok, akit megölhetnék.
  • Maxtreme
    #8948
    Ha neked is magyar verziód van, akkor sajna sehogy, Pont a napokban próbáltam, és sajna az origi ungarise kiadással élből kressel' a splashscreen után.
  • Kalash17
    #8947
    Üdv!Valaki használta ezt a Dylans realism modot a játékhoz?Letöltöttem, de egyszerűen nem tudok rájönni hogyan kell felrakni.Fontos lenne...Valaki tud segíteni?
  • Kalash17
    #8946
    Nagyon köszönöm!És még annyi lenne hogy szeretnék valami javítást a játékhoz, ami a fegyverek sebzését növeli.Letöltöttem a Dylans realism modot, de azt képtelen vagyok felrakni.
  • gabo91
    #8945
    Magyar felirattal jelent meg a játék nálunk.
    Szedj le olyan verziót ami alapból magyar.
    Esetleg megkeresem aztán felteszem.
  • Kalash17
    #8944
    Sziasztok!Létezik a játékhoz magyarítás?Ha igen hol találom?
  • mester1987
    #8943
    Dem.