9022
Far Cry 2
  • Tuningtrabi
    #8942
    Hali!

    Valaki tudna abban segíteni, hogy multizni szeretnénk és a meccs létrehozásánál készítek egyet, de rajtam kívül más nem tud belépni. Azt írja, hogy most nem lehet belépni próbáld meg később.
    Ahogy néztem a mások által létrehozottakat ott a célra igent ír nálam nemet. nem tudom ez számít e.

    Előre is köszi!
  • Herold
    #8941
    Nekem akkor csinálta ezt, mikor a grafikán állítgattam. Próbálj meg feljebb vagy lejjebb venni a grafikai beállításokban pár dolgot.
  • gabo91
    #8940
    Hali.

    Újra elővettem a játékot. Olyan gondom lenne, hogy nem látszik a víz. :)
    folyómeder alját látni, ha van tökleveles rész akkor halványan valamit látni hogy hol a teteje, de amúgy mintha a levegőben mennék a hajóval. Úszva a vízben, víz alatt nincs gond. Tapasztalt már valaki hasonlót?

    1.02-es patch van fent.
    (nem tudom az gond ha csak ezt tettem fel 1.01-et nem?)
  • morzsi555
    #8939
    Dylan's Far Cry 2 Realism Mod
    Valaki próbálta már?
  • Ferenc4
    #8938
    Ma meg vettem a tesco-ba, asszem 2199 Ft volt. a neten olvastam hogy le ment az ára. A 9000 Ft-ot régen sokaltam érte...
    Holnap elkezdem játszani.
    Az első részt 2x végig játszottam.
  • Fpocok
    #8937
    Meg is vettem a complete pakkot.
  • BAk3R
    #8936
    Far cry 2 2,49 euró a steam-en!
  • Herold
    #8935
    Hali
    92 %-nál járok, találkozni kellett Carlossal a börtönben. Viszont nem enged tovább. Elmondja, hogy el kell menni a reptérre a gyémántokért, meg a vezetők sátrához ami nem tudom hol van. De nem jelenik meg rajta a kéz, tehát nem tudom elfogadni a küldetést. Így viszont a börtönből sem enged ki a kapun.
    Volt valakinek hasonló problémája?
  • basicscale
    #8934
    Már nem kell segítség, tájékozódtam egy külföldi oldalon és működik minden! :-)
  • basicscale
    #8933
    Kijavítom magamat, csak a rangsormeccsre nem enged belépni, illetve a térképet se tudom letölteni...
  • basicscale
    #8932
    Sziasztok! Most vásároltam meg a játékot, de nem csatlakozik minden szerverhez illetve a térképet se tudom letölteni meg néha ki is dob a PunkBuster, de mondjuk amióta belepiszkáltam azóta működik.

    Tűzfalat is kikapcsoltam, sőt ott is engedélyeztem a PunkBustert, a netem is jó szóval nem értem mi lehet a gond?
  • grebber
    #8931
    Amazonon most csak 5 dollár a fortunes edition.
  • mester1987
    #8930
    Far Cry 2 rajongók; akinek kell mentés az összes FŐ-misszióról, írjatok és linkelem.
    A barátok missziói / fegyverkereskedős / bérgyilkosos extra küldetések nem kerültek mentésre.
  • mester1987
    #8929
    Nem találtam hozzá sajna. Mind1 úgyis már a végén vagyok.
  • mester1987
    #8928
    Rendben van, csak érdekelt.
  • grebber
    #8927
    Goggle-ben keressél.Ha jól emlékszem talán ehhez is jött valami ENB mod!
  • Triantafillo
    #8926
    HDR alapból benne van a beállításoknál. De nem értem mi a gondod a grafikával?
    Szerintem nagyon is rendben van.
  • mester1987
    #8925
    Valami grafikai módozat vagy HDR nem jött ki a game-hez igaz?
  • mester1987
    #8924
    Igen például naphoz kötött az jó ötlet, bár ha nem lennének akkor az lett volna lehet repetitív :)
  • Triantafillo
    #8923
    Az nem bug, hanem így van megírva a játék. Az őrposztok megnyitása, nem ugyanaz, mint a "safe house" megnyitása, amit ha elfoglalsz, akkor az a tiéd. Az őrposztoknál "újra termelődnek" a katonák egy idő után, vagy ha bizonyos távolságra elmész onnan. A legtöbben pont ezt kifogásolták, hogy túl hamar lesznek ott újra emberek. Mondjuk tényleg jobb lett volna úgy megoldani, hogy "másnapra" lesznek ott újak, vagy ha egy járőr felfedezi, hogy ki lettek írtva.
  • mester1987
    #8922
    Amúgy még egy kérdés, remélem nem gond ennyi kérdezgetés után:

    meg lett-e már oldva az a bug valahogy, hogyha egy őrposztot megnyitsz, akkor ott lesznek legközelebb is a katonák, de én ezt csak a lőszert jelző ikonosnál vettem észre; a többinél nem voltak 1.03-al.
  • mester1987
    #8921
    Ooh de kár, pedig örültem volna még egy-két kis apróságnak :)))
  • Triantafillo
    #8920
    Aranyozottból csak AK van, a többi "hagyományos".
  • mester1987
    #8919
    *lelt
  • mester1987
    #8918
    Nagyon nagy; én most viszem 3jára és az összes gyémántra fáj a fogam :D

    Alant kérdeztem, hogy nem lel-e rá valaki aranyozott fegyverekre az AK-n kívül?
  • Triantafillo
    #8917
    Én viszont nem értem azokat, akit lehúzták a játékot. Nekem nagyon bejött az a "szabadság" amit biztosított : ott és akkor vállalsz küldetést, ahol és amikor Te akarod. Nincs rám erőltetve egy lineáris játékmenet, ez az agyatlan "menjelőreosztlőjj", és "mindig van valaki aki szádba rágja mit csinálj" - stílus sosem feküdt. Nem írok példát, mert "hatalmas" rajongó tábora van , és ők "kikelnének a hitükből".
    A grafika pedig nagyon is rendben van. 1920*1200 felbontáson maxra állítva engem megfogtak a fényhatások (pl. kunyhóból kilépve elvakít a napfény stb.)
    Egyszóval nekem nagyon is bejött.

    @johnny1030 - a letöltött pályák csak multi-hoz jók, de, hogy multizik-e még valaki azt nem tudom.
  • burkos01
    #8916
    Csá. Nem lehet valahol a neten multizni? Nem eredeti a játék. Valaki valami tippet tud adni.
  • Haulin
    #8915
    Biztos ő nem pár hozzászólót követett:D Mert ahogy elnézem pár embernél az érződik hogy elolvasta a hozzászólásokat és úgy állt magához a játékhoz.Személy szerint a gta sorozatok unalmasak legalább is az sp. Amúgy ahogy elnézem a grafika nem olyan ronda(és nem kell hozzá atomerőmű :D)
  • johnny1030
    #8914
    A 2-el játszom Xbox 360-on. Több pályát is lelehet tölteni, de hogyan tudok a letöltött pályákon játszani?
  • mester1987
    #8913
    Reméljük a 3. részben ugyanezt megkapjuk, bár látom a videók alapján, hogy kcisit az első rész felé fog menni megint a trópusokba...ami nem baj...sőőőt (Y)

    Én most csinálom 3.-jára :)))
  • mester1987
    #8912
    Thanks, amúgy egy OFF: Az aranyozott váltartós nélküli AK-n kívül is van más exkluzív sérülésmentes fegyó a játékban? :-P
  • Triantafillo
    #8911
    Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, az Intel Bonus Missions csak 2-t old fel, ha többet akarsz, akkor kód is kell.
  • mester1987
    #8910
    Értelek, akkor ingyen ezt megkapjuk az Intel Mission-sel, kössz még1x!!!!
  • Triantafillo
    #8909
    A "promóciós tartalom" részhez kell beírni azt a kódot, ami felold 4 v. 6. "extra" küldetést (nálam csak a 4-t feloldó kód működött) . Ezek azok, amiket írtam, hogy "előd szalagokat" kell megkeresni. Ha telepíted az általad írt linkről letöltött "Intel Bonus Missions"-t is, akkor összesen 6 ilyen küldetésed lesz.
  • mester1987
    #8908
    Még 1: a "promociós tartalom" mi ami a főmenüben van?

    Single Player-hez vagy Multiplayer-hez valami?!
  • mester1987
    #8907
    Köszi a leírást.
  • Triantafillo
    #8906
    Én használtam. Az 1.03-as nem annyira ehhez kell, mint inkább egy-két apróbb javítást tartalmaz, és eltörli az on-line aktiválást, mivelhogy az a szerver már nem is létezik.
    Ez a mod-Reward Mod 2 db patch file-t tartalmaz, amivel az eredetit kell felülírni, de azért azokról csinálj másolatot.Ez a mod egyébként kicsit erősebbé teszi a fegyvereket, ha megvetted hozzá a "könyveket".Olcsóbbá tesz néhány dolgot, és növeli a járművek "élettartamát", cserébe viszont, tovább tart megjavítani, még akkor is, ha megvetted a jármű használati utasítását.Meg egy-két dolog van még, azokra nem emlékszem.
    A link amit betettél, az 2 új küldetést tartalmaz, de ezt nyilván olvastad róla.
    Szerintem semmi értelmük sincs, csak többet kell menni a térképen, két újabb szalagért. A játék menüjében van is olyan pont, hogy "sakál szalagok", és "előd szalagok"-na ez utóbbiakat kell összeszedni, összesen 6 darab van, de ez a küldetés csak 2-t ad, a többihez kód kell.
  • mester1987
    #8905
    Ez kell hozzá vagy az 1.03-as patch is tartalmazza?

    Valaki esetleg?
  • mester1987
    #8904
    Valaki használta már a Rewards Mod 1.01-et???
  • ego73
    #8903
    Köszi Szépen ez bejött! Az Alt+Enter dolog megoldotta! :)