91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • bettly
    #90885
    A steames változat már 4.13,már egy fel éve fent van a gépen,simán egyik napról a másikra nem indul az exe,bárhonnan töltöm,ugyanúgy,megpróbálom modolni....köszönöm a segitseget
  • VO101Tom
    #90884
    Próbáltál valamilyen MOD csomagot rátenni? Azok általában javítják, ha az alapjátéknak ilyesmi gondja van.
    Vagy az ottani fórumokban megkérdezni.

    Pl innen: https://www.sas1946.com/main/index.php
    (Nekem nincs fent, de ez a B.A.T. csomag egész durvának tűnik, ww1 és ww2 gépektől kezdve Korea, Vietnam, még modern gépek is. Ejj, ha lett volna ilyenünk 15 éve )
  • PhantomAss
    #90883
    Tényleg, az nekem is van eladó.
    Akkor már van kettő :)
  • LeonSilver
    #90882
    Fiúk-lányok.
    Van egy felesleges, így eladó warthog base-em.
    Rendesen működik, csak már egy ideje van másik, ezért nem használom.
    Esetleg valakit érdekel?
  • bettly
    #90881
    Sziasztok,egy kis off-ot kérnek a jó öreg Il2 hoz ,tudom már nem nagyon jatszodnak vele,nallunk a gyerekek még nyuzzak néha,egy ideje nem indul a steames verzió sok újra telepítés után sem,több helyről letöltöttem probakent,úgy sem indul,op. rendszer win 10,eddig nem volt gond vele,tudom régmúlt idők játéka,de zavar,hogy pont ez a játék nem megy...esetleg ha többet tudnátok mondani.Koszonom szépen
  • LeonSilver
    #90880
  • PhantomAss
    #90879
    De mondom hogy nekem ez be volt állítva, csak nem volt megváltoztatva. És ez nincs leírva hogy meg kell változtatni. És november óta is rengeteg alkalommal használtam a kártyát a neten, de most decemberben szinte semmit nem tudtam fizetni vele, sem a netessel sem a simával.
    Amúgy évek óta használom a smartbankot és a kétlépcsős fizetést, szóval ez nem újdonság. Csak amiatt vagyok kiakadva rájuk hogy konkrétan ez nincs leírva hogy "a megadott 3 számjegyű internetes kódot változtasd meg a smartbankon belül ebben és ebben a menüpontban".
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2021.01.16. 16:29:28
  • LeonSilver
    #90878
    Pedig volt kommunikálva Már a múlt évben, folyamatosan. A mobilos applikációban szoktad olvasni, amit az OTP küld?


    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.01.16. 16:17:39
  • PhantomAss
    #90877
    Jó sok időm ráment. A lényeg hogy az internetes azonosító kód amit Leon mondott, nem rémlett hogy mi az. A chatbot csak a szokásos válaszokat adta, ügyintézővel nem tudtam beszélni, az otp honlapján annyi infó van hogy be kell menni egy bankfiókba beállítani. Mondom nem létezik hogy 2021 -ben bankfiókba kelljen szaladgálni, évek óta mindent online intézek. Beléptem a mobilbankba és az összes létező menüpontot átnéztem, és végül a bankkártya adatoknál volt egy jól eldugott menü amiben meg lehetett változtatni ezt a kódot. Megcsináltam, pár percre rá próbáltam fizetni és működött. De ettől még szarjon sünt az összes otp-s, aki szerint ez megfelelően ki volt kommunikálva. Ez az infó a konkrét lépésekkel/menüpontokkal sehol sincs leírva.
  • Razor18
    #90876
    Végül akkor hogyan találtad meg mégis a megoldást?
  • LeonSilver
    #90875
    Örülök, hogy sikerült megoldani a problémát!
  • PhantomAss
    #90874
    Baszki, egy 25-ik helyen eldugott almenüben kellett megváltoztatni a 3 jegyü biztonsági kódot. Így már működött, köszi a tippet, nekem ez be volt állítva csak nem változtattam meg az volt a gond. Az otp chat-et próbáltam tegnap. fél óra várakozás után meguntam. Szóval most meg is rendeltem a pedált, kíváncsi leszek nagyon hogy milyen.

    @bunny
    értem az iróniát, de hidd el nem véletlenül kérdeztem itt is. Mi ezer éve itt beszélünk meg mindent a repülésen keresztül a bicikliüléseken át a borotváig kulturált hangnemben, szóval amíg Leon azt nem mondja hogy ez off addig én továbbra is őket is megkérdezem. Mint látod most is Leon tippje segített megoldani.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2021.01.16. 09:24:37
  • LeonSilver
    #90873
  • Papa01 #90872
    Mastercard kártyát is forgalmaznak.. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.16. 08:58:52
  • LeonSilver
    #90871
    https://www.otpbank.hu/portal/hu/dvASHezYSOyiiYPmLCUvvw.jsp


    "A kártyákhoz beállítható az internetes biztonsági kód egy olyan egyedi kód, melyet az internetes vásárlás során a bank megküld a kártyabirtokos mobileszközére. 2021. január 1-től a szolgáltatás használata kötelező"
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2021.01.16. 08:58:03
  • LeonSilver
    #90870
    Persze, hogy azt mondják a banknál, ha egyszer a visa a partnerük. Nálunk az üzletben ha probléma van a kártyás fizetéssel, hogy a 100%-ból 95% VISA.
  • Papa01 #90869
    Én pedig tapasztaltam és a bankban is mondták, h ez így van... :) De kizárólag netes vásárláskor, ez igaz. Hozzáteszem, hogy szerintem is valamilyen beállítás probléma lehet, amit valóban az ottani support tudna hatékonyan megoldani. :) Bár egy kérdést megérhet náluk is ez a MAster/Visa mizéria...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.16. 08:57:41
  • bunny
    #90868
    Én ezzel még soha nem találkoztam, pedig voltam USA-ban is ahova direkt kértem külön egy VISA kártyát, mert ott állítólag tényleg VISA fanatikusok, de semmi szükség nem volt rá. Ahol van kártyaelfogadás ott a MC megy. Inkább az lehet gond, ha mondjuk revolut-od van, mert azt feltöltős kártyának látják és nem szeretik sokszor (pl. Microsoft oldal). Egyébként a másik hasonló ingyenes kártya, a Transferwise működik érdekes módon, pedig ugyanúgy rátöltős ...

    Netes biztonsági kód kell, anélkül nem megy.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de hogy hol kell beállítani erre szerintem nem egy repszimes fórum a legjobb felület. Én megpróbálnám ... a BANK-ot felhívni! WOW! Számomra teljesen rejtélyes, miért lettek az internetes anonim fórumok és FB csoportok a mindentudás tárháza, amikor vannak megbízható és valóban hozzáértő lehetőségek is. Bank ránéz a számládra és megmondja mi a gond.
  • Papa01 #90867
    Szia!
    Én A Mastercard-ról váltottam Visa-ra mert interneten nem mindig tudtam vele vásárolni. A bankomban is mondták, h netes vásárlásokhoz jobb a Visa.
    Ez kb egy éve volt...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.16. 08:36:22
  • PhantomAss
    #90866
    A mobilszám megvan, engedélyztem is a tranzakciót az alkalmazáson belül. A netes biztonsági kód az mi? Olyanom nincs, nem látok ilyen beállítást, azt nem tudod esetleg hogyan kell megadni?
  • LeonSilver
    #90865
    Nekem is OTP-s kártyáma van, és soha semmi problémám nem volt vele, sem előtte sem most, hogy ez az izé van.
    Amiket kellett, azokat megcsináltad? Mármint kellett valamit mókolni... asszem kellett mobilszámot megadni a netbankban, meg valami netes biztonsági kódot kellett beállítani. Tegnap is fizettem vele. Belépés a mobilbankba, engedélyezem a tranzakciót és kész.
  • PhantomAss
    #90864
    Uraim,
    vennék MFG Crosswind pedált de sajnos nem tudok vásárolni a weben keresztül. A pedálokat meg órákon belül elkapkodják ha van raktáron.
    Eddig minden jó volt, de a kétlépcsős azonosítás óta semelyik kártyámat nem fogadja el, hiába van beállítva nem működik szinte sehol. Paypal sem működik. Én már hülyét kapok lassan hogy nem tudok semmit venni, sőt a számlákat is szinte lehetetlen fizetni mióta bevezették ezt a szart.
    Volt vkinek problémája ezzel van ötletetek hogy mit lehet csinálni?
    (Opt, Mastercard)
  • acidrain
    #90863
    Szia Leon!

    Küldtem PM-et.
  • LeonSilver
    #90862
    Figyu. Nekem van egy Saitek pedálom, amit ingyé is odaadok, csak a postát kell csengetned.
    Működik faszán, de némi karbantartás ráfér. Egy hibája van, a pedáloknál nincs rugó. Így vettem annak idején egy csávótól. A Keletiben nem volt időm megnézni. Csináltatott hozzá a srác rugókat, de belül van valami rögzítő vagy letörve vagy nem is volt, mert a csóka állította, hogy ilyen volt, amikor megvette és nem is sejtette, hogy nem így kellene működnie. Én sima befőttesgumit raktam be, mert igazából csak annyi a sezlonrugók feladata, hogy a pedálok ne leffenjenek le. Szóval ha kell és állod a postát szívesen elküldöm. Csak elő kell vakarnom valamelyik asztal alól :D
  • acidrain
    #90861
    Sziasztok!

    Pedálozzunk! :)

    Ha esetleg valakinek van eladó, és működő pedálja ne tartsa magában. Unom tekergetni a joy-t.
  • LeonSilver
    #90860
    Oké, maradjunk. De ettől még mindig nem értem mi köze a korodnak a pedálokhoz.
  • VO101Tom
    #90859
    Én évek óta használom a G940 pedálját, ha ez kihullana alólam én is crosswindet vennék, mert sokaknak megvan és mindenki nagyon dicséri (nemzetközi fórumokon is). Vagy a TM TPR-t, de így ránézésre ahhoz szerintem túl magasan ülök a gép előtt, ahhoz kissé feküdni kéne.
  • Razor18
    #90858
    Szerintem inkább maradjunk ennyiben.
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2021.01.10. 19:01:50
  • LeonSilver
    #90857
    Örülök, hogy évekig multiztál vele, ettől még egy szar és 5e forintnál nem ér többet. A korodat meg nem is értem, hogyan jön ide..
  • Lacusch69
    #90856
    Köszi Tom!
  • Razor18
    #90855
    Lehet, hogy eredetileg nem konkrétan helikopterezéshez találták ki, de ha a center detentet meg rugókat kiveszed belőle, tökéletesen lehet vele repülni helikoptert is, én éveket multiztam vele Huey-val meg Mi-17-el (1st Cav Div, meg 8Mates). Anno ráadásul még nem is került egy ökör árába (én még 25e Ft-ért vettem), most meg 260 USD???...

    Megjegyzem akkor a CrossWind ráadásul még a kanyarban sem volt. Mondjuk ez az én koromról mond el többet, mint kéne...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2021.01.10. 11:10:22
  • LeonSilver
    #90854
    Ugye? :) A G940 pedálja nekem azért nem volt jó, mert túl közel voltak egymáshoz a pedálok és nagyon kicsit mozdultak el a többihez képest.
    A Saitek pedálját meg ne is említsük. Az a padál 5000 forintnál nem ér többet és az emberek 99%-a kényszerűségből használta vagy használja.
    Helikopterezni meg egy katasztrófa volt vele.
  • PhantomAss
    #90853
    Aham, így már látom, köszi!
  • whiteskull
    #90852
    Itt látszik is az alján két lyuk.

    Utoljára szerkesztette: whiteskull, 2021.01.09. 11:41:55
  • whiteskull
    #90851
    Igen, lehet. Nálam is le van csavarozva egy bútorlapra. 4 db lyuk van a talpán a csavaroknak.
  • PhantomAss
    #90850
    Apropó Crosswindesek: azt a pedált lehet valahogy rögzíteni, pl. csavarokkal? A képekről nekem nem egyértelmű, és a Saitekem is csavarozva van egy bútorlaphoz ami eddig nagyon jól bevált.
  • VO101Tom
    #90849
    Üdv. Igen, normális. Az alap CloD-ot szedd is le, nem kell a Blitz-hez. Azt már megvenni sem lehet, olyan régi (mindenki akinek megvolt, megkapta a Blitz-et ingyen).
  • Lacusch69
    #90848
    Szép jó napot az Uraknak!
    Egy kis segítséget kérnék: most telepítettem fel a CloD-ot és CloD Blitz-et Steamről.
    Az ikonokra kattintva a Blitz elindul, a CloD nem.
    Normális ez így?
  • whiteskull
    #90847
    Csatlakozom Leon Silverhez. A G940 pedálja után egy csoda. Azóta helikopterrel is tudok repülni. :)
  • LeonSilver
    #90846
    Egy jó ideje már a Crosswindet használom és semmiért nem cserélném le.