91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • bunny
    #91045
    Lemaradtam, mi a baj a VR-rel? Rég játszottam ezzel, de amikor igen akkor csak VR-ben.
  • repvez
    #91044
    A clod motorja támogatja a DLSS vagy az AMD féle super samplinget, hogy a nagyobb felbontás ellenére is nagyobb FPS számot lehessen kihozni a játékbol, ami főleg a VR alatt jönne jol .
  • LeonSilver
    #91043
    Áááááá.. király! Akkor lassan végre a VR-es csávók is előszedhetik a cuccot :)
  • VO101Tom
    #91042
    Már hogyne lenne hivatalosan bejelentettük, hogy készül egy nagy grafikai upgrade csomag, amiben VR és a TrueSky kiemelt helyet kapott, plusz készülnek a 4K-s textúrák, meg egyéb javítások.

    Én kb egy hónapja repkedek CloD VR-al (TrueSky-al együtt), van pár apróbb bug meg kabinokban javítani való, de maga a VR faszán működik repülés közben, viszont a 2D overlay még nem jó, most ezeket kalapálják a programozók. TrueSky is bent van, technikailag működik, ami hátra van az a paraméterezés, a scenáriók programozása, mert a felhők még nem úgy néznek ki ahogy szeretnénk. De a nagyja annak is kész van már. Reméljük, hogy most már tényleg hamarosan kezdődhet a meghívásos beta tesztelés.
  • LeonSilver
    #91041
    Tom, semmi hír a VR-ről?
  • VO101Tom
    #91040
    Amennyire kevés repülős film van, én megnézem mindet :) Red Tails volt amit nem tudtam végig nézni, az valami botrányosan szar film lett sajnos, a többivel nem volt bajom. Még az új Midway is tetszett a nyilvánvaló baromságok/hollywoodi túlzások ellenére.
  • mustangdc3
    #91039
    Szerintem lenne rá igény hogy realisztikusabbak legyenek a filmek mert az átlagembernek is feltűnnek már ezek a szét effektelt, meg minden robban amire lősz hülyeségek. pl a halálos iramban 5 óta már mindenki csak röhög a többi részen ha egyáltalán megnézte... (csak egy egyszerű példa.) az első részekben még nem voltak túlságosan látványos kaszkadőr mutatványok és így is jó volt a film.
  • bunny
    #91038
    Mert a látványra ülnek be az emberek, a realista filmet meg max a művészmoziknak éri meg vetíteni.
  • mustangdc3
    #91037
    Nem mondtam h azok jók. A top guntól kezdve ilyeneket csinálnak. nem értem hogy a látvány miért ennyire fontos. nekem a realista ábrázolások jobban tetszenek (amiből nincs túl sok).
  • repvez
    #91036
    Nem látok nagy különbséget a midway és a pearl harbour filmek között mindegyikben hihetetlen manövereket csinálnak gépekkel
    Maga a trailer se olyan rossz, sőt .
    Sztem inkább örülni kellene, hogy végre van már hasonló minöségben is olyan film amiben nem csak az amcsi gépeket lehet látni a németek ellen.
    Elvileg az ő életét mutatja be
  • mustangdc3
    #91035
    Szerintem szörnyű ahogy ez össze van csapva, annyira tipikusan orosz....dob egy orsót a hid alatt... persze...
  • sgforum
    #91034
    Em30L

    Kifejezetten műanyagok kenesere kifejlesztett, ebayon lehet venni
  • PhantomAss
    #91033
    Mintha a War Thunderből ollózták volna össze, mindenesetre még így is jobb mint a Red Tails :)
  • Lysandus
    #91032
    Kergetőzés Blenheimekkel:

  • VO101Tom
    #91031
    Offline pilótákat érdekelheti, most láttam, hogy már van unofficial dinamikus hadjárat, működik Blitz-el és Tobrukkal is.
    Updated Dynamic Campaign by theOden
  • Lysandus
    #91030
    Csak a Spit 20-asa tépi le a 109-es szárnyát, fordítva nem működik a dolog.
  • Lysandus
    #91029
    Sajnos még le se tépi...
  • acidrain
    #91028
    Fasza, de a Clod ban úgy van, hogy a Panzerbrandgranate kilukasztja a lemezt és utána a Minegeschoss ugyan azon a lukon bemegy, és letépi a szárnyat.
  • i robot
    #91027
    Sikerült pár kicsi teherhajót kilőnöm Me110- C6-al. Tényleg úgy van ahol lövöd arra süllyed, igaz kell ezeknek is néhány rácsapás, de hát állat nagyon! Közben rájöttem a célzást nem segíti, hogy elkezdett akadni a Warthog joy, tudtok ajánlani valami jó kenőanyagot?
  • Lysandus
    #91026
    Ezt nem láttam még. Nem is tudtam, hogy a lövedék így volt időzítve!
  • Lacusch69
    #91025
    Bocs, ha már volt.
    Most találtam a fb-on (MG151/20 hatása):
    https://www.facebook.com/groups/220145331510153/permalink/1620828964775109/?app=fbl
    (Mobilról nem tudom linkként beszúrni)
  • Lysandus
    #91024
    Amikor legyűr a túlerő:

  • Lacusch69
    #91023
    Köszi a válaszokat!
    2 napja túrom a conf.init, de ezek szerint nem is fogok megoldást találni rá...
  • VO101Tom
    #91022
    Gunsight nézetben nem lehet hátrabnézni és sajnos a gunsightba nézés animációt sem lehet kikapcsolni.
    A nézet beállításoknál van a Pan view, ami tologatja a nézetet abba az irányba, amit a hat switchen megnyomsz, ennél nincs korlátozás az egérhez képest, és van a snap view, ami a hat switch irányába ugrik, amikor elengeded, akkor vissza középre. Viszont ennek elég sok holt tere van.
  • mustangdc3
    #91021
    Amennyire én tudom a válasz nem, nem és igen.
  • Lacusch69
    #91020
    Hali!
    Pár hónapja újrakezdtem (Blitz), és most segítséget kérnék a hat switch-csel nézelődő kollégáktól.
    Gunsight nézetben megoldható-e valahogy teljeskörű fejforgatatás?
    (A rêgi Il-2-ben ez ugye működött)
    Ha nem akkor lehet-e valahogy pillanatkapcsolóra állítani (csak a nyomvatartás idejéig legyen ebben a nézetben)?
    A teljesen hátrafele nézés megoldható-e a hat switch-csel vagy csak egérrel lehet?
  • Lysandus
    #91019
    Este 9-től szoktunk lenni. Discordra gyere fel!

    Ez éppen a Team Fusion 3-as szerverről van, de a TWC channel szerveren sokat vagyunk. Vagy akár Dangerdogson. De most indul majd egy ACG szerver is.
  • i robot
    #91018
    Ti melyik szerveren és mikor szoktatok nyomulni? Csak mert én tökmindegy mikor vagyok fent kihalt az egész.
  • Lysandus
    #91017
    Sokáig nagyon unalmas küldi volt:

  • Lysandus
    #91016


    Egy hete repültük Pogival és Savival. Vegyétek, vigyétek! :)
  • Hiuuz #91015
    Hát a végén az a csípőre tett kéz sokmindent élárul :)
    Amúgy meg, hányszor volt már ilyen, hogy besült motorral keresi az ember azt a zsebkendőnyi helyet a fák között ahová le lehet dobni a vasat. Persze élőben biztos izgibb :D :D :D
  • mustangdc3
    #91014
    Ezt minden pilóta tanulja, hogy kell motor nélkül leszállni, része a kiképzésnek. Az a szerencséje hogy a reptér közelében történt.
  • PhantomAss
    #91013
    Szerintem a pilóta se :D
    Azért ehhez kell a rutin, hogy leszállt utána
  • Papirzacsi
    #91012
    Tessék Sanyi, itt a pilóta még a földön se igen érzi, hogy mi lehetett a baj. :-)
  • Hiuuz #91011
    Na ilyenkor kell a tiszta fej :)
  • Lysandus
    #91010
    Ilyet még nem is láttam:

  • Lysandus
    #91009
    Miért kell a támadó vadászgép MÖGÉ célozni a bombázó lövészének:


  • feca1229
    #91008
    24 HOUR FLASH SALE ON TC, FC1 and BOBP!!

    A Flying Circus 20 dollár. Ennél olcsóbb szerintem már nem lesz. Csak ha valakit érdekel. A Bodenplatte is 75% -os kedvezménnyel van ma 20 dollárért. ennyiért nem rossz ár! Az akció csak 24órás!
  • Hiuuz #91007
    Hát mit is mondjak. Van hova fejlődnöm :)
  • LacAI
    #91006
    https://youtu.be/6LBhSTtq8mo