Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • Zajonc
    #37653
    A buta medve megy az erdőben, mikor megállítja a nyuszika.
    - Szervusz medve, keresett a Feri! - mondja.
    - Milyen Feri? - kérdi a medve.
    - Aki a seggét az orrodra veri. - válaszol a nyuszika és elrohan.
    Ez így megy hétről hétre, mikor a medve már nagyon szégyenli a mamlaszságát, és a rókához megy tanácsért.
    - Kutyaharapást a szőrével! -mondja a róka- Ha legközelebb találkozol a nyuszikával mondd azt neki, hogy keresete az Erik. Ha rákérdezne, hogy ki az az Erik, akkor válaszold azt, hogy akinek a seggét az orrodra verik.
    A medve nagyon megörül, és alig várja, hogy találkozon a nyuszikával. Mikor ez végre megtöténik, így szól hozzá:
    - Te nyúl keresett az Erik.
    - Tudom -válaszolja a nyuszika- mondta a Feri.
    - Milyen Feri?

    Két autós beszélget:
    - Képzeld, pár nappal ezelőtt megbüntetett a rendőr kétezer forintra, mert nem a látási viszonyoknak megfelelően közlekedtem.
    - Miért, mit nem láttál?
    - A rendőrt.