Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • Dante73
    #33949
    Mint volt hentes mondom;
    Mindig ugyanannál kell vásárolni,
    Jattot kell adni, (nem sokat!)
    heti 2-3 poén,
    és akár daráltathatod is a húst, nyugodt szívvel, nem fog átverni a hentes.
    Persze, ha bemész, okoskodsz, nagyképűsködsz, úgy viselkedsz, mint aki most szarta ki a spanyolviaszt.... Nézheted a kezét ameddig akarod; át fog vágni... Abban biztos lehetsz.

    Ja és, el ne felejtsem.
    Tuskóban, Ósanban, és hasonlókban SOSEM veszünk húst. Fóliázottat pedig az éhhalál küszöbén sem. Jó a "sarki" kis bolt. Biztos, hogy drágább valamivel, viszont a különbség nagyobb a két termék közt, mint az árkülönbség. 1-2-300Ft-ért nem éri meg a spórolást. Én tudom, mi megy ezeken a helyeken, és higgyétek el, Ti, nem akarjátok tudni.
    Csak annyit tennék hozzá, hogy miután abbahagytam a szakmát, évekig alig ettem húst, és pl a sült kolbászra, grillcsirkére, a mai napig nem tud senki rábeszélni.