Mondjatok vicceket!
Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
-
#24986
velem olyan történt még pár hónapja hogy ülök a 3-as buszon a végállomásba várom hogy induljon.Már mesziről láttam két cigány nigger rap-er gyereket fejükön oldalra csapott sapka,na gondoltam hol lehet az iq-juk.Látom hogy jönnek a busz felé imádkoztam fel ne száljanak mert nem tüntek illatosnak.Szerencsére felszálltak...hát mondhatom illatosak voltak...Felszűlnak az egyik megszólal:
-Há nízd mán! hát it má hálálfej van,itt aztán kőkemínyen megkapjuk a diagzdózisunkat!
Alig bírtam ki röhögés nélkül de már megtanultam viszatartani énekóráról.Aki 3-as buszal jár budafokra tudhatj hogy van egy merci kereskedés vegyésznél.Elmegy mellete a busza erre az egyik megszólal:
-há nízzed ottan vánnák a jó kocsík!
na golndoltam magamban ilyet is csak egy ilyen tud mondnai mivel a merciket nem is szeretem na meg ismerlyük a fehér öltönyös fehér merdzsós diszkós cigányokat...
Megáll a buszmegállóban a busz és egy picit állt mert nem egészséges kikanyarodni egy határozottan jövő kamion elé amin szép méretes vascsövek vannak.Megszólalt az egyik:
-Há nyomjád nekí tesvír!
Utána már nem tudom mi történt mert szerencsére vegyész után kell leszálnom.
Másik pár hete vasárnap történt ahoz ott kell lenni hogy valaki szakadjon a röhögéstől meg egy sör se árt:
Osztályos színház után mentünk haza és pont betértünk egy boltba ahol vettünk sört mindenki egyet de nem hatott.Páran elmentünk a sulihoz mert ott ment szét mindenki másik irányba.Ott marhultunk,integettünk a kocsiknak meg megtapsoltuk őketmajd amikor elfogyott a nép akkor elindultunk egyik oszt.társammal hazafele szintén hármason.Halljuk hogy szól valami igénytelen zene denem törődtnk vele,leültünk.Akkor tűnt fel hogy egy olyan szakadt cigány csávó ült ott a gyerekével hogy olyat is ritkán látni.Észrevettók hogy az ő telefonjáról szól a zene ami többet ért mint kettőjük ruhája,meg ránézésre a házuk.Már az ablakon néztünk ki nagyon anyira röhögtünk mikor megszólalt a szmek det.Ott majdnem meghaltunk a röhögéstől és én végállomásig utaztam melletük egy igazi élmény volt végig az ablakon néztem ki és rángatóztam a röhögéstől.
De ehez ott kell lenni hogy tényleg röhögjön rajta valaki.Vannak még történetek de azok nem ilyen jók eza kettő a legjobb azokat nem is fogom leírni.