Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • Jasmin
    #1209
    Az utasszállító gép pilótája leszálláshoz készül. Leteszi a gépet, csikorognak a fékek, a gép nagy nehezen megáll kicsivel a leszállópálya vége előtt.
    - Nem hiszem, hogy ez a pálya hoszabb lenne 500 méternél - mondja a pilóta.
    - Igen, viszont legalább 7 kilométer széles - mondja a másodpilóta.

    Két jógi ül a fa alatt, versenyeznek koncentrációs képességükben. Az egyik azt mondja:
    - Bebizonyítom, hogy én vagyok a jobb. A szemközti ház 3. emeletén egy ember ki fogja nyitni az ablakot, kinéz és becsukja az ablakot.
    Elkezd koncentrálni, így is történik
    - Én jobbat tudok, mondja a másik, a negyediken egy ember mindjárt kinyitja az ablakot és kidob egy tévét. Elkezd koncentrálni, a negyediken kinyitják az ablakot, kinéz egy ember, majd becsukja az ablakot.
    - Látod jógi, nem tudsz te semmit! - mondja a másik.
    A jógi még egyszer megpróbálja, megint csak kinéz az ember. Harmadjára is megpróbálja, az ember kinyitja az ablakot, kiordít a jógiknak:
    - Hagyjanak már békiben, nincs is tévém!

    Öreg székely meg a fia fát vágnak.
    A fiú odasuhint, hát véletlenül levágja az apja lábát.
    Erre az öreg:
    - Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!!!

    Kovács kapatosan botorkál haza. Látja, hogy a lépcsőházban fekszik valaki.
    - Hol lakik, jóember? - kérdezi segítőkészen.
    - Egy emelettel feljebb, balra.
    Felcipeli a sorstársát, kinyitja a baloldali ajtót, beteszi a férfit. Utána visszamegy a földszintre. Megint lát ott valakit. Megkérdezi:
    - Hát maga hol lakik?
    - Egy emelettel feljebb, balra.
    Felcipeli őt is, kinyitja az ajtót, belöki. Megint lemegy. Megint fekszik ott valaki. Kovács most már dühös:
    - Csak azt ne mondja, hogy maga is egy emelettel feljebb, balra lakik!
    A férfi nehézkesen feltápászkodik.
    - De igen, és ha még egyszer belök a liftaknába, pofán vágom.