Mit kene vennem?
  • MarkBlade
    #2982
    Bővebben: a fogásom claw. Nem kicsi a kezem. Szóval az anyaghasználat nem rossz. Tetszik hogy nincs rajta fölösleges beugrások így tísztítani könnyen lehet. Sok gomb van rajta ami megint jó. Ami rossz hogy nagyon nehéz. Az anyaga hiába jó, a gumi része csúszik és pont ott ahol fogni kellene van lekerekítve. A gombok az én fogásommal nem lehet elérni. És nagyon kemények. A tűz gomb mellett a 2 kis gomb komoly erőt kell belevinni hogy lenyomd esélytelen ha nem jól fogod. A lenti két billenő gomb na azok jók. De a fenti két fpseknél is használt gomb megint csak kemény használhatatlan. A szenzor faxa nem volt hiba. A szoftver jónak tünik de a fények befagytak egy színben. Nem foglalkoztam vele hogy megoldjam de nem lehetett változtatni. A rezgő rész jó lenne csak figyelni kell rá. 3 játékra van megcsinálva de tudod kalibrálni. Beállítod hogy a lenyomás után x sec után rezegjen. Cooldown 6 sec és szagattot jelzés a rezgőre és visszajelez ha lejárt. Jó ötlet. Csak túl sokat nem tudsz beállítani mert van 6 féle rezgés és kb szerintem 2 lehet elkülöníteni. Nem a gomb rezeg hanem az egér testében van a vibra. Az egész rezeg de nem zavaró. Viszont nem tudod csak a rezgés stilusából ha többet állítasz be melyik gomb is volt. Lehet valakinek jó ez az egér de szerintem nem fpsre az tuti és nem ilyen fogásra.