Mit kene vennem?
  • ENVE
    #2787
    Anyáztam volna? Nem hiszem. Tipikusan játszod megint ugyan azt, hogy számba akarsz adni szavakat:) Véleményed lehet, de miután elmagyarázzák neked, hogy a véleményed téves elképzelésekre alakul, illik azt mondani, hogy jó oké, én ezeket a dolgokat nem vágom. Vissza olvastál volna, és felvetted volna rendesen a topic menetét, látnád, hogy mi a helyzet. Konkrétan, tényszerűen leírtam/unk mindent, ami bizonyítja, hogy ki beszélte itt a baromságokat, és ki nem. Erre ide jössz, és bele böfögöd az éterbe ugyan azt a hülyeséget, amit már 10éve is csak a full idióták nyomattak. Akkora hoaxal akartál elő állni, mint kb. a 24fps nél nem kell több szintü faszság. Ne akarj egér témában szakérteni, még csak nekem se légyszíves. Én nem tudok annyit róluk, mint Jaffa, de nem véletlen volt már kb. 10 gamer egerem. Mert lehet nem úgy ismerem őket, mint Jaffa, hogy tesztelem őket, meg technikai dolgok, bár azért arról is olvasgatok.

    ÉN JÁTSZOM VELÜK! 11éve CS-zek verseny szerűen. Nekem ne akard elmagyarázni, hogy egy 100forintos egérrel lehet, mert NEM LEHET!! Egy adott szintig elmegy, de utánna megfogsz rekedni a fejlődésben tőle, mert nem lesz raw, nem azt csinálja, amit kéne. Gyorsul össze vissza, lenéz a földre, stb. Nem lehet így rendesen fps játékokat játszani, komoly szinten, ez TÉNY. Vitatkozhatsz vele, maximum elkönyvelek egy teljesen idiótának.