3009
Mit kene vennem?
  • bfbc2
    #2809
    Balos olcsó best buy egeret ki tud?(ne szimetrikust)
  • MarkBlade
    #2808
    Sziasztok! Logitech proteus core 505 ről vélemény? Illetve lehet buta kérdés de a lézer egerek nem jobbak az optik nál?
  • pimpi001
    #2807
    késő.
    ma reggel megvettem : Roccat Nyth.
    amugy faja nagyon.
  • Nephin
    #2806
    Logitech G600.
  • Jaffa 2843
    #2805
    Igen, ez is Military.
  • NEOreg3
    #2804
    ja már látom, a militarykban jobb a szenzor, mint a pure opticalokban, de szerencsére ez a naval storm is military kategóriájú (desert meg a camo színe nem tetszik)
  • NEOreg3
    #2803
    a military jobb valamiben, mint pl ez?
  • Jaffa 2843
    #2802
    Csupán a normális szenzor hiányzik belőle. :)
  • alyr2
    #2801
    Nekem is az volt sokaig, most februarban adta meg magat egy koltozesnel..most A4 Bloody V7 van erre telt. de szerintem eleg jo azert az 5 ropiert
  • Jaffa 2843
    #2800
    Roccat Kone Pure Military-t lesd meg.
  • NEOreg3
    #2799
    x-710BK
  • Jaffa 2843
    #2798
    Innen gyakorlatilag bármi.
    Pontosan milyen x7-ről van szó? Több forma is létezik belőle.
  • NEOreg3
    #2797
    Sziasztok!

    Eljött az idő az egér cserére. Az utóbbi 7-8 évben mindig A4tech x7-es egeret vettem (mostani is az), de már megengedhetem magamnak a drágább darabokat is. Formára, méretre, súlyra hasonló egeret tudtok ajánlani? FPS-re kellene, nem kell rá 20millió gomb, de fontos hogy 2 oldalsó gomb legyen rajta (hasonlóan az X7-hez). Strapabíró is legyen és asztallapon használnám.

    Egyelőre G303-ban gondolkodok bár a formája elég érdekes, ezért kíváncsi vagyok még néhány javaslatra. Razer termékek nem túl szimpatikusak, így azt lehetőleg ne. Köszi!
  • pimpi001
    #2796
    Razer Naga Epic vagy Roccat Nyth?
    vélemény?
    sok gombos mmo mouse kerestetik. más javaslatot is elfogadok. :P
    Utoljára szerkesztette: pimpi001, 2015.09.23. 18:02:02
  • Jim Morrison
    #2795
    razer :D
  • Jim Morrison
    #2794
    már egy ideje tényleg mindenre leddsort raknak... egérpad kiakasztott :D
  • SzirmosSzisza
    #2793
    http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-diamondback világít már ez is mint a karácsonyfa ...
  • Dobronski
    #2792
    megjött már...
  • j0nNyKa
    #2791
    ha folytatja, szóljatok rögtön plz, thx
  • ENVE
    #2790
    Vergődni? :))) Hülyeséget írtál, ráadásul nyomorék stílusban, kaptál érte hasonlót. Te is szépen reagáltál nekem eddig mindig, azt kapod, amit adtál :)

    Nem számít dzsífósz, nem számít. Én nem vagyok ám 1 bunkó fasz, csak nem szeretem azokat, akik viszont igen :))) Te neked szabad személykedve flémelni másokat más topikban, csak veled nem tehetik? XDD Háhá

    Na kajak offoljuk most már ezt a témát, mert nagyon elment rossz irányba a dolog. Csak pls ne hidd már el, hogy te mindent tudsz :)
  • Dobronski
    #2789
    3k-s gigabyte egér 400 óra nova4
    Logitech g303 450 ora DMG
  • gforce9
    #2788
    "Anyáztam volna? Nem hiszem. Tipikusan játszod megint ugyan azt, hogy számba akarsz adni szavakat:) "

    Pontosan idéztelek a megelőző hsz-ben. Ja igen, nem anyáztál.. Tök szép szavakat használtál.

    Amúgy meddig akarsz még ezen vergődni mint egy kisgyerek, akinek elvették a játékát?
  • ENVE
    #2787
    Anyáztam volna? Nem hiszem. Tipikusan játszod megint ugyan azt, hogy számba akarsz adni szavakat:) Véleményed lehet, de miután elmagyarázzák neked, hogy a véleményed téves elképzelésekre alakul, illik azt mondani, hogy jó oké, én ezeket a dolgokat nem vágom. Vissza olvastál volna, és felvetted volna rendesen a topic menetét, látnád, hogy mi a helyzet. Konkrétan, tényszerűen leírtam/unk mindent, ami bizonyítja, hogy ki beszélte itt a baromságokat, és ki nem. Erre ide jössz, és bele böfögöd az éterbe ugyan azt a hülyeséget, amit már 10éve is csak a full idióták nyomattak. Akkora hoaxal akartál elő állni, mint kb. a 24fps nél nem kell több szintü faszság. Ne akarj egér témában szakérteni, még csak nekem se légyszíves. Én nem tudok annyit róluk, mint Jaffa, de nem véletlen volt már kb. 10 gamer egerem. Mert lehet nem úgy ismerem őket, mint Jaffa, hogy tesztelem őket, meg technikai dolgok, bár azért arról is olvasgatok.

    ÉN JÁTSZOM VELÜK! 11éve CS-zek verseny szerűen. Nekem ne akard elmagyarázni, hogy egy 100forintos egérrel lehet, mert NEM LEHET!! Egy adott szintig elmegy, de utánna megfogsz rekedni a fejlődésben tőle, mert nem lesz raw, nem azt csinálja, amit kéne. Gyorsul össze vissza, lenéz a földre, stb. Nem lehet így rendesen fps játékokat játszani, komoly szinten, ez TÉNY. Vitatkozhatsz vele, maximum elkönyvelek egy teljesen idiótának.
  • gforce9
    #2786
    Nem, Jaffa másképp látja mint én. Leírta emberien. Szerinte fontos az egér minősége. Szerintem csak annyi a lényeg, hogy használható legyen és meg lehet tanulni jól játszani bármilyen egérrel. Ez két különböző vélemény és még ha nem is tudjuk meggyőzni a másikat, akkor sem fogok anyázni. Te meg az első hozzászólásoddal azt tetted. Ez a marha nagy különbség. Persze hogy ellent mondok neki hiszen más a véleményem. És?? Ettől le kell menni állat szintjére mint ahogy te tetted?
  • ENVE
    #2785
    Te konkrétan ellent mondasz neki, csak maximum nem veszed észre. Nem vitatkozom veled, mert abszolút nem tudod miről van szó
  • gforce9
    #2784
    "mindenkire rátámadsz"

    Mégis kire támadtam itt? AZ meg ha letámadsz talán regálhatok rá, nem? Vagy megtiltja nagyságod?

    A hsz elejét meg nem is kommentálom olyan szinten van.

    Jaffa-val csak más a véleményünk ő ember módjára leírta. Elfogadom, ő máshogy látja én ismét máshogy. Van ez így ettől nem fogok neki esni.

    Te trágárkodsz, személyeskedsz: idézlek: "kuss", "faszláma" "ne ugass"" stb. Nem kéne kissé magadba nézni?
  • ENVE
    #2783
    Ne add elő tényként a képzelgéseid légyszíves. A faszlámáknak, mint te, na nekik mind1, ez igaz. Engem nem 5%al dob meg egy rendes egér, és senkit sem, aki kinőtt abból, hogy valami istenverte láma játékot játszon, láma szinten. Nem érdekel a véleményed, mert miért kellene, hogy tiéd érdekeljen? Ergó pont leszarom, hogy milyen a stílusom most veled, vitatkozni próbálsz a tényekkel, és ezt neked, mint racionális embernek pont nem kellene. Ne ugass bele, mert semmi közöd a témához. Itt egyedül egy ember van, aki tudja mindig mit beszél, ha egérről van szó, és az Jaffa. Nagy pofával írtam ide én is először, mert azért én is próbáltam már 1-2-őt, de hamar elismertem, hogy ebben ő a sensei. Vele is vitatkozol, nem csak velem. De majd tudod mit, a kezedbe adom az egerem, én játszom egy 300hufossal, fogadjunk meg se tudlak sebezni! Mert hozzá szoktam a jóhoz, és tudom az milyen, és kihozom vele magamból a maximumot. Aztán cserélünk, akkor pedig szarba leszel téve, úgy, hogy te nem lősz rám hitet. Az egér tett jóvá? Nem. Tudom, hogy kell azt az egeret használni, ennyi a különbség. Én tudom használni azt az egeret, kitudom használni, amíg te nem, mert láma vagy. Nem személykedés, ezt magad vallod be a kijelentéseiddel.

    A másik topicban én nem sajnáltam le senkit, nem szokásom sajnálni interneten ismeretleneket, sajnálja őket a családja, ne én. Leírtam a véleményem, te támadtál, ráadásul úgy, hogy azt sem tudtad mire gondolok, miről beszélek, kihez beszélek. Mert neked ilyen a természeted, mindenkire rátámadsz, mert 1 rossz szar forum patkány vagy. Mindenhol ezt csinálod, észre vettem már többször is. Nem kívánok tovább veled társalogni, főleg nem egerekről, mert abszurd amit gondolsz, és a falhoz nem fogok beszélni.
  • Jaffa 2843
    #2782
    "Én arra világítottam rá, hogy az egér 5%-ban ha segít, de legtöbbször még annyiban sem."

    Akkor használj erősebb lámpát, mert ez egyszerűen nem igaz. Még mindig nem érted azt, hogy a játékosok nagyrésze egyszerűen képtelen rossz egérrel játszani. (értsd meg sem mozdul a kurzor a szar egér miatt, mert nem 1,5 cm-en használná) Ez olyan, mintha kerekek nélkül szeretnél autózni. Egyszerűen nem lehetséges.
    Ma is lehet kis összegből gazdálkodni, csak ismerni kell a forrásokat és érteni kicsit az egerek belső működéséhez és alkatrészeihez.
  • gforce9
    #2781
    "gforce ez olyan, mintha azt mondtad volna egy SC-snek, hogy már pedig adni kell egy c&c-s véleményére, mehogy ők jók voltak abban."

    Marhára nem ezt mondtam. Szövegértelmezés esetleg?

    Én arra világítottam rá, hogy az egér 5%-ban ha segít, de legtöbbször még annyiban sem. Vagy tudsz játszani vagy nem. Akármennyire is szeretnéd bizonyítani az ellenkezőjét. És igen, nem tellett drága egérre annó. Fiatalok voltunk pályakezdő keresettel, illetve ami volt. abból gazdálkodtunk.


    Off:
    "Csak azt kapja, amit adott másutt. :)"

    Aha. Értem. Beidézhetem, ha gondolod azt a topicot, de ott is te sajnáltál le mindenkit és szánalmasoztál le mindenkit. Ezzel nyitottál. Igen szóvá tettük, nem csak én más is. És még neked állt feljebb. Most is rögtön azzal nyitottál, hogy: kussoljak.

    Én a véleményemet írtam le. Az meg, hogy neked nem tetszik saját probléma.
    Utoljára szerkesztette: gforce9, 2015.08.06. 16:30:52
  • Borg
    #2780
    Sejtettem hogy e-penis versenyt csinálsz ebből is, mert attól lesz majd igazad. De csak azért se sorolom fel, hogy az elmúlt 25 évben milyen játékaim meg egereim voltak.
  • ENVE
    #2779
    Csak azt kapja, amit adott másutt. :)

    gforce ez olyan, mintha azt mondtad volna egy SC-snek, hogy már pedig adni kell egy c&c-s véleményére, mehogy ők jók voltak abban. A szemét dombon nem volt nehéz, ezt magad is leírtad, még rendes korrekt körülmények sem kellettek hozzá. Még 1 szaros egeret se bírtatok megvenni, ami azt csinálja, amit szeretnétek, és nem nézi a földet, ha ránézek? Szerintem hagyjuk is. Játsz genius egérrel, én nem fogok. :)
  • Jim Morrison
    #2778
    személyeskedést meg az ilyen megjegyzéseket hanyagoljuk ha kérhetem.
  • gforce9
    #2777
    Totál nem vagy képben. A játékosszámról csak annyit, hogy egy koszos negyedéves kupán is, amire sok klán nem is jelentkezett (mert inkább azokra mentek ahol volt nagyobb díjazás), 2 - néha 3 ligát kellett összehozni annyian voltak. Értetlenen vagyok? Igen. Azt nem értem magamon, hogy miért válaszolok egy olyan embernek aki nincs képben és nem is hajlandó rá :) A további kellemes eredmények nélküli epenis méregetős éveket kívánok :)
  • ENVE
    #2776
    Verseny szerűen játszott FPS-nek sem nevezném azt a játékot, amit CB-n bohóckodott az a mennyiségü ember. Legyék 21 ;D Istenem mennyire értetlen emberek vagytok ti, szörnyű
  • Jim Morrison
    #2775
    azt tudom, hogy 5 éve vagy mennyi még élt, de most?:) mindegy már telepítem, gamespy ugye nincs de ha egész multi halott akkor is jó a single :)
  • sz4bolcs
    #2774
    Akkor az ugye tök normális, ha 180 fokot akarok fordulni hirtelen, olyankor visszaránt a célkereszt.. és igazából az én képességeimen múlik, mert jobb játékos úgysem leszek tőle, ha ezt meg tudom tenni?
  • gforce9
    #2773
    Régen volt már 10 éve :)
  • Jim Morrison
    #2772
    tyű, mohaa még él? kedvet kaptam hozzá... :)
  • gforce9
    #2771
    A MOHAA-T nem 20-an játszották nem 200-an és nem 2000-en. Csak hazánkban nagyobb volt a játékosszám ennél.

    "Kívételek vannak, ha az vagy örülj neki, és kuss. "

    Én nem vagyok kivételes játékos, csak megtanultam játszani azzal a játékkal. A véleményem meg pont ugyanannyit számít, mit a tied. Milyen jogon kussoltatsz te bárkit?
  • ENVE
    #2770
    Akkor mesélek az elért eredményekről. 10 egér a kukában, 11év le CS-zve, nem szaros medal of honor, ahol verseny nem létező fogalom volt, mert 20an játszottátok a magatok világában. Nem a moha eredmény fogja igazolni az egeret, hanem az a szar egér, a moha eredményeit.

    Lehet kötekedni, de szar szenzorral nem fogsz tudni 1 értelmeset rántani, nagy nehéz egérrel nem fogsz tudni agilisan játszani, nem raw egérrel meg maximum mákolgatni tudsz. Tények. Olyanok mondják, akik nem hétvégi játékosok, mint itt bjorg, olyanok mondják, akik ebbe vannak bele buzulva, nem laikusok, hanem, mint jaffa. Lehet vele kötekedni, gforce nyomhatod a sódert, de ez itt nem a te asztalod, és halvány lila gőzöd sincs, mibe szóltál bele kb. :) Szerintem a durva beszédet mellőzve maradjon mindenki csendben, mert kicsit felháborító, hogy bjorg a szerencsétlen idióta, aki szerint egy mx300 "krumpli" egér, és a g502 az isten, majd az fog minket kioktatni, meg gforce a nagy mohas. Legyék csend szépen, ha nem tetszik az igazság, akkor tartsd meg magadnak a véleményed. Ezek tények amikről itt szó volt, köztudott igazságok. Kívételek vannak, ha az vagy örülj neki, és kuss.