• CAD
    #32
    Nem akarok linuxot fikazni, mert az, hogy egy jo oprendszer, csak othonra inkabb megsem, ez teny nade:

    "ez a limux olyan cucc, amit te, mint USER, valószínűleg sosem fogsz tudni megtanulni, mert neked az túl nehjéz" - ez nevetseges, aki tud angolul, az 1-2 het alat megtanul rajta mindent (tapasztalat).

    Win2k, hat probald meg picit tobb rammal, sztem gyors, nekem most van eleg ram a gepembbe (448) - de amikor meg cask 192 - volt akkor biz, ha elidnitottam photoshopot, egy-ket explorert es a dreamweavert, akkor bizony mar reg elszalt az ossze memoriam! - de ha van eleg memoria, akkor szaguld ez is.

    XP: hmm, sztem nem lesz az rosz, en speciel hibanak, tartom, hogy a user oprendszert osszevonjak a serverrel (es win2k-ba sem ertem miert van mindenfele szar varazslo) - de hat kitudja, lehet nem is lesz rosz.

    Ja es Win2k-ba is van DX8... ugyhogy ezen nem mullik, de az hogy XP alat gyorsabb lesz mint regi 9x alat... hát, ha van eleg memod, egybknt nem, sőt... (Imho az eleg kemeny grafikus felulet visz el annyi memoriat, proc teljesitmenyt, eleg durva az az XP).