Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • Match
    #128
    Látom kezd újra feléledni eme nagyszerű topic....beírok egy olyan story-t, ami által már egy másik topicban híres/hírhedt lettem. (legalább már nem csak a városban, hanem a neten is :))
    Tehát:
    Szép pénteki nap, szüleim elváltak, mentem anyámat látogatni. Hát örömömre volt ott egy olyan emberke akivel lehetett iszogatni, ennek fejében ketten le is nyomtunk egy éfl kanna (kb 2,5-3 liter) vörösbort. Aztán este fele, irány a haverok, kocsma (zipfer nevezetű itt miskolcon). Amíg elmentünk a kocsmáig, elszívtam vagy 3 szál cigit (a piát se bírom, de a cigit mégkevésbé). Mire odaértünk, leültem 10 percre, utána éreztem hoyg gond lesz....elsétáltam a wc-ig, bementem, leültem mellé, nem is telt bele 2 perc, jött is vissza a vörösborocska. Cirka fél óra után, mikorra is sikerült kijózanodni annyira hoyg biztonságosan kimehessek, elindultam kifelé, közben azon gondolkodva hogy milyen fasza ez a vc....kéztörlő...minden ami csak kell....kifelé menet a pultos csaj jön be, egy adag kéztörlővel a kezében....én mitsemtörődve vele visszamentem, 1 perc mulva jön a pultoscsaj. Odaszóla haverjaimnak hogy "vigyétek ki, mert összehányta a női wc-t"...rögtön reagáltam is hoyg nem kell engem vinni...kiséteáltam, a nő meg jöt utánam, és mondta a jókívánságokat....mivel felidegesített, visszaszóltam hogy "Kuss!!!" majd lehánytam bosszúból a bejáratot :)
    Azóta ki vagyok onnan tiltva....sosem tudom meg hol van a férfi wc :)