• ixyon
    #7
    hi::)
    ezekkel a cuccokkal en is `etertek, bar eg nem jacottam ezzel a jatekkal, de az teny, hogy a westwood nem all a programozas magaslatan. meg az animaciokeszitesen sem. nyilvan nem veletelenul hasznalnak mindig szineszeket. sztem nem tudnanak osszehozni starcraft szintu animokat... amik azert valljuk be, igen jok lettek, es ar 3.5 evesek(megjelenestol)
    1 kicsit a cikkiroval en is vitaznek:
    azert nem a C&C volt az elso RTS, hanem inkabb a DUNE nem? a C&C talan a 3. Westwood volt. es szerintem a 2., es az utolso jo westwood game.
    a RA szar. a TibSun meg jo otlet, csak meg kellett volna programozin a latvanyt, meg minden mast, meg egtervezni a jatekot(amit ugye elfelejtettek:) a RedAlert 2 ugye ugyan az, bar a tortenete elfogadhat volt, az elso 7-8 palya OK vol az 1 ik oldallal, azutan mar sokminden szurta az ember szemet. a Dune 2000ret hadd ne minositsem, asszem akkor sokkal jobban fog kinezni a forum, ha kihagyom. esa Dune 2: hat nekem ez volt eletem elso igazi strategiai jateka. a tortenetet meg nem ertettem(mert angolul meg csak 1 eve kezdtem el tanulni) csak annyit tudtam, hogy loni kell az ellent, mint a szart, es lottem is, es nekem teccett. tehat ezzel a jatekkal kapcsolatban kicsit elfogult vagyok.
    ez a jatek meg az ittmutatott kepek alapjan nagyon akar inkabb valami szep szines dolog lenni, mint valami olyan, ami a realitasokhoz kozel allna, hatha akkor nem veszi eszre a kedves jatekos "annyira" a hibakat. nekem ez a benyomasom rola. vettek 25(cak mondtam 1 szamot) lo 3Ds programozot, meg 3Ds grafikust, irtak 1 lo enginet, meg szerkesztettek jo 1segeket, es aszittek, hogy akkor most megirtak a "jatekot", a tobbi tesz nem is olyan fontos.