• Soundmaker
    #9229
    Nekem például pont az akciók hiányoztak.. Ugye a sorozatban evidens hogy nem az akcióra hegyezik ki a sztorit, viszont a Nemesisnél már nagyon éreztem hogy a mozifilm koncepció kifújt ezen a szinten. Ha valaki jegyet vált akkor nem dialógusokat akar nézni (persze ezzel nem azt mondom hogy felelseges, mert nem voltak olyan rosszak a régebbi ST filmek sem), hanem pörgős érdekes, kalandos vonaolvezetést.

    Amit eddig hiányoltam az a látványos csaták. És ebből bőven van az új filmben. (ráadásul mindez tényleg adrenalindús formában).

    Engem az előzetes is megvett kilóra, a film pedig messze a várakozásokon felül teljesített nálam... Pedig azt hittem a sztori rovására fog menni az akciódús vonalvezetés... de kellemesen csalódtam..

    Mindenkinek ajánlom a filmet!