• ixyon
    #11
    hat igen. engem mar az MS maggyozott arrol, hogymennyit er... mar ha kiadnanak 1 jo prprogramot, mar engem az sem hatna meg, mert ezek 1*uen galadok. ez a mostani linux elleni kampanyuk szerintem undorito... meg hulyenek neznek mindenkit(mint ugye nekunk az governmentunk) mert a nyilt forraskod az ugye hatraltatja a fejlodest, mert ha valaki kitalal valamit, akkor azt mindenkivel kozli. mg ugye a nyilt forras sem egeszen szar, mert ottvan a FreeBSD licensze, amiek a kodjat fel lhet hasznalni kereskedelmi programokban. a hwswn azt olvastam, hogy a windozok egesz TCP/IP kezelese a FreeBSD atalakitott kodjabol van... mind1. a BSDt nem szidjak, mert az nakik jo, mert ami ott megvan, azzal nem kell dolgozniuk.
    es azzal meg szerintem semmi baj sincs, hogy egyre lassab kodokat csinalnak, mert kepzeld el, most mi van? pangas! es ha nem jon valami olyan cucc, ami uj gep vasarlasara kenyszeriti a kedves vasarlot, akkor meg qrvanagybaj lesz. mivel a jatekirok nem csinaljak ezt, mert ott van verseny, vagy az uzleti szfera vagy az oprendszerek marad. nos, az elobbinek mar nagyonregen egy 300as celeron is eleg, csak kell mell sok sok ram, mert az eleg mindenfele szovegszerkeszteshez, meg photoophoeg tablazatkezelohoz, meg emilhez, meg mindenhez. a 3Ds alkalmazasok piaca meg elhanyagolhato.(az elobbihez kepest). igy csak az oprenszernek kell valamit csinalni...