1418743729.jpg
  • KiruHoshino
    #23470
    Kaszát kapott a játék konzol változata.

    David Braben üzenete:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Üdvözlet parancsnokok,

    Az Elite Dangerous egy olyan játék, amely közel áll a szívemhez.

    Nem titok, hogy az Odyssey indítása nem volt ideális, beleértve azt is, hogy a PC-s és konzolos játékosbázis megosztására került, hogy csak a PC-s indításra koncentrálhassunk. Az Odyssey 2021. májusi megjelenése óta fáradhatatlanul dolgoztunk azon, hogy javítsuk az Odyssey élményét PC-n, és bár nagy előrelépéseket tettünk, még mindig van mit tenni. Azóta is támogatjuk az Odyssey előtti és az Odyssey utáni kódbázisokat.

    Az elmúlt hónapokban azon birkóztunk, hogy mi a legjobb módja a továbblépésnek, és nehéz szívvel úgy döntöttünk, hogy leállítjuk a konzolos fejlesztést. Tovább kell haladni a játék történetével, és ehhez egyetlen kódbázisra kell koncentrálnunk. Az Elite Dangerous konzolon úgy folytatódik, ahogy most van, a kritikus frissítésekkel együtt, de a PC-n az új tartalmi frissítésekre fogunk koncentrálni az Odyssey utáni kódbázisra.

    Tisztában vagyunk vele, hogy ez a hír nem az, amit a konzolos közösségünk remélt. Nem volt könnyű döntés, de az Elite Dangerous hosszú távú jövőjét szem előtt tartva hoztuk meg.


    Kicsit örülök ennek, mert talán mától nem kell hónapokat/éveket várnunk a tartalmi update-ekre és a narratív történetekre. Emelet viszont sajnálom azt a rengeteg konzolos játékost akik pénzt adtak a játékért és rengeteg órát beleöltek. Remélem ezek után az a minimum ha minden konzol player kap egy PC-s EDO-t és a karakterüket is áthozhatják rá.