1418743729.jpg
  • s_andras
    #21602
    Na hát azt túlzásnak érzem hogy miattam rakták ki a support főoldalára hogy 5 (azóta meg már 7) nap a válaszidő :P Viccet félretéve a fejlemények: első válaszukban bekamuzták, hogy nem tudnak betenni egy állomásra - holott tudjuk hogy volt olyan eset, amikor egy parancsnokot visszateleportáltak a bubiba a galaxis túlvégéről, mert meg akarta mutatni valakinek hogy milyen a játék a sűrűben. Egyúttal felajánlották, hogy kompenzálják a veszteségeimet. Nem kötözködtem, hanem megköszöntem, és benyújtottam a majd' félmilliárdos igényemet :D aztán beléptem és hagytam szétesni a hajót. Ezután jött az üzenet hogy visszaadták a hajó visszavásárlási költségét, és a painite-t fogom megkapni, csak legyen üres a raktér. Most itt tartunk, holnap eladom az aktuális körből szerzett 576 tonnát, és az állomáson várom hogy megjelenjen a hajó gyomrában a korábbi mennyiség :D
    Ma volt egy édes közjáték: megjelent egy Diamondback kalóz, és kérte a sápot. Én meg ugyebár bányász Cutter, nulla fegyver, csak a lehető legkisebb/könnyebb pajzs két alap boosterrel. Na ez azért elég volt ahhoz, hogy amikor jött szembe és lövöldözött kicsit, a kikerülő manőverének a becsült irányára enyhén ráfordulva egy kövér gáz, és máris szétkenődött a szélvédőn
    Utoljára szerkesztette: s_andras, 2019.10.03. 23:15:13