1418743729.jpg
  • cylonflatus
    #21469
    Sziasztok! Még anno C64-en ismertem meg az Elite-et, és régóta szemeztem már az ED-vel. Most a nyár eleji akcióban végre rászántam magam, azóta beleraktam kb 280órát, de még mindig úgy érzem, csak a felszínt karcolgatom. Lenne egy-két kérdésem, ha esetleg tudnátok válaszokkal segíteni, azt nagyon megköszönném. Az aktuális dolog, ami jelenleg leginkább foglalkoztat, az a rangok elérése. Az addig tiszta, hogy a az aktuális superpowernél (Fed, Imp, stb) úgy tudom a rangom növelni, hogy a velük szövetségben lévő cégek, és egyéb csoportoknál a reputációm föltornászom (ezáltal nő a szövetséges nagyhatalommal szembeni reputációm is), és ezután ők adják az ún NAVAL missziókat, amik a rangom növelik az érintett birodalomnál. Eddig rendben is van, de nem értem, hogy mi alapján osztják ki ezeket a Naval missziókat? Addig vili, hogy a neutralnal magasabb szinten kell lenni a reputációmnak (cordial, friendship), de van olyan társaság, akiknél fullra tornáztam magam (allied), kaptam is egy-két Naval missziót, de aztán annyi. Csinálom nekik folyamatosan a küldieket, de 1, max 2 Naval misszió után nem adnak csak chain (vagy milyen) missziót láttam, ami pedig tudtommal nem emeli a birodalmi rangom. Segítenétek ebben, pár szóban, hogy hogy működik ez a rendszer ill egy két tippet is szívesen elfogadok, ha megosztanátok velem, amivel a rank-om tudnám növelni? Előre is köszönöm a válaszokat! Ezen kívül bármilyen tanácsot szívesen fogadok! Sziasztok!
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.07.26. 14:37:48