
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

SG.hu Discord
-
Cat #2113 elöször volt 4k, aztán 5, aztán most 8... sztm nem kéne növelni, már igy is olyan csodaanimokat csinálnak egyesek hogy csak nézek
sztm már most sem a logó mérete a határ, hanem a fantázia
ne nekem kelljen (illetve többezer embernek) szopnia amiatt, hogy valaki nem tudja leoptimalzálni kellően kicsire a kreálmányát... valahol határt kell szabni.
és ne legyen ubb button se, a html helyett azért lett ubb, mert csomo topic szét lett szedve, nem lenne jó visszatérni ugyanoda