1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • St
    #12
    Tehát:

    "Beszólás számlálás" rendszerét majd valamilyen formában beépítem, hogy online lehessen figyelni, eddig csak azért idegenkedtem tőle, mert félő, hogy akkor tele lesz minden egyszavas hozzászólásokkal, ami ugye nem használ a fórumnak.

    A politika, sport és miegyéb főkategóriák megnyitását én is javasoltam korábban, de többen a fórumban azt mondták, hogy egyszerűbb áttekinteni az általános témákat ha egyben van, mintha különvesszük 3 másikba. Másrészt politikai tartalmú cikkek sosem lesznek a SuperGamezen, ezért sem indokolt azt különválasztani.

    Várom az érveket és az ellenérveket ezzel kapcsolatban. Elképzelhető, hogy a szavazás következő témája is ez lehet.