Zed2 - Steel Soldiers
  • Csibe
    #41
    A game nagyon jó, bár nincs benne semmi forradalmi újítás. De rendkívül kiforrott, főleg a Dune-hez képest (ami rendkívül félresikerült... de ezt most hagyjuk). Szóval ez az első valamirevaló 3D RTS! Én hard-on játszok, azon nagyon agresszív az ellen, de legyőzhető. Az animok végülis egyediek, de nekem nem igazán jöttek be.. jobbak lettek volna valami látványos, filmszerű átvezetők. Aki ért angolul, annak még nagyobb élmény, humortól sem mentes párbeszédekkel van telitűzdelve. A történet kicsit elcsépelt, de már csak a játékélmény fokozása érdekében sem árt odafigyelni rá, amit megintcsak az animokból ill. a transmission szövegeiből tudunk meg. A gépigény... hát igen... 3D, az 3D. A kor követelményei... ha valami látványt akartok, akkor bizony kell a GTS. Na és a 3D-s kártyák korában ki ne akarna? Nekem butítva ugyan, de viszonylag simán megy. (TNT2 M64, Celka II 633@900) Mindent összevetve ez egy jó játék, érdemes végignyomni! :) (Az Emperor olyan fos lett, mint az állat... elképesztő...:(