#1207
És milyen szomorú, hogy ma is, ha egy fiatal meghallja a Freddie Mercury nevet, nem a queen csodás pályafutása, a Bohemian Rhapsody vagy a We Are The champions jut róla eszébe, hanem röhögve azt kérdi: "Az b*zi volt, ugye?" (Ez, sajnos megtörtént eset, az illető a főnököm volt, uh. nem történtek megtorló intézkedések az eset irányában).
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de azt sem szeretem, ha valaki azt mondja: "utálom a b*zikat, Freddie is az volt, de azért szeretem a zenéjét".
Freddie emlkének életben tartásához nincs szükség ilyen fajankókra. Aki nem fogadja el, nem néz vele szembe, nem érti meg, és nem tolerálja Freddie nemi identitását, az nem szeretheti, nem értheti igazán a műveit. Nem az kell, hogy "elnézzük neki", hogy meleg volt, hanem az, hogy tudomásul vegyük, toleráljuk, és ezt figyelembe véve szeressük a zenéjét.