• Ronin04
    #8150
    nos ugy látom kissé félre olvastatok :)
    Fred-nek: a prosághoz azt értetem aki segit megoldani a müszaki gondokat amugy a szabály rendszerébe tul mélyen nem mentem bele igyekszem élvezni a játékot kicsit el szurtam mert a barbár alig kap skil pontot gondolom ez füg az inteligenciátol és a barbárnak abbol vami kevés van :)sikerült kijutnom az istálobol pechelés gondom volt utána lasu volt szabad tereken az magátol meg oldodot hogy mitöl azt nem tom

    Darun-nak: bocs ha rosszul irtam a neved nem szándékos volt te is erösen félre értetél a save el vesztése csak hab volt a tortán mint irtam mod gondjaim vanak ott és ha 2 1forma stilusu program nem müködik jol akkor az ember összesküvés elméleteket gyárt tehetetlenségében amugy viccnek szántam és ezuek miat nem a stilust okolom és nem is okoltam hanem a szerencsém hogy ebben a stilusban a progikkal nincs szerencsém :)

    Speedy-nek: köce a helpet hasonlo gond volt mint azut feljebb emlitetem sikerült megoldani :)

    de még mindig nem értem hogy a könyvek mire jok Mw szerüen lehet fejlödni ? vagy el olvasom és enyi ?és a csapdákkal mit csináljak hisz meg se veszi senki esetleg ez ügyben ötlet tanács de akár kari épités ügyben is jöhet tanács hogy fejleszünk barbár kalandort

    Tomi-t sikerült fel bérelnem elsö ként és hogy öszinte legyek meg vok elégedve vele vanak apro gondok hogy pl neki megy minden modnak mikor meg mondtam hogy engem védjen ere elöre rohan de alapjáva véve tecik a játék ugy is hogy állandoan kocka dobásra hivatkozik amit csak részben értek Poén-milyen az a 4 oldalu kocka ?tudtommal a kockának 6 oldala van :)