• CSOCSO
    #30
    nagyon vicces és jopofa vagy!!!!!!!
    azt hiszitek a pc-s játékok nem ugyan arról szolnak???
    he? tiszta hülyék vagytok amugy elmondtam kb fél éve nem jácottam konzollal azota gépezek és megmondaj az igazet? baromi jo érzés ezzel az uj géppel mert villamgyors meg minden de a faxom is kivan vele menyit baszakszik mert virus mert izé meg mizé....meg mittom én mik vannak 2 honapja lett format c: a gépemen egész nap a firewall és mégis megint meghall allandoan az explorer....már megint.nem azt mondtam hogy nincs jövöje a pc nek már mondtam hogy a kettő elfér egymás melett....csak kb 2 szer akkora feelingje vanmint a pc-nek!!!!és hogy 20 on aluliaknak való az röhely!!!!
    a nintendo 64 emen minden 2. játék 18 éven felülieknek való..kb azért mert olyan véres mint az unreal vagy a soldier of fortune....de mind1....és tegyük hozzá hogy hol jelenik meg itt pc-n ilyen játék mint Bust a Groove????????????tudja valaki ez egyáltaklán mi? egy játék psxre amiben breakelni kell és eszm,életlen jól táncolnak benne ,simán!!!!!simán meg lehet belőle tanulni breakolni...vagy a platfrom gamezek..mario crash zelda meg donkey kon croc..ezek igen egy kicsit gyerekes de ha leülsz elé elvagy vele több honapig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nem ugy mint most egy gamezzal!!!amit lkb 1 ht alatt végignyomok!..mindegy én tuti hogy igy fogom cvsinálni: konzol + gép....a pc sgameknak nem áldozott le ..majd csak fog:)))))))najo nem de akkor is...2 külön világ és mind a kettő más miatt jó! és ha nektek ez nem jön be akor nálatok van a hiba....tegyük hozzá a croc nem jön pc re????hehh??:) vagy több hüklye gyerekes gamez????he?és hogy én birjam ki melletetek normálisan nem káromkodva...most vissza fogtam magam mert egyszerüen nem érdekel a sok okostolyás aki láttot a boltban egy konzol messziről és elitékli..aztán a kezébe adnám a gyerekes crockot de fél év alatt nem birná végigvinni!!!!!!